• Informacje na temat:

  demon

Artykuły na temat: demon
 • "Demon" Marcina Wrony trafi do amerykańskich kin!

  Nagradzany na międzynarodowych festiwalach "Demon" Marcina Wrony zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności w USA. Obraz ma trafić do amerykańskich kin w 2016 roku.

 • Ruszyły zdjęcia do "Demona"

  Padł pierwszy klaps na planie nowego filmu Marcina Wrony. Autor głośnego "Chrztu", filmu nagrodzonego m.in Srebrnymi Lwami na Festiwalu Filmowym w Gdyni i pokazywanego m.in. na festiwalach w San Sebastian i Toronto, tym razem kręci film "Demon".

 • "Demon w habicie". Zakonnica pomagała księżom gwałcić głuche dzieci

  Zakonnica Kosaka Kumiko została aresztowana i oskarżona o pomoc w wykorzystywaniu dzieci przez księży w Instytucie Antonio Provolo w Mendozie. Inny zarzut dotyczy psychicznego znęcania się nad maluchami. Jeden z prokuratorów nazwał ją "demonem o twarzy kobiety". Według argentyńskich mediów, jedna z ofiar księży-pedofilów miała 5 lat. Po tym jak została zgwałcona, zakonnica założyła jej pieluchę...

 • Ostatni film Marcina Wrony. Zobacz oficjalny plakat "Demona"

  ..."Demon" to trzeci i zarazem ostatni film fabularny w dorobku nieżyjącego już reżysera Marcina Wrony.Film wejdzie do polskich kina 16 października. Zobaczcie nowy plakat do "Demona"

 • Marcin Wrona nie żyje. "Demon" to jego ostatni film

  Marcin Wrona nie żyje. Reżyser popełnił samobójstwo. Na festiwalu w Gdyni pokazywał film "Demon", nad którym bardzo długo pracował. Obraz startował w konkursie głównym. Wrona przyznawał, że włożył w niego kilka lat ciężkiej, wyczerpującej pracy.

 • Popijając "Demona"

  Już nasz narodowy wieszcz, Adam Mickiewicz, kreując postać Pana Twardowskiego, przestrzegał przed skutkami podpisania paktu z diabłem. Szkoda, że nie wszyscy odrobili tę lekcję języka polskiego, co więcej, niektórzy mają nadzieję na odniesienie sukcesu i osiągnięcie zamierzonego celu biznesowego i społecznego, promując... demona.

 • Kolejna nagroda dla "Demona". Film Marcina Wrony doceniony w Izraelu

  ...„Demon” – ostatni film zmarłego kilka tygodni temu Marcina Wrony – został nagrodzony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Hajfie – podaje Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Obraz został uznany za najlepszy w kategorii „Between Judaism and Israelism”.

 • Marcin Wrona wyreżyseruje film "Demon", adaptację dramatu "Przylgnięcie" Piotra Rowickiego. Fabuła oparta będzie na metaforycznym motywie dybuka, ducha zmarłego, który opanowuje ciało żyjącego człowieka. Zdjęcia mają być realizowane w tym roku.

 • Atak demonów, czyli o aborcji i gender słów kilka…

  ...członkowskich o zgodę na stosowanie aborcji, jako instrumentu planowania rodziny. Demon aborcji, który zdominował w Unii dyskusję o raporcie, może zatem już niedługo wedrzeć się także na polskie podwórko i zepchnąć na margines innego demona, który wywołuje spustoszenie w gorących umysłach - demona gender.  Demon gender wyłonił się w Polsce z otchłani "konwencji antyprzemocowej" i niewątpliwie ma niecne...

 • Czy zbliżająca się do 50. kobieta może zadebiutować w nocnym klubie w roli seksownej hostessy? W filmie Sama Garbarskiego może. Kino Orzeł zaprasza na Irinę Palm - historię kobiety, która wychodzi na prostą.

Zdjęcia na temat: demon
Wideo na temat: demon
 • Smutna premiera filmu Marcina Wrony

  Już 16 października odbędzie się premiera filmu „Demon”, tragicznie zmarłego Marcina Wrony. W głównych rolach zobaczymy Itaya Tirana, Agnieszkę Żulewską, Andrzeja Grabowskiego, Tomasza Schuchardta oraz Katarzynę Herman. Śledzenie fabuły będzie wymagało szczególnej uwagi, ponieważ ona może uchylić rąbka tajemnicy, tej dramatycznej śmierci. Tylko dla kogo to ważne - gdy ktoś już umrze

 • Tomasz Nałęcz: Obrzydliwe metody PiS-u. Komorowski jest brutalnie atakowany

  ” – dodaje Nałęcz. Pytany przez słuchaczy o to, czy w Bronisława Komorowskiego wstąpił demon niezgody, odpowiada: „Tak krawiec kroi, jak materiał pozwala”. „To druga strona narzuciła warunki tej