• Informacje na temat:

  druga polska

Artykuły na temat: druga polska
 • PŚ w skokach: Polska druga w Vikersund!

  Polska zajęła drugie miejsce w drużynowym konkursie Pucharu Świata w lotach narciarskich na mamuciej skoczni w Vikersund. Zwyciężyła Norwegia, a na trzeciej pozycji uplasowała się Słowenia.

 • Lekkoatletyczne ME: Polska druga w klasyfikacji medalowej!

  Polska zajęła drugie miejsce w klasyfikacji medalowej lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Berlinie. Biało-czerwoni zdobyli 12 krążków, tak jak dwa lata temu w Amsterdamie (byli wówczas pierwsi), jednak tym razem mają o jedno złoto więcej. Pierwsze miejsce zajęli Brytyjczycy.

 • Będzie druga część "Znachora"!

  Stanisława Celińska, Bożena Dykiel, Tomasz Stockinger i Artur Barciś - to gwiazdy, które wystąpią w filmie "Wnyki", kontynuacji słynnego "Znachora" w reżyserii Jerzego Hoffmana z 1981 roku - informuje "Gazeta Polska Codziennie".

 • Lekkoatletyczne DME: Polska druga na półmetku. Zwycięstwo Ennaoui i Lewandowskiego

  ...druga w konkursie rzutu młotem. Przegrała tylko z Białorusinką Hanną Maliszik - 74,56. Polka uzyskała 73,06, mimo że w ostatniej chwili dowiedziała się, że ma dołączyć do drużyny. @Euro_Team...

 • Wimbledon. Radwańska komentuje porażkę: Nikogo nie zadowala druga runda

  Rozstawiona z numerem 32. Agnieszka Radwańska przyznała po porażce w Wimbledonie z Czeszką Lucie Safarovą, że "nikogo nie zadowala druga runda". Polska tenisistka liczy jednak na to, że występy na kortach trawiastych pomogą jej przed turniejami w Stanach Zjednoczonych.

 • Druga debata "Wybory Polaków". Jak zmienić polską edukację?

  Dziś wieczorem odbędzie się druga debata w ramach wspólnej akcji RMF FM i TVP Info "Wybory Polaków". Tym razem przyjrzymy się problemom polskiej edukacji.

 • Druga tura wyborów prezydenckich we Francji

  Polskę wejścia do strefy euro. W ocenie Agnieszki Łady dobrze by było, żeby Polska "pokazywała, że chce współpracować z Francją i Niemcami w reformowaniu UE". Jak dodała, spodziewane wzmacnianie(...) Polska byłaby ważnym partnerem" - podkreśliła dr Łada. 22:10 Na rynkach azjatyckich europejska wspólna waluta umocniła się wobec dolara w reakcji na zwycięstwo niezależnego kandydata Emmanuela...

 • PŚ w skokach: Polska czwarta, druga seria w Planicy odwołana

  Polska zajęła czwarte miejsce w drużynowym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamucim obiekcie w Planicy. Druga seria została odwołana z powodu złych warunków atmosferycznych. Wygrała Słowenia, przed Austrią i Norwegią.

 • ...w Parchatce między Kazimierzem Dolnym a Puławami. Podnosi się ciągle poziom Wisły na Lubelszczyźnie. Druga fala powodziowa okazuje się wyższa od pierwszej. Gmina Wilków jest już ponownie prawie cała zalana...

 • Martina Hingis w Zielonej Górze. To jej druga wizyta w Polsce

  Najmłodsi kibice tenisa pewnie nie pamiętają już pasma sukcesów Szwajcarki, która pod koniec lat 90-tych zaskoczyła starsze rywalki odnosząc pasmo sukcesów. Teraz jej jedynym marzeniem jest olimpijski medal. Właśnie dlatego Hingis po 17 latach wraca do reprezentacji Szwajcarii i zagra w Pucharze Federacji. Mecz Polska-Szwajcaria w Zielonej Górze zaczyna się w sobotę.

Zdjęcia na temat: druga polska
Wideo na temat: druga polska
 • Prof. Michał Głowiński: Była ta druga Polska (...) Polska donosicieli

  "Była ta druga Polska. Polska donosicieli, którzy rozróżniali Żydów w stosunku do innych członków polskiej społeczności. Czym się wyróżniali? Otóż trzeba powiedzieć, że jednym z kryteriów było to, że zwłaszcza Żydzi mniej wykształceni i prości, których językiem codziennym był język jidysz, mówili marną polszczyzną" - mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM prof. Michał Głowiński

 • Syryjskie rodziny są już w Polsce

  157 uchodźców z Syrii jest już w Polsce. Przylecieli w sobotę (10.07) w nocy. Syryjczycy uzyskali pomoc dzięki wsparciu Fundacji Estera przy współpracy z MSW i MSZ oraz Urzędem do Spraw Cudzoziemców. Na lotnisku mówili, jak bardzo są wdzięczni za otrzymaną pomoc. - Przyjechaliśmy z nadzieją, że znajdziemy tu drugą ojczyznę. Chcemy żyć razem z Polakami - mówi Syryjka, która przyjechała do Polski.

 • William i Kate w Polsce. "Typowa wizyta kurtuazyjna, bez tematów politycznych"

  Królowej Elżbiety, po tym jakie skandale przysporzyła starsza generacja ich rodziców”. A co Polska będzie miała z tej wizyty? „Przede wszystkim znowu wizyta książęca w Warszawie następuje przed wizytą

Dyskusje na temat: druga polska