• Informacje na temat:

  diadochowie

Artykuły na temat: diadochowie
 • ​Jarosław Kaczyński już ponad dwa tygodnie przebywa w szpitalu wojskowym w Warszawie, przy ul. Szaserów. W osobnym pokoju VIP, przy którym czuwa ochrona. Oficjalnie z powodu kłopotów z kolanem. Tak powiedział PiS, i więcej nic nie mówi.

 • Co to jest? Jak to wytłumaczyć? W ubiegłym tygodniu mieliśmy dymisję Komendanta Głównego Policji Zbigniewa Maja (kierował policją ledwie dwa miesiące), wcześniej była dymisja Mariusza Antoniego Kamińskiego z funkcji szefa Polskiego Holdingu Obronnego, jeszcze wcześniej Dariusza Kłosa ze stanowiska wiceszefa agencji rolnej, i Bogusława Kowalskiego ze stanowiska prezesa PKP… I tak dalej.

 • Maria Wasiak, jak każdy polityk, pewnie kiedyś marzyła, że znajdzie się na pierwszych stronach gazet, że pochylać się nad nią będą dziennikarze, a jej nazwisko stanie się powszechnie znane. Marzenia się spełniają – tabloidy opowiadają o niej bezustannie.

 • Zdrojewski: Wykluczone, by Tusk pozostał szefem PO. Czeka nas reset

  „Wykluczam, żeby można było łączyć funkcje szefa Rady Europejskiej i szefa PO”- mówi europoseł PO Bogdan Zdrojewski w Kontrwywiadzie RMF FM. „To będzie bardzo trudny czas dla Platformy. To nie będzie lifting. Czeka nas poważny reset - proces, który zakończy się pod koniec roku” - dodaje i zapowiada, że w efekcie tego procesu PO stanie się „partią większej świeżości”. „Nie można wykorzystywać czasu resetu do wewnętrznych wojen”- przestrzega gość Konrada Piaseckiego. Czy w przypadku, kiedy...

 • Zdrojewski: Wykluczone, by Tusk pozostał szefem PO

  „Wykluczam, żeby można było łączyć funkcje szefa Rady Europejskiej i szefa PO”- mówi europoseł PO Bogdan Zdrojewski w Kontrwywiadzie RMF FM. „To będzie bardzo trudny czas dla Platformy. To nie będzie lifting. Czeka nas poważny reset - proces, który zakończy się pod koniec roku” - dodaje.

Dyskusje na temat: diadochowie