• Informacje na temat:

  druga polska

Artykuły na temat: druga polska
 • Polska mistrzem świata. Drugi raz z rzędu!

  ...szczęście praca naszych fizjoterapeutów dała efekty i Nowakowski rozpoczął mecz w pierwszej szóstce. @volei & Poland �������� @PolskaSiatkowka gets underway! Who’s gonna be the 2018 #FIVBMensWCH(...) akcja, w której obroniliśmy atak Wallace’a, a kontrę skończył Artur Szalpuk. Po tej wymianie udało nam się jeszcze powiększyć prowadzenie (13:16). @PolskaSiatkowka wins the 1st set 28-26 against...

 • PŚ w skokach: Polska druga w Vikersund!

  Polska zajęła drugie miejsce w drużynowym konkursie Pucharu Świata w lotach narciarskich na mamuciej skoczni w Vikersund. Zwyciężyła Norwegia, a na trzeciej pozycji uplasowała się Słowenia.

 • Lekkoatletyczne ME: Polska druga w klasyfikacji medalowej!

  Polska zajęła drugie miejsce w klasyfikacji medalowej lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Berlinie. Biało-czerwoni zdobyli 12 krążków, tak jak dwa lata temu w Amsterdamie (byli wówczas pierwsi), jednak tym razem mają o jedno złoto więcej. Pierwsze miejsce zajęli Brytyjczycy.

 • Będzie druga część "Znachora"!

  Stanisława Celińska, Bożena Dykiel, Tomasz Stockinger i Artur Barciś - to gwiazdy, które wystąpią w filmie "Wnyki", kontynuacji słynnego "Znachora" w reżyserii Jerzego Hoffmana z 1981 roku - informuje "Gazeta Polska Codziennie".

 • Śpiewak: Liczę na drugą turę

  ...kolejowych. Tak jest na przykład w Berlinie. Oprócz tego stawiamy na budowę szybkich linii tramwajowych. Pierwsza sprawa to linia z Wilanowa na Mordor, którą da się wybudować w jedną kadencję. Druga sprawa(...). Nowacka, występując po stronie Trzaskowskiego, zdradziła ją. Tak samo zachowała się niegdyś Joanna Kluzik-Rostkowska w partii Polska Jest Najważniejsza, to samo zrobił Grzegorz Napieralski z Partią...

 • Lekkoatletyczne DME: Polska druga na półmetku. Zwycięstwo Ennaoui i Lewandowskiego

  ...druga w konkursie rzutu młotem. Przegrała tylko z Białorusinką Hanną Maliszik - 74,56. Polka uzyskała 73,06, mimo że w ostatniej chwili dowiedziała się, że ma dołączyć do drużyny. @Euro_Team...

 • Wimbledon. Radwańska komentuje porażkę: Nikogo nie zadowala druga runda

  Rozstawiona z numerem 32. Agnieszka Radwańska przyznała po porażce w Wimbledonie z Czeszką Lucie Safarovą, że "nikogo nie zadowala druga runda". Polska tenisistka liczy jednak na to, że występy na kortach trawiastych pomogą jej przed turniejami w Stanach Zjednoczonych.

 • Druga debata "Wybory Polaków". Jak zmienić polską edukację?

  Dziś wieczorem odbędzie się druga debata w ramach wspólnej akcji RMF FM i TVP Info "Wybory Polaków". Tym razem przyjrzymy się problemom polskiej edukacji.

 • Druga tura wyborów prezydenckich we Francji

  Polskę wejścia do strefy euro. W ocenie Agnieszki Łady dobrze by było, żeby Polska "pokazywała, że chce współpracować z Francją i Niemcami w reformowaniu UE". Jak dodała, spodziewane wzmacnianie(...) Polska byłaby ważnym partnerem" - podkreśliła dr Łada. 22:10 Na rynkach azjatyckich europejska wspólna waluta umocniła się wobec dolara w reakcji na zwycięstwo niezależnego kandydata Emmanuela...

 • PŚ w skokach: Polska czwarta, druga seria w Planicy odwołana

  Polska zajęła czwarte miejsce w drużynowym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamucim obiekcie w Planicy. Druga seria została odwołana z powodu złych warunków atmosferycznych. Wygrała Słowenia, przed Austrią i Norwegią.

Zdjęcia na temat: druga polska
Wideo na temat: druga polska
Dyskusje na temat: druga polska