• Informacje na temat:

  dom partii

Artykuły na temat: dom partii
 • Biały Dom oskarża Partię Demokratyczną o zmowę z Ukrainą

  Biały Dom oświadczył w poniedziałek wieczorem czasu lokalnego, że demokraci mieli związki z Ukrainą podczas zeszłorocznej kampanii prezydenckiej. AFP pisze, że to kontratak administracji na skandal dotyczący ingerowania Rosji w wybory w USA.

 • Abp Gądecki o "partii Rydzyka": Tworzenie przez Kościół partii jest niedorzeczne

  ...prowadzone regularnie: tak przez Kościół, jak i prokuraturę. Dwoma torami.” W rozmowie powiedział też co sądzi o powstaniu tzw. "partii ojca Rydzyka".

 • Kukiz: Być może będziemy musieli założyć partię

  ...praca. Sejm, koncerty charytatywne, rozjazdy, dom, obowiązki domowe - wszystko naraz - za dużo tego wszystkiego, no i pesel - kwestia zasadnicza. Ale plusy są takie, tak jak pan sam zauważył(...) radzimy, żeby omijał Pawła Kukiza, przynajmniej na razie, dopóki mu pierwsza złość minie. Nie on jeden... Ale zaraz, zaraz - pan będzie członkiem partii?! Proszę pana, jeżeli... Tak jak powiedziałem...

 • Szczecin: Partia Razem przedstawiła jedynki do sejmiku

  Poprawa organizacji służby zdrowia, edukacja seksualną i "zakopywanie nierówności" w dostępie do programów urzędu marszałkowskiego to postulaty Partii Razem w Zachodniopomorskiem. Ugrupowanie przedstawiło dzisiaj w Szczecinie liderów list do sejmiku województwa.

 • Wspólny Europejski Dom… strachów

  Merkel. Natomiast lider socjaldemokratów Martin Schulz oświadczył na Twitterze, że czeka go głosowanie nad udziałem SPD w rządzie. Kongres jego partii zaplanowano na początek grudnia. Zbieram te(...)-niemieckiego kondominium. Ministrowie gabinetu Beaty Szydło starają się o to na płaszczyźnie gospodarczej (kontrakty na LNG z USA jako krok ku gazowej niezależności od Rosji i Niemiec ), militarnej...

 • Kalisz: Powstanie nowa partia. Możliwa nazwa Dom Wszystkich Polska

  Walne zgromadzenie członków stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska Ryszarda Kalisza zdecydowało, że obok stowarzyszenia powstanie partia polityczna. Przeważają opinie, że partia powinna także nosić nazwę Dom Wszystkich Polska - powiedział Kalisz.

 • ...60-lecie wzniesienia budynku tzw. Domu Partii w Białymstoku, obecnie siedziby Uniwersytetu w Białymstoku, uczcili we wtorek studenci i pracownicy tej uczelni. Podczas happeningu symbolicznie "rozebrano" budynek.

 • Abp Gądecki o "partii Rydzyka" w RMF: Nie ma ona błogosławieństwa

  ...- Uważam za całkiem dorzeczne spotkanie się z ofiarą – powiedział arcybiskup Stanisław Gądecki pytany w RMF FM o temat molestowania przez duchownych. Gość Krzysztofa Ziemca wyznał również, co sądzi o prawdopodobnym powstaniu "partii ojca Rydzyka". - Tworzenie przez Kościół partii jest niedorzeczne. Nie ma ona żadnego błogosławieństwa episkopatu - powiedział.

 • ​"Nowy Ład dla Europy" - wspólny program Partii Razem i lewicowych inicjatyw

  ...wystartuje wspólnie w wyborach. W sobotę przedstawiciele lewicy ogłosili swój program wyborczy "Nowy Ład dla Europy". "Europa, nasz wspólny dom, potrzebuje remontu. Dziś mamy konstrukcję, która świetnie(...) i która ma większy budżet" - mówił na konferencji prasowej lider Partii Razem Adrian Zandberg. Jak podkreślił, rozwiązaniem na dotykające Europę kryzysy jest koalicja Partii Razem dla solidarnej...

 • ​Czarzasty: Nie wystartujemy z Partią Razem i Inicjatywą Polską

  Polskiego Radia 24. Jak mówił, miesiąc temu SLD zwróciło się pisemnie do Partii Razem z propozycją wspólnych list. "Opublikowaliśmy tę propozycję na forum "Krytyki Politycznej", podpisała to pani Anna Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa, w imieniu partii. Dostaliśmy odpowiedź po trzech czy czterech dniach, że nie są zainteresowani" - mówił Czarzasty. Pytany o współpracę z Barbarą Nowacką, Czarzasty...

Zdjęcia na temat: dom partii
Wideo na temat: dom partii
Dyskusje na temat: dom partii