• Informacje na temat:

  dylan bob

Artykuły na temat: dylan bob
 • Bob Dylan odebrał Nagrodę Nobla

  Laureat literackiej Nagrody Nobla, poeta i pieśniarz Bob Dylan odebrał w sobotę podczas zamkniętej dla publiczności ceremonii dyplom oraz medal noblowski - poinformowały szwedzkie media, powołując się na członków Akademii, którzy uczestniczyli w uroczystości.

 • Bob Dylan nie odebrał Nobla. Napisał list

  W sobotę odbyło się w Sztokholmie wręczenie nagród Nobla w pięciu dziedzinach. Na ceremonii zabrakło amerykańskiego poety i pieśniarza Boba Dylana. List od Boba Dylana odczytała w sobotę na bankiecie noblowskim ambasador USA w Sztokholmie Azita Raji.

 • Literacka Nagroda Nobla dla Boba Dylana!

  Bob Dylan został laureatem Literackiej Nagrody Nobla! Ten amerykański piosenkarz, kompozytor, autor tekstów, pisarz i poeta to jedna z najważniejszych postaci muzyki popularnej ostatnich pięciu dekad. Wybór Akademii Szwedzkiej został nagrodzony głośnymi brawami.

 • Bob Dylan nie odbiera telefonów od Akademii Szwedzkiej. "To bardzo nietypowe"

  Akademii Szwedzkiej wciąż nie udało się skontaktować z Bobem Dylanem, któremu w czwartek przyznano literackiego Nobla. Amerykański muzyk i autor tekstów unika także mediów. Dylan dostał nagrodę Nobla za "tworzenie nowych form poetyckiej ekspresji w ramach wielkiej tradycji amerykańskiej pieśni".

 • ​Bob Dylan odbierze literacką Nagrodę Nobla. Podano termin

  ...​Laureat literackiej Nagrody Nobla Bob Dylan w sobotę lub w niedzielę w Sztokholmie odbierze dyplom oraz medal noblowski - poinformowała sekretarz Akademii Szwedzkiej Sara Danius. "Akademia Szwedzka i Bob Dylan postanowili spotkać się w weekend" w Sztokholmie, gdzie amerykański artysta zagra koncert" - napisała na blogu.

 • Bob Dylan może stracić nagrodę pieniężną za Nobla! "To ostrzeżenie"

  Laureat literackiego Nobla Bob Dylan może stracić przysługującą mu nagrodę pieniężną w wysokości 8 mln koron (840 tys. euro). Powód? Dotychczas nie wywiązał się z obowiązku wygłoszenia noblowskiego odczytu - podała Akademia Szwedzka.

 • Akademia Szwedzka zaprzestała prób kontaktu z Bobem Dylanem

  Cztery dni po przyznaniu nagrody Nobla w dziedzinie literatury, Akademia Szwedzka zaprzestała prób kontaktu z laureatem, czyli Bobem Dylanem. Wciąż nie wiadomo więc, czy artysta odbierze nagrodę.

 • Bob Dylan przesłał mowę noblowską. Dostanie pieniądze z nagrody

  ...​Laureat literackiej Nagrody Nobla z 2016 roku, poeta i pieśniarz Bob Dylan przekazał Akademii Szwedzkiej przyznającej to wyróżnienie tradycyjną mowę noblowską, co było warunkiem, by otrzymał 819 tys. euro - przekazała sekretarz Akademii Szwedzkiej. "Mowa jest wspaniała i - jak mogliśmy tego oczekiwać - wyrazista. Wraz z przekazaniem mowy przygoda z Dylanem dobiega końca" - napisała na swym blogu...

 • Bob Dylan nie przyjedzie do Sztokholmu po nagrodę Nobla

  Amerykański pieśniarz i poeta Bob Dylan nie przyjedzie w grudniu do Sztokholmu, by odebrać przyznaną mu nagrodę Nobla w dziedzinie literatury - podała Akademia Szwedzka, która przyznaje tę nagrodę. Jako usprawiedliwienie podał "inne obowiązki".

 • Bob Dylan odbierze w weekend literacką Nagrodę Nobla

  Amerykański bard Bob Dylan odbierze w sobotę lub niedzielę w Sztokholmie przyznaną mu w październiku 2016 r. literacką Nagrodę Nobla. Artysta został nagrodzony za "tworzenie nowych form poetyckiej ekspresji w ramach wielkiej tradycji amerykańskiej pieśni".

Zdjęcia na temat: dylan bob
Dyskusje na temat: dylan bob