• Informacje na temat:

  dialog

Artykuły na temat: dialog
 • Dworczyk: Trwa dialog z Kancelarią Prezydenta

  ..."Myślę, że w najbliższych dniach Rządowe Centrum Legislacji opublikuje obwieszczenie prezydenta Andrzeja Dudy o wolnych stanowiskach w Sądzie Najwyższym. Trwa dialog między RCL a Kancelarią Prezydenta w tej sprawie" - poinformował w poniedziałek szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

 • NATO - Rosja. Dialog i odstraszanie

  Będziemy nadal dążyć do dialogu z Rosją połączonego z wiarygodnym odstraszaniem - mówił w czwartek sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg w reakcji na słowa ministra obrony Rosji Siergieja Szojgu, według którego dialog z pozycji siły nie ma perspektyw.

 • Szef ukraińskiego IPN: Dialog z Polską nadal jest możliwy

  Pozostawienie przez Sejm RP w ustawie o IPN zapisków dotyczących zbrodni ukraińskich nacjonalistów uniemożliwia dialog polsko-ukraiński - oświadczył szef ukraińskiego Instytutu Pamięci Narodowej Wołodymyr Wiatrowycz.

 • "Tylko dialog może zbliżyć Żydów i Polaków"

  Tylko rzetelny, cierpliwy dialog oparty na prawdzie historycznej, wzajemnym szacunku, zrozumieniu racji i empatii może zbliżyć do siebie Polskę i Izrael, Żydów i Polaków - ocenił w niedzielę marszałek Senatu Stanisław Karczewski (PiS).

 • KE: Dialog z polskimi władzami musi być kontynuowany

  Podczas wysłuchania Polski w Radzie UE wiceszef KE Frans Timmermans powiedział, iż nowelizacja ustawy o SN to dobry kierunek, ale pozostały inne wątpliwości KE, dotyczące praworządności w Polsce i w tej sprawie musi być kontynuowany dialog - przekazał w środę rzecznik KE.

 • Juncker: Prowadzimy konstruktywny dialog z Polską

  ..."Prowadzimy konstruktywny dialog w sprawie praworządności z polskim rządem, a uruchomienie artykułu 7 traktatu UE nie oznacza sankcji, gdyż jest to artykuł, który ma być ostrzeżeniem" - oświadczył w środę w PE szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker.

 • Azari po decyzji prezydenta: Można zacząć dialog

  Skierowanie przez prezydenta Andrzeja Dudę pytania ws. nowelizacji ustawy o IPN do Trybunału Konstytucyjnego widzimy jako drzwi, z których można zacząć jakiś dialog - powiedziała w środę ambasador Izraela Anna Azari.

 • Szef BBN pojedzie do Izraela. "Dialog będzie kontynuowany"

  Po spotkaniu prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Izraela Benjamina Netanjahu dialog polsko-izraelski będzie kontynuowany na poziomie doradców ds. bezpieczeństwa narodowego obu państw - powiedział szef BBN Paweł Soloch. Szef BBN w październiku złoży wizytę w Izraelu.

 • Węgierskie MSZ: Dialog zamiast przedłużania sankcji wobec Rosji

  Węgierski minister spraw zagranicznych i handlu Peter Szijjarto oświadczył w poniedziałek w Moskwie, że w Europie jest już kilka państw, które zamiast automatycznego przedłużania sankcji wobec Rosji wolałyby, dialog i uczciwe spojrzenie na ich skutki.

 • Kontrola w fundacji Otwarty Dialog. ABW podjęła śledztwo

  Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego po wynikach kontroli skarbowej podjęła śledztwo wobec fundacji Otwarty Dialog - dowiedziała się w piątek PAP. Według służb skarbowych środki dla fundacji wpłacane poprzez firmę Silk Road Bartosza Kramka pochodzą od spółek, których właścicielami są firmy z Seszeli, Panamy i Belize.

Zdjęcia na temat: dialog
Wideo na temat: dialog
Dyskusje na temat: dialog