• Informacje na temat:

  detonator

Artykuły na temat: detonator
 • Granaty, pistolety i karabiny, tłumiki, detonatory, naboje oraz pociski artyleryjskie znalazła policja na terenie zamieszkiwanej przez obywatela Rosji posesji w miejscowości Przyjaźń. Mężczyzna mógł handlować bronią i innymi militariami.

 • W miejscu wczorajszej katastrofy pociągu pasażerskiego "Newskij Ekspress" relacji Moskwa-Petersburg odnaleziono materiały, które najprawdopodobniej są fragmentami detonatora - poinformował przedstawiciel komitetu śledczego przy prokuraturze generalnej Wladimir Markin.

 • We Francji zatrzymano domniemanego dżihadystę. W jego mieszkaniu znaleziono dynamit

  Detonatory, ładunki wybuchowe i dowody tożsamości na różne nazwiska znalazła francuska policja podczas przeszukania w mieszkaniu domniemanego 23-letniego dżihadysty w regionie paryskim - podała stacja radiowa Europe1. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

 • ​Francja: Zatrzymanie domniemanego dżihadysty, znaleziono dynamit

  Detonatory, ładunki wybuchowe i dowody tożsamości na różne nazwiska znalazła francuska policja podczas przeszukania w mieszkaniu domniemanego 23-letniego dżihadysty w regionie paryskim - podała stacja radiowa Europe1. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

 • Kradzież w bazie wojskowej: Zniknęła duża ilość materiałów wybuchowych

  ...180 detonatorów i około 40 granatów skradziono z bazy wojskowej w mieście Miramas na południu Francji. Do kradzieży doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek, ale dopiero dzisiaj sprawa wyszła na jaw.

 • Znaleziona w samolocie lecącym do USA przesyłka z Jemenu zawierająca materiały wybuchowe i detonator "nosiła ślady typowe dla organizacji terrorystycznych takich jak Al-Kaida" - poinformowała woświadczeniu policja z Dubaju.

 • Niemieckie służby celne udaremniły przemyt detonatorów stosowanych przy produkcji bomb atomowych - informuje tygodnik „Focus” w wydaniu, które znajdzie się w kioskach pojutrze. W przemyt zamieszana jest jedna z niemieckich firm. Aresztowano już 3 osoby. Detonatory miały wartość ok. 100 tys. euro.

 • Jedną z największych bomb w historii konfliktu katolików i protestantów w Irlandii Północnej znalazła policja w Londonderry. Ładunek ważył ponad pół tony i był wyposażony w detonator czasowy. Służba bezpieczeństwa przypuszcza, że bombę skonstruowała jedna z republikańskich grup bojkotujących porozumienie pokojowe.

 • Rosja: To był zamach. Znaleziono fragmenty detonatora

  Na miejscu katastrofy rosyjskiego pociągu "Newskij Ekspress" relacji Moskwa-Petersburg znaleziono fragmenty detonatora – twierdzą śledczy. Eksperci oceniają, że bomba eksplodowała z siłą odpowiadającą wybuchowi aż siedmiu kilogramów trotylu. W zamachu zginęło co najmniej 30 osób, a około stu zostało rannych.

 • Jadący taksówką na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii mężczyzna, prawdopodobnie terrorysta z baskijskiej organizacji separatystycznej ETA, w obawie przed kontrolą policyjną porzucił dwie torby zawierające pojemniki z materiałem wybuchowym i detonatorami.

Zdjęcia na temat: detonator
Dyskusje na temat: detonator