• Informacje na temat:

  dietl józef

Artykuły na temat: dietl józef
 • Krakowskie Wodociągi promują pitniki w szkołach i szpitalach

  Wodociągi Miasta Krakowa promują pitniki w szkołach i szpitalach. W piątek uroczyście oddano do użytku pitniki w Szpitalu Specjalistycznym im. Józefa Dietla. Krakowskie wodociągi podkreślają, że woda prosto z kranu jest w mieście bardzo dobrej jakości.

 • Brak miejsc postojowych przy krakowskim szpitalu. „Pacjenci są wwożeni z ulicy do szpitala”

  Problem z miejscami parkingowymi przy krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Józefa Dietla w Krakowie. Karetki, które przywożą pacjentów nie mają gdzie stanąć. Trudności ze znalezieniem miejsc postojowych mają też lekarze, pacjenci i ich rodziny.

 • Skandal ze szpitalem w Krakowie przy okazji kolarskiego wyścigu

  Skandal przy planowaniu trasy 75. Tour de Pologne w Krakowie. Wyścig kolarski startuje w najbliższą sobotę w Krakowie. W pierwszym dniu zamknięta będzie Aleja Focha, przy której znajduje się szpital im. Józefa Dietla. Problem w tym, że o zamknięciu ulicy nikt szpitala oficjalnie nie poinformował.

 • Ogłoszono laureatów tzw. polskich Nobli

  Profesorowie: Jan Kozłowski, Marek Samoć, Józef Spałek i Bogdan Wojciszke są laureatami dwudziestej piątej edycji Nagród Fundacji na rzecz Nauki Polskiej tzw. polskich Nobli. Nagrody zostaną wręczone 8 grudnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • ...1866 - radni krakowscy wybrali Józefa Dietla na prezydenta miasta. Elekt wygłosił niedługo potem swój program unowocześnienia miasta, budowy kanalizacji...

 • Szpital w Krakowie ma nowoczesny rezonans. "Komfort jest bardzo duży"

  ...​Najnowocześniejszy rezonans magnetyczny pomaga w leczeniu i diagnozowaniu pacjentów Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla w Krakowie. Urządzenie jest tak ciche, że w trakcie badań chorzy nie muszą już używać zatyczek i słuchawek do tłumienia hałasu.

 • Święto Patrona Miasta Krakowa

  ...19 marca (czwartek) w dniu Patrona Miasta - Św. Józefa w Bazylice Mariackiej zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa.

 • ...19 marca w dniu Patrona Miasta Krakowa - Św. Józefa w Bazylice Mariackiej zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa.

 • Prof. Jerzy Strzelczyk, prof. Andrzej Koliński, prof. Józef Barnaś i prof. Bogdan Marciniec zostali tegorocznymi laureatami Nagród Fundacji na rzecz Nauki Polskiej - poinformowali przedstawiciele Fundacji.

 • Kraków: Koniec z „krążeniem” samochodem wokół Kazimierza. Nadchodzą zmiany

  Od wtorku na Kazimierzu obowiązuje strefa ograniczonego ruchu. Do ścisłego centrum dzielnicy, czyli w ulice otaczające Plac Nowy, wjadą tylko mieszkańcy, taksówki oraz samochody dostawcze. Ruch jednokierunkowy obowiązuje natomiast na części ulic Miodowej, Estery, Halickiej i Józefa.

Zdjęcia na temat: dietl józef
Dyskusje na temat: dietl józef