• Informacje na temat:

  do anny

Artykuły na temat: do anny
 • Chcą odwołania minister edukacji Anny Zalewskiej

  Domagamy się odwołania minister edukacji Anny Zalewskiej. Będziemy się tego domagali coraz ostrzej, jeżeli nie zrobi żadnego kroku, żeby załagodzić nasze nastroje - mówił w poniedziałek przewodniczący Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" Ryszard Proksa.

 • "Apokryf czarownicy". Nowa książka Anny Brzezińskiej

  ..."Woda na sicie. Apokryf czarownicy" - to nowa książki Anny Brzezińskiej, autorki "Córek Wawelu". Tym razem sceną wydarzeń jest nie dwór ostatnich Jagiellonów, ale wymyślona przez pisarkę fantastyczna kraina wzorowana na dawnej Italii. Oskarżona o morderstwo i praktykowanie magii La Vecchia snuje swoją opowieść wprost z lochów inkwizycji.

 • "SE": Oszałamiające dochody Anny Marii Anders

  Na konto Anny Marii Anders, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, w ciągu ubiegłego roku wpłynęło 220 934,50 zł - wynika z jej najnowszego oświadczenia majątkowego. Jak pisze "Super Express", większa część z jej dochodów to renta po zmarłym mężu.

 • Strajk rodziców. Odpowiedź Anny Zalewskiej

  Reforma edukacji jest wynikiem rzetelnej diagnozy potrzeb edukacyjnych, w której decydujący głos mieli m.in. rodzice - oświadczyła minister edukacji Anna Zalewska w odpowiedzi na rodzicielski strajk szkolny. MEN podkreśla, że reforma zwiększa wpływ rodziców na funkcjonowanie szkoły.

 • "Fakt": Kosztowne delegacje Anny Marii Anders

  Anna Maria Anders na podróże służbowe od stycznia 2016 r. wydała 611 625 zł - dowiedział się "Fakt".

 • Sześcioro harcerzy zostało poparzonych w wyniku nieostrożnego dolewania paliwa do znicza na Pomniku Czynu Powstańczego na Górze Świętej Anny.

 • A4 w okolicy Góry św. Anny na kilka godzin zablokowana

  W wyniku zderzenia trzech samochodów zablokowany był przez kilka godzin odcinek autostrady A4 w okolicy Góry św. Anny. Jedna osoba została ranna. Warunki na A4 na Opolszczyźnie i Dolnym Śląsku nadal są bardzo trudne - ostrzega nasz reporter Bartłomiej Paulus.

 • ZNP chce odwołania minister edukacji Anny Zalewskiej

  ZNP chce odwołania z funkcji minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej, m.in. z powodu "wdrożenia nieprzygotowanej reformy". Wniosek do premiera Mateusza Morawieckiego w tej sprawie - przyjęty jednogłośnie przez zarząd główny ZNP - został złożony w Kancelarii Premiera.

 • "Milkman" Anny Burns nagrodzony prestiżową Nagrodą Bookera

  Powieść "Milkman" północnoirlandzkiej pisarki Anny Burns została nagrodzona prestiżową nagrodą literacką Man Booker 2018. "Żadne z nas nigdy nie czytało wcześniej czegoś takiego" - zachwycał się przewodniczący jury Kwame Anthony Appiah.

 • Umorzona sprawa uchylenia immunitetu Anny H.

  Prokuratorski odwoławczy sąd dyscyplinarny umorzył we wtorek postępowanie ws. uchylenia immunitetu b. szefowej Prokuratury Apelacyjnej w Rzeszowie Anny H. na potrzeby śledztwa - poinformowała we wtorek PAP Prokuratura Krajowa.

Zdjęcia na temat: do anny
 • Jarosław Kaczyński podczas uroczystości pogrzebowych Anny Walentynowicz.
Wideo na temat: do anny
Dyskusje na temat: do anny