• Informacje na temat:

  detektyw

Artykuły na temat: detektyw
 • Nie żyje detektyw zajmujący się zaginięciem Madeleine McCann

  ...​Nie żyje Kevin Halligen - detektyw poszukujący zaginionej w 2007 r. w Portugalii Madeleine McCann. Jego ciało znaleziono w domu hrabstwie Surrey, na południu Anglii. Był podejrzany o sprzeniewierzenie funduszy, którymi dysponowali rodzice dziewczynki.

 • Nie żyje detektyw zajmujący się zaginięciem Madeleine McCann

  ...​Nie żyje Kevin Halligen - detektyw poszukujący zaginionej w 2007 roku w Portugalii Madeleine McCann. Jego ciało znaleziono w domu hrabstwie Surrey, na południu Anglii. Był podejrzany o sprzeniewierzenie funduszy, którymi dysponowali rodzice dziewczynki.

 • Genialny detektyw na tropie zbrodni w Krakowie. Wkrótce premiera "Planety Woda"

  Na początku listopada do polskich księgarń trafi "Planeta Woda" Borisa Akunina. To kolejna książka z bestsellerowej serii opowiadającej o przygodach detektywa Erasta Fandorina. Tym razem główny bohater trafi do Krakowa.

 • Drugi sezon "Detektywa". Dziś polska premiera

  Dzień po światowej premierze odbędzie się polska premiera drugiego sezonu serialu "Detektyw". W Polsce zostanie wyemitowany dziś w HBO o 22:00 lub w internecie na HBO GO.

 • Bądź jak słynny detektyw. Aplikacja ArtSherlock już działa!

  Aplikacja mobilna ArtSherlock będzie nowym narzędziem w poszukiwaniach utraconych przez Polskę w czasie II wojny światowej dzieł sztuki. Jej premiera odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Program na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego rozpozna, czy obraz lub rzeźba zostały skradzione.

 • W zeszłym roku w Poznaniu zginęło pół tysiąca pokryw do studzienek kanalizacyjnych. W tym roku po niespełna 4 miesiącach prawie 200. Za ich pilnowanie zabrali się więc prywatni detektywi.

 • "Pirat-detektyw" sfilmował policjantów

  Funkcjonariusze stwierdzili jednak, że na filmie nie widać, by policjanci złamali przepisy ruchu drogowego. Ich zdaniem to autor filmiku jechał zbyt szybko. Stróżom prawa udało się namierzyć "pirata-detektywa" i wymierzyć mu karę. Skąd ta gorliwość? Z urzędniczego obowiązku. - Otrzymaliśmy informację od jednego z dziennikarzy i musieliśmy podjąć odpowiednie czynności - powiedział Robert...

 • Zaginięcie Iwony Wieczorek. Detektyw Rutkowski na tropie "mężczyzny z ręcznikiem"

  Detektyw Krzysztof Rutkowski twierdzi, że jego biuro dotarło do osoby, która może być „mężczyzną z ręcznikiem”. Chodzi o mężczyznę, który szedł za Iwoną Wieczorek w noc jej zaginięcia. Choć zarejestrował go monitoring, do tej pory nie udało się go zidentyfikować. Rutkowski ma przekazać te informacje policji. Ta twierdzi, że będzie je weryfikować.

 • Tarnów pod okiem detektywów

  W Tarnowie powstała Policealna Szkoła Detektywów. To pierwsza tego typu placówka naukowa w Polsce - ma już zezwolenie Ministra Edukacji Narodowej, który pozytywnie ocenił i zatwierdził jej program nauczania.

 • Dwaj kandydaci na radnych w Gorzowie Wlkp., których obserwował detektyw na zlecenie Ireny Sancewicz, pełnomocnika komitetu wyborczego prezydenta miasta, są oburzeni takim działaniem. Sancewicz twierdzi, że chciała sprawdzić, czy kandydaci mieszkają na stałe w Gorzowie.

Zdjęcia na temat: detektyw
Wideo na temat: detektyw
 • Wynalazki, upadłości i zegarek ministra

  "Super Express" na pierwszej stronie publikuje niewyraźne zdjęcie objętej całuśnej pary z tytułem "Podwładny wpił się w Górniak". Podwładny to mec. Piotr Schramm, skądinąd jej partner życiowy. Za to w "Fakcie" adwokacki sukces. Detektyw Rutkowski nie pójdzie do więzienia.

 • Krzysztof Rutkowski o zniknięciu matki Madzi

  Katarzyna Waśniewska zniknęła z łódzkiego mieszkania, które rodzicom zmarłej Magdy udostępnił Krzysztof Rutkowski. Jak poinformował detektyw, kobieta zostawiła listy pożegnalne. W mieszkaniu znaleziono też ślady męskich butów. W środę wraz z mężem miała zostać poddana badaniu wariografem.