• Informacje na temat:

  doktor piotr

Artykuły na temat: doktor piotr
 • Po fikcyjnej doktor Annie O. Szust tylko jedno czasopismo zmienia zasady

  ...że sam mechanizm jest bardzo zły - mówi dr hab. Piotr Sorokowski z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego Pokazaliśmy, że to dżungla, w tym sensie, że jest to jeden wielki biznes. Nie(...). Piotr Sorokowski z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Śledztwo przeprowadzili: dr hab. Piotr Sorokowski z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, dr hab. Emanuel Kulczycki...

 • Piotr Pustelnik: Dali z siebie wszystko, a nawet więcej. Chwała im za to!

  ...​Prezes Polskiego Związku Alpinizmu Piotr Pustelnik powiedział, że uczestniczący w akcji ratunkowej na Nanga Parbat jego koledzy wykazali się niebywałą odwagą, siłą i profesjonalizmem. "Dali z siebie wszystko, a nawet więcej. Chwała im za to!" - dodał.

 • Piotr Żyła mistrzem Polski. W zawodach nie wystartował Kamil Stoch

  Piotr Żyła zdobył w poniedziałek w Zakopanem tytuł mistrza Polski w skokach narciarskich, drugi był Dawid Kubacki, a trzeci Maciej Kot. Kamil Stoch nie wystartował z powodu przeziębienia.

 • Piotr Cyrwus wygrał w Szczecinie

  W Szczecinie Piotr Cyrwus pokonał Tomasza Stockingera 6:1 i 6:2. Dżentelmeński pojedynek na szczecińskim korcie rozpoczął się niedzielnym porankiem i zgromadził grono sympatyków aktorów.

 • Doktor G. był świadomy swego błędu?

  Redakcja "Rzeczpospolitej" opublikowała materiał rzucający nowe światło na sprawę doktora Mirosława G. Na łamach tego dziennika komentuje wspomniany tekst Piotr Semka.

 • Łódź: Reżyserzy doktorami

  Łódzka "filmówka" przyznała dzisiaj swoje wyróżnienia. Andrzej Wajda, Roman Polański, Jerzy Kawalerowicz i pośmiertnie Wojciech Has otrzymali tytuł doktora honoris causa.

 • "Zwierzęta Doktora Dolittle" w ECK

  Ełckie Centrum Kultury zaprasza 9 maja o godz. 16. i 18. na spektakl pod tytułem "Zwierzęta Doktora Dolittle" w wykonaniu Zespołu Dziecięcego ECK.

 • Prof. Edward Balcerzan, literaturoznawca, historyk literatury XX w., a także teoretyk i krytyk literacki, otrzymał w czwartek doktorat hc Uniwersytetu Szczecińskiego za wybitne osiągnięcia naukowe w zakresie literaturoznawstwa, a także za utrwalanie Szczecina w poezji i prozie.

 • Artysta Stanisław Borowski został w czwartek uhonorowany tytułem doktora honoris causa Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Borowski jest twórcą cenionych w świecie dzieł sztuki wykonanych ze szkła i ceramiki.

 • Decyzją senatu Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu wybitny polski poeta, dramaturg i prozaik Tadeusz Różewicz, zostanie doktorem honoris causa tejże uczelni.

Zdjęcia na temat: doktor piotr
Wideo na temat: doktor piotr
 • Powstanie Warszawskie było „obłędem”? Specjalna debata w RMF24

  można było mieć w lipcu 1944 roku. Czy powstanie nie było nieuniknione? O zrywie warszawiaków Konrad Piasecki rozmawia z Piotrem Zychowiczem, historykiem i publicystą autorem książki „Obłęd 44” oraz doktorem Patrykiem Pleskotem, historykiem z Instytutu Pamięci Narodowej

 • Dopalcze dostępne w internecie coraz groźniejsze

  Lekarze toksykolodzy alarmują, że w internecie wciąż można kupić bardzo groźne dopalacze. Po likwidacji sklepów zatruć jest o 70 procent mniej, ale w sieci można teraz dostać jeszcze bardziej niebezpieczne substancje. Z szefem kliniki toksykologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie doktorem Piotrem Hydzikiem rozmawiał Marek Balawajder.

Dyskusje na temat: doktor piotr