• Informacje na temat:

  dom partii

Artykuły na temat: dom partii
 • Biały Dom oskarża Partię Demokratyczną o zmowę z Ukrainą

  Biały Dom oświadczył w poniedziałek wieczorem czasu lokalnego, że demokraci mieli związki z Ukrainą podczas zeszłorocznej kampanii prezydenckiej. AFP pisze, że to kontratak administracji na skandal dotyczący ingerowania Rosji w wybory w USA.

 • Jakie majątki mają liderzy partii politycznych? Opublikowali oświadczenia

  Na stronie Sejmu opublikowano oświadczenia majątkowe posłów za 2018 r. Który z liderów partii jest najbogatszy, a którego majątek wygląda najskromniej? Zobacz poniżej!

 • Abp Gądecki o "partii Rydzyka": Tworzenie przez Kościół partii jest niedorzeczne

  ...prowadzone regularnie: tak przez Kościół, jak i prokuraturę. Dwoma torami.” W rozmowie powiedział też co sądzi o powstaniu tzw. "partii ojca Rydzyka".

 • Kukiz: Być może będziemy musieli założyć partię

  ...praca. Sejm, koncerty charytatywne, rozjazdy, dom, obowiązki domowe - wszystko naraz - za dużo tego wszystkiego, no i pesel - kwestia zasadnicza. Ale plusy są takie, tak jak pan sam zauważył(...) radzimy, żeby omijał Pawła Kukiza, przynajmniej na razie, dopóki mu pierwsza złość minie. Nie on jeden... Ale zaraz, zaraz - pan będzie członkiem partii?! Proszę pana, jeżeli... Tak jak powiedziałem...

 • Szczecin: Partia Razem przedstawiła jedynki do sejmiku

  Poprawa organizacji służby zdrowia, edukacja seksualną i "zakopywanie nierówności" w dostępie do programów urzędu marszałkowskiego to postulaty Partii Razem w Zachodniopomorskiem. Ugrupowanie przedstawiło dzisiaj w Szczecinie liderów list do sejmiku województwa.

 • Tusk: Nie potrzeba dziś w Polsce kolejnej, nowej partii

  ..."Nie potrzeba dziś w Polsce kolejnej, nowej partii politycznej" - oświadczył w środę szef Rady Europejskiej Donald Tusk. Zadeklarował, że jest gotów do wsparcia przedsięwzięć, które zmobilizują Polaków, by zmienić sytuację w kraju oraz, że kiedy przyjdzie czas na wybory prezydenckie, podejmie decyzję w sprawie swojego ewentualnego startu.

 • Wspólny Europejski Dom… strachów

  Merkel. Natomiast lider socjaldemokratów Martin Schulz oświadczył na Twitterze, że czeka go głosowanie nad udziałem SPD w rządzie. Kongres jego partii zaplanowano na początek grudnia. Zbieram te(...)-niemieckiego kondominium. Ministrowie gabinetu Beaty Szydło starają się o to na płaszczyźnie gospodarczej (kontrakty na LNG z USA jako krok ku gazowej niezależności od Rosji i Niemiec ), militarnej...

 • Kalisz: Powstanie nowa partia. Możliwa nazwa Dom Wszystkich Polska

  Walne zgromadzenie członków stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska Ryszarda Kalisza zdecydowało, że obok stowarzyszenia powstanie partia polityczna. Przeważają opinie, że partia powinna także nosić nazwę Dom Wszystkich Polska - powiedział Kalisz.

 • ...60-lecie wzniesienia budynku tzw. Domu Partii w Białymstoku, obecnie siedziby Uniwersytetu w Białymstoku, uczcili we wtorek studenci i pracownicy tej uczelni. Podczas happeningu symbolicznie "rozebrano" budynek.

 • USA: Rozpoczęła się walka o Biały Dom

  Kolejni kandydaci ogłaszają start w prezydenckich prawyborach Partii Demokratycznej. Dwaj najwięksi faworyci wyścigu - 76-letni Joe Biden i 77-letni Bernie Sanders - wciąż jednak nie ujawnili swoich planów. To będę zupełnie inne prawybory niż te z 2016 roku.

Zdjęcia na temat: dom partii
Wideo na temat: dom partii
Dyskusje na temat: dom partii