• Informacje na temat:

  dzień warszawy

Artykuły na temat: dzień warszawy
 • Droga Krzyżowa ulicami Warszawy

  ...zlaicyzowanej Europie i Paryżu - tysiące ludzi stanęły do modlitwy - przypomniał. Wielki Piątek - dzień ciszy Kościół katolicki obchodzi dziś drugi dzień Triduum Paschalnego - Wielki Piątek...

 • Ulicami Warszawy przeszła manifestacja lekarzy

  Ulicami Warszawy przeszła w sobotę manifestacja zorganizowana przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy, którzy protestowali przeciwko niedofinansowaniu publicznej ochrony zdrowia. Wiceszef resortu zdrowia Janusz Cieszyński, który wyszedł do protestujących, podkreślał, że nakłady na zdrowie są podnoszone.

 • „Dzień Europy”: Trzy marsze na ulicach Warszawy

  Marsz KOD i opozycji, Parada Schumana oraz pochód środowisk narodowo-katolickich przeszły w sobotę ulicami Warszawy w związku z przypadającym 9 maja "Dniem Europy". Według policji przebiegły one spokojnie i obyło się bez incydentów.

 • Jaki: Kiedy zostanę prezydentem Warszawy...

  Kiedy zostanę prezydentem Warszawy, będę promował zdrowy styl życia; zwrócę się do Rady Warszawy z propozycją uchwały, która nałoży preferencyjne stawki i ulgi dla prowadzących działalność związaną ze zdrową żywnością - poinformował w sobotę kandydat na prezydenta Warszawy Patryk Jaki.

 • Ważne głosowanie dla Warszawy. Jaki nieobecny

  W czwartek Sejm przyjął specustawę, dzięki której będzie można rozpocząć budowę nowego, międzykontynentalnego lotniska - Centralnego Portu Komunikacyjnego. Jak zauważyła posłanka PO Agnieszka Pomaska, w tym ważnym dla Warszawy głosowaniu nie wziął udziału kandydat PiS na prezydenta stolicy Patryk Jaki.

 • Ulicami Warszawy przeszedł marsz "Dość rasizmu i faszyzmu"

  W związku z Międzynarodowym Dniem Walki z Rasizmem, w sobotę, po raz czwarty ulicami Warszawy przeszedł marsz "Dość rasizmu i faszyzmu". Organizatorzy podkreślali, że tegoroczny marsz odbywa się zaledwie dzień po tym, gdy w Nowej Zelandii w atakach na meczety zginęło 49 osób.

 • Jest termin zaprzysiężenia Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy

  W czwartek w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się I sesja stołecznej rady miasta. W jej trakcie na prezydenta Warszawy zaprzysiężony zostanie Rafał Trzaskowski.

 • Turystka z Warszawy wezwała TOPR, bo... była zmęczona

  ...29-letnia turystyka z Warszawy próbowała wymusić interwencję Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zadzwoniła do ratowników, mówiąc, że jest... zmęczona i bolą ją kolana.

 • Nowoczesna wybrała kandydata na prezydenta Warszawy

  Paweł Rabiej został w sobotę wyłoniony przez Nowoczesną jako kandydat w wyborach na prezydenta Warszawy. Jak zaznaczył, partia ma wizję stolicy "otwartej, uczciwej i nowoczesnej".

 • Paweł Rabiej kandydatem Nowoczesnej na prezydenta Warszawy

  Paweł Rabiej został wyłoniony przez Nowoczesną jako kandydat w wyborach na prezydenta Warszawy. Jak zaznaczył, partia ma wizję stolicy "otwartej, uczciwej i nowoczesnej".

Zdjęcia na temat: dzień warszawy
Wideo na temat: dzień warszawy
 • Buspas dla UEFA szybciej zniknie z Warszawy

  Stołeczny ratusz przyznaje się do błędu. Buspas wytyczony na Euro specjalnie dla VIP-ów będzie zlikwidowany trzy dni wcześniej, niż to pierwotnie planowano. Jezdnie między lotniskiem, a Stadionem Narodowym zostaną oddane w całości kierowcom w nocy z piątku na sobotę, dzień po ostatnim w Warszawie meczu półfinałowym. Ratusz tłumaczy, że już wtedy nie będzie w mieście oficjeli, bo przeniosą się na

 • Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Warszawy. "Mamy 1,4 tys. aktorów"

  Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Warszawy, 6 bm. w święto Objawienia Pańskiego. Biblijni monarchowie symbolizujący trzy kontynenty - Europę, Azję i Afrykę wyruszyli z pl. Zamkowego po modlitwie "Anioł Pański", którą poprowadził metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz i przeszli wraz z towarzyszącym im orszakiem na pl. Piłsudskiego, gdzie ustawiono Stajenkę ze Świętą Rodziną. Trzej

 • Potężna góra lodowa oderwała się od Antaktydy. Jest półtora raza większa od Warszawy

  Na Antarktydzie powstała nowa, potężna góra lodowa. Blok lodu półtora raza większy od Warszawy oderwał się od lodowca Pine Island i dryfuje po Morzu Amundsena. Tę informacje potwierdziły zdjęcia satelitarne wykonane w ostatnich dniach przez niemieckiego satelitę TerraSAR-X.

Dyskusje na temat: dzień warszawy