• Informacje na temat:

  dialog

Artykuły na temat: dialog
 • NATO - Rosja. Dialog i odstraszanie

  Będziemy nadal dążyć do dialogu z Rosją połączonego z wiarygodnym odstraszaniem - mówił w czwartek sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg w reakcji na słowa ministra obrony Rosji Siergieja Szojgu, według którego dialog z pozycji siły nie ma perspektyw.

 • Polska prowadzi dialog na temat białoruskich Polaków

  Polska prowadzi dialog z władzami Białorusi na temat sytuacji uczniów polskich szkół - powiedział we wtorek ambasador RP na Białorusi Konrad Pawlik w wywiadzie dla niezależnego portalu TUT.by.

 • "Prawdziwy dialog zwycięża z wirtualną komunikacją"

  Papież Franciszek powiedział w sobotę, że prawdziwy dialog wygrywa z wirtualną komunikacją i "kulturą pokazywania się". W przemówieniu do organizacji Telefono Amico Italia, prowadzącej telefon zaufania, mówił o samotności i obojętności w zatłoczonych miastach.

 • ..."Wiadomości" TVP1 podały, że Fundacja "Otwarty Dialog" od 2014 r. do czerwca 2017 r. miała koncesję na obrót materiałami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym. Przedstawiciel fundacji wyjaśnia, że wspierając ukraiński Majdan wysyłała tam m.in. kamizelki kuloodporne i hełmy.

 • ...27 października komisarz do spraw zdrowia i bezpieczeństwa żywności Vytenis Andriukaitis spotka się z polską publicznością w ramach Dialogu Obywatelskiego. W ten sposób Komisja Europejska stara się(...) października. Dialog odbędzie się gmachu BUW.

 • Putin: Doceniamy konstruktywny dialog z Watykanem

  Prezydent Rosji Władimir Putin podczas spotkania z watykańskim sekretarzem stanu kardynałem Pietro Parolinem w środę wyraził zadowolenie z "konstruktywnego dialogu" ze Stolicą Apostolską. Putin przyjął sekretarza stanu w rezydencji koło Soczi, gdzie wypoczywa.

 • Dworczyk: MON jest otwarte na dialog z prezydentem

  Ministerstwo Obrony Narodowej jest gotowe do dialogu z prezydentem w sprawie planowanego systemu kierowania i dowodzenia siłami zbrojnymi - zadeklarował w środę wiceminister obrony Michał Dworczyk.

 • Czy dialog amerykańsko-rosyjski jest możliwy?

  Szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow oświadczył w niedzielę po spotkaniu z sekretarzem stanu USA Rexem Tillersonem w kuluarach szczytu ASEAN w Manili, że jego zdaniem USA są gotowe do dalszego dialogu z Moskwą mimo obustronnych napięć i nowych sankcji USA na Rosję.

 • Dialog Komisji Europejskiej z Polską nadal możliwy

  Oferta dialogu ze strony Komisji Europejskiej wobec polskich władz jest wciąż aktualna - zapewniła w poniedziałek rzeczniczka KE Mina Andreewa. Nie wykluczyła przy tym, że wiceszef KE Frans Timmermans pojedzie "na pewnym etapie" do Warszawy.

 • Dialog Obywatelski: Spotkanie z komisarzem Vytenisem Andriukaitisem

  Dziś o godz. 16 w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się - w ramach Dialogu Obywatelskiego - spotkanie z komisarzem do spraw zdrowia i bezpieczeństwa żywności Vytenisem Andriukaitisem. Transmisję na żywo z wydarzenia będzie można obejrzeć w Interii.

Zdjęcia na temat: dialog
Wideo na temat: dialog
Dyskusje na temat: dialog