• Informacje na temat:

  do anny

Artykuły na temat: do anny
 • "SE": Oszałamiające dochody Anny Marii Anders

  Na konto Anny Marii Anders, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w ciągu ubiegłego roku wpłynęło 220 934,50 zł - wynika z jej najnowszego oświadczenia majątkowego. Jak pisze "Super Express", większa część z jej dochodów to renta po zmarłym mężu.

 • Strajk rodziców. Odpowiedź Anny Zalewskiej

  Reforma edukacji jest wynikiem rzetelnej diagnozy potrzeb edukacyjnych, w której decydujący głos mieli m.in. rodzice - oświadczyła minister edukacji Anna Zalewska w odpowiedzi na rodzicielski strajk szkolny. MEN podkreśla, że reforma zwiększa wpływ rodziców na funkcjonowanie szkoły.

 • "Fakt": Kosztowne delegacje Anny Marii Anders

  Anna Maria Anders na podróże służbowe od stycznia 2016 r. wydała 611 625 zł - dowiedział się "Fakt".

 • Sześcioro harcerzy zostało poparzonych w wyniku nieostrożnego dolewania paliwa do znicza na Pomniku Czynu Powstańczego na Górze Świętej Anny.

 • ZNP chce odwołania minister edukacji Anny Zalewskiej

  ZNP chce odwołania z funkcji minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej, m.in. z powodu "wdrożenia nieprzygotowanej reformy". Wniosek do premiera Mateusza Morawieckiego w tej sprawie - przyjęty jednogłośnie przez zarząd główny ZNP - został złożony w Kancelarii Premiera.

 • Umorzona sprawa uchylenia immunitetu Anny H.

  Prokuratorski odwoławczy sąd dyscyplinarny umorzył we wtorek postępowanie ws. uchylenia immunitetu b. szefowej Prokuratury Apelacyjnej w Rzeszowie Anny H. na potrzeby śledztwa - poinformowała we wtorek PAP Prokuratura Krajowa.

 • Izraelskie media: Komisja Knesetu chce odwołania Anny Azari

  Członkowie komisji spraw zagranicznych Knesetu przygotowują inicjatywę, w ramach której chcą zażądać odwołania na konsultacje ambasador Izraela w Warszawie Anny Azari - podały w poniedziałek izraelskie media. To reakcja na przygotowaną przez Polskę nowelizację ustawy o IPN.

 • Wypadek z udziałem harcerzy na Górze św. Anny

  Wypadek na Górze św. Anny w województwie opolskim. Grupa harcerzy chciała tam uczcić pamięć Powstańców Śląskich. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • Warszawa: Obywatelskie zgromadzenie narodowe przed kościołem św. Anny

  Przed kościołem św. Anny w Warszawie rozpoczęło się przed południem obywatelskie zgromadzenie narodowe, w którym biorą udział m.in. posłowie opozycji i ruchów społecznych. Głównym tematem są zmiany w sądownictwie...

 • "Fakt": Wszystkie amerykańskie wycieczki Anny Marii Anders

  Z odpowiedzi na zapytanie poselskie o kierunki kosztownych podróży Anny Marii Anders, pełnomocnik premiera ds. dialogu międzynarodowego, wynika, że na 37 zagranicznych wyjazdów aż 14 było do USA - podaje "Fakt". W podróżach służbowych po samych Stanach Zjednoczonych polityk spędziła 170 dni, czyli prawie pół roku.

Zdjęcia na temat: do anny
 • Jarosław Kaczyński podczas uroczystości pogrzebowych Anny Walentynowicz.
Wideo na temat: do anny
Dyskusje na temat: do anny