• Informacje na temat:

  delta

Artykuły na temat: delta
 • Poważna awaria amerykańskich linii lotniczych Delta Air

  Amerykańskie linie lotnicze Delta Air poinformowały w poniedziałek o uziemieniu w Stanach Zjednoczonych wszystkich samolotów z powodu awarii systemu komputerowego. Przewoźnik zapewnia jednak, że szybko upora się z problemami.

 • Loty linii lotniczych Delta Air były uziemione. Powodem awaria systemu

  Amerykańskie Linie lotnicze Delta Air wznawiają loty po awarii systemu komputerowego. Przedstawiciele drugiego pod względem wielkości przewoźnika w USA zapewniają, że jest ona usunięta ale nie od razu znikną problemy pasażerów...

 • ..."Faza Delta" - tragifarsa o trzech kumplach z osiedla - kibolach, którzy dopuszczają się morderstwa będzie emitowany od środy w internecie. Spektakl jest częścią projektu Powszechny Teatr Internetowy, który ma udostępniać widzom spektakle dzięki nowym mediom.

 • Mecz o wszystko. Padwa podejmuje Deltę

  Zamościanie stanęli przed wielką szansą, jaką niewątpliwie jest awans do II ligi. Warunek jest jeden. Trzeba wygrać najbliższy mecz. Przeciwnikiem Padwy będzie drużyna UKS Delta Radom, lider rozgrywek, jednak z taką samą liczbą punktów co zamościanie. Atutem zamojskich szczypiornistów będzie występ przed własną publicznością, która miejmy nadzieję będzie dopingować swoich ulubieńców. Wszystkich...

 • Armia i siły policyjne Egiptu rozpoczęły w piątek zakrojoną na szeroką skalę "operację antyterrorystyczną" w wielu regionach kraju, w tym głównie na półwyspie Synaj oraz w kilku miejscach w Delcie Nilu na północy.

 • Z powodu problemów z silnikiem samolot amerykańskiego towarzystwa Delta Airlines awaryjnie lądował w niedzielę wieczorem na lotnisku im. J.F. Kennedy'ego w Nowym Jorku. Nikomu nic się nie stało.

 • Linie lotnicze Delta Airlines i FBI prowadzą dochodzenie w sprawie igieł znalezionych w kanapkach z indykiem, które serwowano na pokładach czterech samolotów lecących z Amsterdamu do USA. Ucierpiał jeden pasażer - podała agencja Associated Press we wtorek.

 • Ks. Maliński: Kilka osób miało pseudonim "Delta"

  ...współpracownikiem, obawy byłyby niepotrzebne - mówił ks. Maliński. W ocenie ks. Malińskiego, wątpliwości budzi sprawa jego domniemanego kryptonimu jako współpracownika SB - "Delta". - Jak wynika(...). "Delta". W archiwalnych dokumentach IPN nie ma podpisanego przez ks. Malińskiego zobowiązania do współpracy, a tzw. teczka pracy "Delty" jest pusta. Jedynie w teczce personalnej z 1971 r. TW Delta...

 • Spektakl "Faza DELTA" od dziś bezpłatnie w sieci

  Teatr Powszechny w Warszawie wychodzi do młodej publiczności. I wchodzi do sieci. Specjalnie do internetu powstał spektakl "Faza DELTA" w reżyserii Roberta Glińskiego. Bohaterami sztuki są pseudokibice.

 • 17 osób zginęło, a dwie zostały ranne w wypadku autobusu w Egipcie, około 100 km na północ od stolicy kraju, Kairu - podał w niedzielę wieczorem egipski portal informacyjny "Ahram".

Zdjęcia na temat: delta
Wideo na temat: delta
 • Fani zachwyceni koncertem Depeche Mode

  Na Stadionie Narodowym zagrał kultowy zespół Depeche Mode. Brytyjczycy wykonali kultowe "Enjoy the Silence" i "Personal Jesus" oraz utwory z ostatniego albumu "Delta Machine". Na koncert przybyły tysiące fanów, którzy zgodnie twierdzili, że spektakl był znakomity.

 • Nowy Jork: Podczas burzy śnieżnej samolot wypadł z pasa na lotnisku

  O krok od tragedii na nowojorskim lotnisku LaGuardia. Lecący z Atlanty samolot linii Delta Airlines w czasie lądowania wypadł z pasa, "nosem" przebił ogrodzenie lotniska, tracąc prawe skrzydło, i zatrzymał się na nasypie. Na pokładzie było 125 pasażerów i 5 członków załogi. Wszystkich ewakuowano, nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Do wypadku doszło podczas burzy śnieżnej. Federalny Zarząd

 • Ziemia błyskawicznie wchłonęła fragment lasu

  W amerykańskim stanie Luizjana doszło do widowiskowego zjawiska przyrodniczego. W podmokłym lesie uaktywnił się lej krasowy i błyskawicznie pochłonął całą grupę drzew. Południowo-wschodnią część Luizjany zajmuje delta rzeki Missisipi. Licznie występują tam podmokłe lasy i bagna.