• Informacje na temat:

  duch bronisław

Artykuły na temat: duch bronisław
 • Byli prezydenci: O konstytucji trzeba dyskutować, ale w duchu wspólnoty

  ..."O konstytucji trzeba dyskutować, spierać się o nią, ale w duchu wspólnoty, bez uwikłania w politykę" - przekonywali byli prezydenci: Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski podczas debaty "Konstytucja 1997 roku. Praktyka polityczna i prawna". Konferencję zorganizowały: Fundacja Aleksandra Kwaśniewskiego "Amicus Europae", Instytut Bronisława Komorowskiego i Centrum im. Ignacego Daszyńskiego.

 • Były prezydent Bronisław Komorowski nie umie odejść z klasą. Dobrał sobie rekordowo niekompetentnych współpracowników, przez pięć lat prezydentury nie zdobył się na najmniejszą inicjatywę i samodzielność, chyba że uznać za nie ośmieszające urząd i państwo gafy, a potem uwieńczył swą "żyrandolową" kadencję najbardziej chybioną i nieudolną kampanią wyborczą ćwierćwiecza, jeśli nie wszech czasów.

 • Putin, Merkel i Hollande nie czuli potrzeby dopraszania Bronisława Komorowskiego, który był pod ręką. Nie zauważyłem też, by Petro Poroszenko, nowy prezydent Ukrainy, jakoś się tego domagał. Gra...

 • Niepublikowane dotąd teksty Bronisława Geremka oraz wspomnienia o profesorze napisane przez jego przyjaciół znalazły się w książce "Bronisław Geremek: głos w Europie".

 • Zły duch Ewy Kopacz

  ...prezydenckiej Bronisława Komorowskiego, w którą energicznie włączył się "Misiek" bezceremonialnie odsuwając innych sztabowców. Bardzo szybko okazało się jednak, że jego sława mistrza od promowania...

 • ​Ojciec Andrzeja Dudy krytkuje Bronisława Komorowskiego

  ..."Zamknięta, nie w duchu patriotycznym" - tak o prezydenturze Bronisława Komorowskiego mówi prof. Jan Tadeusz Duda, ojciec Andrzeja Dudy.

 • Bronisław Komorowski: Sprawy obronności należą do najważniejszych

  Sprawy obronności należą do najważniejszych, bez silnej armii nie będzie niepodległości, dlatego jako ustępujący zwierzchnik sił zbrojnych dziękuję wszystkim, którzy działali w tym kierunku - mówił prezydent Bronisław Komorowski na ceremonii pożegnania z wojskiem.

 • ​Bronisław Komorowski pożegnał się z siłami zbrojnymi

  ..."Obronność należy do najważniejszych spraw, silna armia to warunek niepodległości" - powiedział prezydent Bronisław Komorowski, żegnając się w środę z siłami zbrojnymi. Wicepremier Tomasz Siemoniak podkreślał wieloletnie zaangażowanie Komorowskiego w sprawy armii i jej finansowania.

 • Eksperci oceniają prezydenturę Bronisława Komorowskiego

  Bronisław Komorowski przejdzie do historii jako prezydent mało aktywny, niewyrazisty, podporządkowany wizji politycznej Donalda Tuska - uważa dyrektor programowy Klubu Jagiellońskiego Marcin Kędzierski. Z kolei Aleksander Smolar, politolog, prezes Fundacji Batorego twierdzi, że Komorowski zostanie zapamiętany jako prezydent szlachetny, który zabiegał o reformy i zasypywanie podziałów między...

 • Bronisław Wildstein: Lustracja to już historia

  ...". Bronisław Wildstein komentuje dla Interii rzeczy aktualne i rzeczy dawne.

Zdjęcia na temat: duch bronisław
Dyskusje na temat: duch bronisław