• Informacje na temat:

  echo z polski

Artykuły na temat: echo z polski
 • Komorowski o Dudzie i Kaczyńskim: "Echo Polski rzekomo w ruinie wraca"

  ..."Echo Polski rzekomo w ruinie wraca" - powiedział Bronisław Komorowski, odnosząc się do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego i Andrzeja Dudy. - Widać, że Prawo i Sprawiedliwość ma jeszcze kłopoty, by uznać, że mają swoją cząstkę w sukcesie 25-lecia wolności - komentował były prezydent w programie "Minęła dwudziesta" na antenie TVP Info.

 • "Zostało tylko echo". Niezwykła książka o Wołyniu

  ..."Zostało tylko echo. Wszystko inne zniknęło" - tak zaczyna się książka o miejscach, które zniknęły ze współczesnych map Wołynia na Ukrainie. "Echo" to spojrzenie na tragiczne wydarzenia sprzed 75 lat w autorskim ujęciu Magdaleny i Maksymiliana Rigamonti.

 • "Słowa Macrona o Polsce odbiły się minimalnym echem"

  ...- Jeśli Emmanuel Macron wygra, stosunki francusko-polskie na pewno nie będą świetne - mówi Interii konsul honorowy RP w Nicei Michel Forkasiewicz. A jak na wypowiedzi kandydata na prezydenta Francji zareagowali tak zwani zwyczajni obywatele?

 • ...- Nie chcieliśmy, ale znów przysporzyliśmy wam bólu - tymi słowami do rodzin ofiar tragedii pod Smoleńskiem i do narodu polskiego zwrócił się komentator radia Echo Moskwy Matwiej Ganapolski.

 • Wywiad, jakiego udzielił Witold Waszczykowski, odbił się szerokim echem w Rosji

  ...​Polska jest gotowa do współpracy z Rosją, jednak nie dostrzega z jej strony wzajemności i gotowości do dialogu - powiedział szef polskiego MSZ Witold Waszczykowski w rozmowie z dziennikiem "Kommiersant". W obszernym wywiadzie z szefem polskiego MSZ poruszono także kwestie historyczne oraz sprawy bezpieczeństwa wojskowego i dostaw gazu. Z kolei w wywiadzie dla agencji RIA-Nowosti Waszczykowski...

 • Dywizji Centrum-Południe przebywa około 900 polskich żołnierzy. Polacy są tam od 2003 roku i stacjonują obecnie w dwóch bazach - "Echo" w Diwanii (prowincja Kadisija), gdzie jest ok. 700 żołnierzy(...)I choć nie są to typowe świąteczne potrawy, to dla służących z dala od kraju - jak sami mówią - prawdziwe smakołyki. Polscy żołnierze z bazy "Echo" w Diwanii zjedli już jedno świąteczne śniadanie...

 • W połowie października Polacy przekażą bazę Echo w Iraku

  W połowie października przekażemy bazę Echo Iraku w "inne ręce" - zapowiedział szef MON Bogdan Klich podczas uroczystości z okazji święta Wojsk Lądowych.

 • Zbiórka pieniędzy na budowę studni w południowym Sudanie będzie towarzyszyła spotkaniu międzyreligijnemu "Echo Asyżu" Krakowie, na które zaproszeni zostali chrześcijanie, żydzi, muzułmanie i buddyści.

 • Dzięki dotacji Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej kino "Echo" im. Piotra Łazarkiewicza w Jarocinie (woj. wielkopolskie) będzie wyświetlać filmy w najnowszej technologii, w tym 3D. Koszty inwestycji wyniosą 450 tys. zł., z czego dotacja wyniesie 220 tys. zł.

 • Irak: Polska baza "Echo" ostrzelana

  Polska baza "Echo" w Diwanii - ostrzelana. Nikomu nic się nie stało. W tym czasie w bazie nocowała delegacja z polskiego Ministerstwa Obrony z ministrem Aleksandrem Szczygłą. Szef MON składa niezapowiedzianą, dwudniową wizytę w Iraku.

Wideo na temat: echo z polski
 • Robert Lewandowski nominowany do Złotej Piłki

  Kolejne wyróżnienia dla Roberta Lewandowskiego nie mogą już nikogo dziwić. Hiszpańskie media donoszą, że tym razem napastnik reprezentacji Polski i Borussii Dortmund nominowany został do Złotej Piłki. To echo znakomitej formy "Lewego", którą zaprezentował nie tylko w Bundeslidze, ale i Lidze Mistrzów. W ubiegłym sezonie drużyna Jurgena Kloppa dotarła aż do finału tych rozgrywek, a duży udział

Dyskusje na temat: echo z polski