• Informacje na temat:

  dublowanie

Artykuły na temat: dublowanie
 • Waszczykowski o współpracy obronnej w ramach UE

  Polska jest zainteresowana koncepcją współpracy obronnej w ramach UE, ale pod warunkiem, że nie będzie ona dublowała wysiłków NATO - oświadczył w poniedziałek w Luksemburgu szef MSZ Witold Waszczykowski po spotkaniu szefów dyplomacji krajów UE.

 • Pełnomocnik od... niczego

  Władze w regionach kochają mieć u siebie ludzi do zadań specjalnych. Część z nich jest niepotrzebna, albo dubluje zadania innych urzędników - twierdzi "Dziennik Gazeta Prawna".

 • "Wybrano basen kosztem zdrowia ponad miliona mieszkańców"

  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska wycofał się ze współfinansowania małopolskiego projektu "Life", który miał na celu walkę ze smogiem. Zamiast 20 milionów zł bezzwrotnej dotacji, zaproponowano Małopolsce nisko oprocentowaną pożyczkę. "Komentarz może być jeden. Jest to decyzja skandaliczna" - powiedział w rozmowie z Interią Marek Sowa, były marszałek Małopolski. Zarzuty te odpiera wiceminister rozwoju Jadwiga Emilewicz, która podkreśla, że NFOŚiGW miała podstawy merytoryczne, a ponadto...

 • "Lotnisko Gdynia-Kosakowo powstanie. Choć pewnie z opóźnieniem"

  ...według Komisji Europejskiej, wsparcie nie było podyktowane potrzebami rynku. Gdynia-Kosakowo - zdaniem Brukseli – to niepotrzebne dublowanie lotniska w Gdańsku.

 • Świętokrzyski NFZ: Nieprawidłowości w sprawozdaniach z wykonania świadczeń

  Świętokrzyski NFZ kontrolował placówki w regionie, po tym jak sprawozdania z wykonania świadczeń wykazały, że pacjent przebywał np. w szpitalu i jednocześnie leczył się w innej placówce. Od początku roku Fundusz wykrył ponad 400 przypadków "dublowania się" pacjentów.

 • Stanisław Karczewski: Chcemy powołania komisji śledczej, która zbada wyłudzenia VAT

  „Spór o Trybunał to pat konstytucyjny i polityczny. To nie jest kryzys demokracji, a z takimi hasłami wychodzą demonstrujący. KOD nie powinien powstać, bo nie ma zagrożenia demokracji. Ci ludzie wychodzą, mówią i skaczą na murkach” – mówi gość Kontrwywiadu RMF FM marszałek Senatu Stanisław Karczewski. „Ci, którzy organizują marsze, robią to z cynicznego wyrafinowania politycznego” – dodaje. Pytany o „komunistów i złodziei” na marszu PiS, odpowiada: „To pewnego rodzaju przenośnia, a prezes...

 • Polska podpisała umowę z Chinami, by uniknąć dublowania kontroli celnych w porcie w Gdańsku. Chińczycy mają walczyć z przemytem do naszego kraju, szczególnie jeśli chodzi o: wyroby tytoniowe, papierosy, lekarstwa i części samochodowe. Kontenery niektórych chińskich firm w ogóle nie będą już w naszym kraju kontrolowane. I mamy na tym zyskać.

 • Cięcia w MON-ie

  Nowy minister obrony Tomasz Siemoniak likwiduje działy w resorcie. Pierwszy do likwidacji jest departament transformacji, który "dubluje funkcje" z innymi działami - informuje "Gazeta Wyborcza".

 • Kopacz: Chętnie wysłucham protestujących, jeśli mają nowatorskie postulaty

  W sytuacji kiedy się okaże, że te postulaty są dublowaniem tego, o czym rozmawiamy i te rozmowy trwają, będę się zastanawiała, jaki cel miała dzisiejsza demonstracja - powiedziała Ewa Kopacz. Minister zdrowia odniosła się w ten sposób do zarzutów setek protestujących dziś w Warszawie związkowców "Solidarności".

 • Polska Kudowa i czeski Nachod chcą stworzyć jedną wspólną aglomerację. Władze obu miast zapowiedziały koniec dublowania inwestycji i maksymalne wykorzystanie tego, co posiadają.

Dyskusje na temat: dublowanie