• Informacje na temat:

  dziewczyna

Artykuły na temat: dziewczyna
 • Zmarła niemiecka dziewczyna Bonda

  W wieku 79 lat zmarła niemiecka aktorka Karin Dor. Zagrała m.in. dziewczynę agenta 007 Jamesa Bonda u boku Seana Connery w filmie "Żyje się tylko dwa razy" (1967 r.), wystąpiła też w kilku adaptacjach filmowych powieści Karla Maya.

 • "Prawda o dziewczynie"- wyniki konkursu

  Dla zwycięzców przygotowaliśmy książki "Prawda o dziewczynie" autorstwa T.R. Richmonda. Oto laureaci: Pani Anna z Dąbrowy Białostockiej,  Pan Piotr z Sokolnik,  Pani Izabela z Dobrego Miasta. Serdecznie gratulujemy! Książki prześlemy do państwa pocztą.  --- Fabuła książki: Elektryzujący thriller dla fanów "Zaginionej dziewczyny" i "Dziewczyny z pociągu". Zwykła dziewczyna, dwadzieścia...

 • Jeden z bardziej znanych utworów poetyckich o wielkiej sile marzeń. Utwór o dwunastu marzących o tytułowej dziewczynie braciach znajduje się w tomie "Napój ciernisty" z 1936 roku. I choć zatytułowany jest tak a nie inaczej, podmiot liryczny zwraca głównie uwagę na dwunastu braci. A Dziewczyna - czy była w ogóle jakaś dziewczyna?

 • Pięć osób, w tym 13-letnia dziewczyna, zostało aresztowanych pod zarzutem morderstwa w Essex w Wielkiej Brytanii - informuje "Independent".

 • Ruszyła 5. edycja konkursu na Dziewczynę RMF 4RACING Team!

  Dziewczyna RMF4RT to internetowy konkurs piękności organizowany przez Mistrza Polski w rajdach terenowych, zespół RMF 4RACING Team. Misją plebiscytu jest wybór najpiękniejszej kobiety polskiego Off-road’u. Właśnie rusza kolejna, 5. edycja konkursu.

 • Zadał swojej dziewczynie kilkanaście ciosów nożem. Usłyszy zarzut zabójstwa

  ...dziewczyna chodzili do jednej klasy w technikum w Ząbkowicach Śląskich. Dziś w szkole jest żałoba, a ich klasa nie ma zajęć - uczniowie mają zapewnioną pomoc psychologiczną. (MN)

 • Była dziewczyna Jima Carreya popełniła samobójstwo

  Nie żyje była dziewczyna aktora Jima Carreya. Wszystko wskazuje na to, że kobieta popełniła samobójstwo.

 • 14-latka z 20 ranami kłutymi. Nieprzytomną dziewczynę znalazła matka

  Niejasne są okoliczności tragedii, jaka rozegrała się w jednym z mieszkań w Berlinie. Matka znalazła ciężko ranną 14-letnią córkę. Dziewczyna miała 20 ran kłutych. Niestety, dziecka nie udało się uratować.

 • Warszawa: Zaginęła 22-letnia dziewczyna. Apel policji

  ...​Policjanci z Wilanowa poszukują 22-letniej Aleksandry Karaszewskiej. Dziewczyna była widziana po raz ostatni 22 września 2016 roku w okolicach pętli ZTM Wilanów. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną, a miejsce jej pobytu nie jest znane.

 • Oto nowa Dziewczyna RMF 4RACING Team. Wygrała 23-latka!

  W miniony weekend odbył się finał plebiscytu na najpiękniejszą kobietę polskiego off-roadu. Dziewczyną RMF 4RACING TEAM 2017 została 23-letnia Katarzyna Motloch. Wybrano ją spośród kilkuset kandydatek, które zgłosiły się do udziału w konkursie.

Zdjęcia na temat: dziewczyna
Wideo na temat: dziewczyna
 • „Mój kolega, który grał na gitarze, widziałem, że zawsze był otoczony wiankiem pięknych dziewczyn. Pomyślałem sobie, że może to jest sposób na kobietę. I zacząłem się uczyć grać na gitarze” – wspomina swoje początki Andrzej Krzywy, lider zespołu De Mono.

 • Tramwaj przeciągnął 16-latkę po torach. Dziewczyna w ciężkim stanie

  16-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło w Łodzi na ulicy Piłsudskiego. Dziewczyna została wciągnięta pod wagon w momencie, gdy tramwaj ruszał z przystanku. Noga nastolatki została przytrzaśnięta w drzwiach, a gdy tramwaj zaczął jechać, dziewczyna upadła na chodnik. Choć za chwilę udało jej się wyciągnąć nogę, to jednak dostała się pod koła drugiego wagonu. 16

Dyskusje na temat: dziewczyna