• Informacje na temat:

  dietl józef

Artykuły na temat: dietl józef
 • Ogłoszono laureatów tzw. polskich Nobli

  Profesorowie: Jan Kozłowski, Marek Samoć, Józef Spałek i Bogdan Wojciszke są laureatami dwudziestej piątej edycji Nagród Fundacji na rzecz Nauki Polskiej tzw. polskich Nobli. Nagrody zostaną wręczone 8 grudnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • ...1866 - radni krakowscy wybrali Józefa Dietla na prezydenta miasta. Elekt wygłosił niedługo potem swój program unowocześnienia miasta, budowy kanalizacji...

 • Szpital w Krakowie ma nowoczesny rezonans. "Komfort jest bardzo duży"

  ...​Najnowocześniejszy rezonans magnetyczny pomaga w leczeniu i diagnozowaniu pacjentów Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla w Krakowie. Urządzenie jest tak ciche, że w trakcie badań chorzy nie muszą już używać zatyczek i słuchawek do tłumienia hałasu.

 • ...19 marca w dniu Patrona Miasta Krakowa - Św. Józefa w Bazylice Mariackiej zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa.

 • Święto Patrona Miasta Krakowa

  ...19 marca (czwartek) w dniu Patrona Miasta - Św. Józefa w Bazylice Mariackiej zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa.

 • Prof. Jerzy Strzelczyk, prof. Andrzej Koliński, prof. Józef Barnaś i prof. Bogdan Marciniec zostali tegorocznymi laureatami Nagród Fundacji na rzecz Nauki Polskiej - poinformowali przedstawiciele Fundacji.

 • Kraków: Koniec z „krążeniem” samochodem wokół Kazimierza. Nadchodzą zmiany

  Od wtorku na Kazimierzu obowiązuje strefa ograniczonego ruchu. Do ścisłego centrum dzielnicy, czyli w ulice otaczające Plac Nowy, wjadą tylko mieszkańcy, taksówki oraz samochody dostawcze. Ruch jednokierunkowy obowiązuje natomiast na części ulic Miodowej, Estery, Halickiej i Józefa.

 • Grozi nam epidemia choroby brudnych rąk. Lekarze biją na alarm

  Reporter RMF FM Marek Wiosło rozmawiał o tej chorobie z lekarzami ze szpitala im. Józefa Dietla w Krakowie.  Tylko w ciągu ostatniego miesiąca w tej placówce odnotowano dwa przypadki żółtaczki pokarmowej, podczas gdy w ciągu całego ubiegłego roku - żadnego. Specjaliści podkreślają, że żółtaczka pokarmowa to choroba wyjątkowo podstępna, bo  jej objawy są widoczne dopiero po miesiącu, a na...

 • Karol Wojtyła krakowianinem 750-lecia

  Krakowa, Józef Dietl, zajął miejsce 11, a pierwsza z osób żyjących, poetka Wisława Szymborska - 14. Warto zauważyć, że laureat plebiscytu, jako jedyna osoba z pierwszej dziesiątki, żył jeszcze w XXI...

 • Czy Asia musiała umrzeć?

  Czy Asia musiała umrzeć? Dlaczego nie zdołano rozpoznać ciężkiego zakażenia organizmu - pyta "Dziennik Polski". - Najpierw zawiozłem ją do szpitala im. Józefa Dietla, ale tam nie rozpoznano, że to(...) odróżnić wyrostek od wybroczyn, typowych dla tej choroby - podkreśla. Z Andrzejem Kosiniakiem-Kamyszem, dyrektorem szpitala im. Józefa Dietla, nie udało się "Dziennikowi Polskiemu" wczoraj wieczorem...

Zdjęcia na temat: dietl józef
Dyskusje na temat: dietl józef