• Informacje na temat:

  earl

Artykuły na temat: earl
 • Sześć osób zginęło przez osuwisko wywołane huraganem Earl

  Przez osuwisko wywołane tropikalnym huraganem Earl w Meksyku zginęło 6 osób. Do tragedii doszło w położonym w zachodniej części kraju stanie Veracruz.

 • Zmarł Earl Lloyd, pierwszy Afroamerykanin w NBA

  W wieku 86 lat zmarł Earl Lloyd, pierwszy Afroamerykanin w koszykarskiej lidze NBA. Na razie nie jest znana przyczyna jego śmierci.

 • Huragan Earl zagraża Karaibom

  Tropikalny sztorm Earl na Atlantyku osiągnął siłę huraganu wiejącego z prędkością 140 km/godz i przesuwa się w kierunku zachodnim w stronę wysp Morza Karaibskiego - poinformowało amerykańskie Centrum ds. Huraganów w Miami.

 • Huragan Earl słabnie

  Słabnie huragan Earl, który zaatakował wschodnie wybrzeże USA. W związku z tym w kilku amerykańskich stanach odwołano w piątek wydane wcześniej ostrzeżenia. Stan wyjątkowy nadal obowiązuje natomiast w Massachusetts.

 • Earl nie jest już huraganem

  Earl traci na sile. Jak poinformowało Kanadyjskie Centrum Huraganów, nie jest już huraganem, ale burzą tropikalną. Żywioł dotarł po południu do kanadyjskiej Nowej Szkocji. Wieje teraz z prędkością 111 kilometrów na godzinę.

 • Earl pochłonął pierwszą ofiarę

  Jedna osoba poniosła śmierć w Kanadzie podczas przejścia burzy tropikalnej Earl przez prowincje Nowa Szkocja i Wyspa Księcia Edwarda. 54-letni mężczyzna zginął spadając ze swej łodzi w Blinde Bay pod Halifaksem w Nowej Szkocji - podały lokalne służby ratunkowe.

 • USA: Huragan Earl coraz groźniejszy

  Karolina Południowa, Karolina Północna i Wirginia ogłosiły stan zagrożenia. Kilka tysięcy osób już zostało ewakuowanych. Kolejne tysiące poinformowano, że w każdej chwili może zapaść decyzja, że za kilka dni będą musieli opuścić swoje domy. Nad wschodnie wybrzeże USA nadciąga huragan Earl.

 • Huragan Earl zagraża Karaibom

  Tropikalny sztorm Earl na Atlantyku osiągnął siłę huraganu wiejącego z prędkością 140 km/godz i przesuwa się w kierunku zachodnim w stronę wysp Morza Karaibskiego - poinformowało amerykańskie Centrum ds. Huraganów w Miami. Ostrzeżenie przed silnym wiatrem, wysokimi falami i innymi zjawiskami towarzyszącymi huraganom ogłoszono dla popularnych wśród turystów wysp m. in. Antigui, St.Kitts, Anguilli...

 • Huragan Earl zaklasyfikowany do trzeciej kategorii przechodzi nad północno-wschodnimi Karaibami i wciąż się wzmacnia. Towarzyszą mu wiatry dochodzące do 205 km na godzinę - poinformowało amerykańskie Krajowe Centrum Huraganów (NHC).

 • Kilkadziesiąt śmiertelnych ofiar lawin ziemnych w Meksyku

  Liczba śmiertelnych ofiar lawin ziemnych, które zeszły w ciągu weekendu w meksykańskich stanach Puebla i Vera Cruz wzrosła do 38 - poinformowały w niedzielę władze. Lawiny spowodowały intensywne deszcze, które towarzyszyły tropikalny sztorm Earl.

Zdjęcia na temat: earl
 • 20 January 1961, Prezes Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych Earl Warren (z lewej) podczas zaprzysiężenia na prezydenta Johna F. Kennedy’iego (z prawej) na ceremonii w Kapitolu Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie DC, USA
Wideo na temat: earl
 • "Naburmuszony kot" ma konkurenta. Szczeniak Earl nowym pupilem internautów

  Nie tylko kotom zdarza się miewać chroniczną chandrę. Również pies potrafi mieć wyraz pyska jak naburmuszony zrzęda. Słynny swego czasu w mediach społecznościowych "Grumpy Cat" ma od niedawna swój odpowiednik po psiej stronie barykady. Jest nim skądinąd uroczy i pełen energii szczeniak imieniem Earl.

Dyskusje na temat: earl