• Informacje na temat:

  dołęga

Artykuły na temat: dołęga
 • Kołecki i Dołęga odbiorą we wtorek medale olimpijskie

  W poniedziałek dotarł do siedziby Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl) złoty medal igrzysk z Pekinu (2008) dla Szymona Kołeckiego. Uroczyste przekazanie go polskiemu sztangiście nastąpi we wtorek. Tego samego dnia brązowy krążek otrzyma Marcin Dołęga.

 • Szymon Kołecki i Marcin Dołęga po 9 latach odebrali medale olimpijskie

  W siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego medale igrzysk w Pekinie (2008) odebrali sztangiści Szymon Kołecki - złoty i Marcin Dołęga - brązowy. To efekt dyskwalifikacji za doping Kazacha Ilji Iljina oraz Rosjanina Dmitrija Łapikowa. ​Medale wręczyła Kołeckiemu i Dołędze członkini Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego Irena Szewińska.

 • Mistrz świata Marcin Dołęga zawieszony. Doping?

  Trzykrotny mistrz świata Marcin Dołęga został zawieszony przez Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, co oznacza, że nie wystąpi w mistrzostwach świata w Astanie, które rozpoczną się 4 listopada. Wcześniej u zawodnika stwierdzono podwyższony poziom nonandrosteronu.

 • Najlepsi sportowcy Wojska Polskiego: Zawrotniak, Pałka, Dołęga

  Szpadzista szer. Radosław Zawrotniak, biathlonistka st. szer. Krystyna Pałka i ciężarowiec szer. Marcin Dołęga - to najlepsi sportowcy Wojska Polskiego w 2010 r. We wtorek w Warszawie podsumowano działalność sportową w Siłach Zbrojnych RP w minionym roku.

 • Co dolega Hillary Clinton? Lekarz ujawnia

  Hillary Clinton jest "w stanie fizycznym i mentalnym pozwalającym na pełnienie urzędu prezydenta USA" – oświadczyła osobista lekarka kandydatki Demokratów do Białego Domu.

 • Adam ​Bielan: Poza kontuzją kolana Jarosławowi Kaczyńskiemu nic nie dolega

  Poza kontuzją kolana Jarosławowi Kaczyńskiemu nic nie dolega; powrót prezesa PiS w niedzielę do szpitala był planowany - podkreślił w poniedziałek w Radiu TOK FM wicemarszałek Senatu Adam Bielan.

 • ..."Nie nadaję się do ciężarów, zawaliłem" - w tak surowych słowach ocenił swój start w olimpijskich zawodach w podnoszeniu ciężarów w Londynie Marcin Dołęga. Spalił trzy próby w rwaniu i nie został sklasyfikowany. Brązowy medal zdobył Bartłomiej Bonk.

 • Marcin Dołęga: Do Londynu jadę po medal

  Marcin Dołęga nie boi się, że jest stawiany z roli faworyta przed zbliżającą się olimpiadą w Londynie. "Na igrzyska jadę zrobić, co do mnie należy, zdobyć medal" - powiedział trzykrotny mistrz świata w podnoszeniu ciężarów. "Najważniejsze, że jestem zdrowy i dobrze przygotowany" - dodał.

 • "SE": Kaczyński w szpitalu. Wiadomo już, co mu dolega

  Jak donosi dzisiejszy "Super Express" prezes PiS Jarosław Kaczyński od ubiegłego poniedziałku przebywa w szpitalu. Najprawdopodobniej musiał się tam udać ze względu na problemy alergiczne.

 • Mamy szanse na kolejne medale, powalczą Dołęga i Rogowska

  Trzykrotny mistrz świata Marcin Dołęga jest faworytem dzisiejszej rywalizacji w podnoszeniu ciężarów w kategorii 105 kg. Szansę na zdobycie medalu w skoku o tyczce będzie miała również Anna Rogowska. Emocji kibicom dostarczą również siatkarze, o 10:30 podopieczni Andrei Anastasiego zmierzą się w ostatnim meczu grupowym z Australią, a wieczorem o półfinał zagra nasz plażowy duet Fijałek-Prudel.

Zdjęcia na temat: dołęga
Wideo na temat: dołęga
 • Sen i czekolada metodą na dłuższe życie?

  Rodzina Meksykanki Leandry Becerri Lumbreras, która 31 sierpnia świętowała swoje 127. urodziny, zdradza sekret jej długowieczności. Krewni kobiety twierdzą, że jest zdrowa, bo lubi dłużej pospać i je dużo czekolady. Lumbreras jest najstarszą mieszkanką Meksyku i jedną z najstarszych osób na świecie. Twierdzi, że poznała przywódcę partyzantki chłopskiej i generała z okresu rewolucji meksykańskiej Pancho Villę. Lumbreras ma 73 prawnuków i 55 praprawnuków. Jej rodzina podkreśla, że staruszka...

Dyskusje na temat: dołęga