• Informacje na temat:

  departament

Artykuły na temat: departament
 • Departament Stanu kontra Donald Trump

  Ok. 900 pracowników Departamentu Stanu podpisało wewnętrzną notatkę krytykującą dekret prezydenta Donalda Trumpa zakazujący wjazdu do USA uchodźcom i imigrantom z kilku krajów z większością muzułmańską - informuje we wtorek Reuters.

 • Departament Stanu ostrzega przed atakami w Europie

  ...​Departament Stanu USA ostrzegł w poniedziałek obywateli amerykańskich przed zwiększonym ryzykiem ataków terrorystycznych w Europie, zwłaszcza podczas zbliżającego się okresu świątecznego.

 • Departament Stanu USA: Pjongjang nie jest zainteresowany dialogiem

  ...​Korea Północna pokazała, że nie jest zainteresowana prowadzeniem rozmów ws. swego programu nuklearnego i rakietowego - oświadczył Departament Stanu USA, kilka godzin po tym, gdy Rex Tillerson przyznał, że Waszyngton bezpośrednio kontaktuje się z Pjongjangiem.

 • Departament Stanu USA: Śledzimy losy ustawy o IPN

  ...​Śledzimy pilnie losy ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, ale nie komentujemy procesu legislacyjnego w Polsce - oznajmiła rzeczniczka Departamentu Stanu USA Heather Nauert odnosząc się do przyjęcia przez Senat nowelizacji ustawy o IPN.

 • Departament Stanu zaleca ostrożność przy podróżach za granicę

  Departament Stanu w reakcji na wzrost zagrożenia spowodowany wydaną w środę decyzją prezydenta Donalda Trumpa o uznaniu Jerozolimy za stolicę Izraela wydał globalne ostrzeżenie, zalecające podróżującym za granicę Amerykanom szczególną ostrożność.

 • Stanowisko MSZ wobec oświadczenia Departamentu Stanu USA

  ..."Zapewniamy, że uchwalone zmiany nie ograniczają wolności słowa, pełnej swobody prowadzenia badań naukowych i publikacji ich rezultatów, swobody dyskusji historycznych czy działalności artystycznej" - zaznaczyło Ministerstwo Spraw Zagranicznych, odnosząc się do oświadczenia Departamentu Stanu USA...

 • USA: Były szef sztabu Trumpa pozwał Departament Sprawiedliwości

  Były szef sztabu wyborczego Donalda Trumpa - Paul Manafort złożył w środę pozew do sądu przeciwko Departamentowi Sprawiedliwości i prokuratorowi specjalnemu Robertowi Muellerowi, którym zarzuca przekroczenie uprawnień w prowadzonym śledztwie.

 • Rex Tillerson rozważał dymisję? Departament Stanu dementuje

  Departament Stanu USA zaprzeczył jakoby szef amerykańskiej dyplomacji Rex Tillerson rozważał swoją dymisję. "Rex Tillerson zamierza pozostać na stanowisku" - zapewniła we wtorek jego rzeczniczka, Heather Nauert.

 • Departament Stanu: Spekulacje ws. spotkań polsko-amerykańskich fałszywe

  Spekulacje o tym, że dygnitarze USA nie będą się spotykać na wysokim szczeblu z przedstawicielami polskich władz są całkowicie fałszywe - powiedziała rzeczniczka Departamentu Stanu USA Heather Nauert. Nasza współpraca w sferze bezpieczeństwa jest solidna - dodała.

 • Departament Stanu USA: Pjongjang nie jest zainteresowany dialogiem

  Korea Płn. pokazała, że nie jest zainteresowana prowadzeniem rozmów ws. swego programu nuklearnego i rakietowego - oświadczył w sobotę Departament Stanu USA, kilka godzin po tym, gdy Rex Tillerson przyznał, że Waszyngton bezpośrednio kontaktuje się z Pjongjangiem.

Zdjęcia na temat: departament
Wideo na temat: departament
Dyskusje na temat: departament