• Informacje na temat:

  edward ii

Artykuły na temat: edward ii
 • ...​Edward Gierek w latach 1970 - 1980 pełnił funkcję I Sekretarza KC PZPR.

 • W wieku 100 lat zmarł generał Edward Rowny

  W wieku 100 lat w Waszyngtonie zmarł amerykański strateg polskiego pochodzenia generał Edward Rowny. Podczas swojej kariery walczył na frontach w Europie, Korei oraz Wietnamie; był doradcą pięciu prezydentów USA.

 • W Warszawie odbyła sie ekshumacja Edwarda Duchnowskiego

  Na parafialnym cmentarzu w warszawskiej dzielnicy Wawer ekshumowano w czwartek wcześnie rano ciało sekretarza generalnego Związku Sybiraków Edwarda Duchnowskiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej.

 • W wieku 100 lat zmarł generał Edward Rowny

  W wieku 100 lat w Waszyngtonie zmarł amerykański strateg polskiego pochodzenia generał Edward Rowny. Podczas swojej kariery walczył na frontach w Europie, Korei oraz Wietnamie; był doradcą pięciu prezydentów USA. Gen. Rowny zmarł w niedzielę w Waszyngtonie. O jego śmierci poinformowała w poniedziałek na swojej stronie internetowej organizacja pozarządowa The Fund for American Studies.

 • ​Raport: Edward Snowden ma kontakt z rosyjskim wywiadem

  Były współpracownik amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (NSA) Edward Snowden "miał w przeszłości i nadal utrzymuje kontakt" z rosyjskimi służbami wywiadowczymi - wynika z odtajnionych i ujawnionych w czwartek fragmentów raportu komisji Kongresu USA.

 • USA: Edward Snowden ma kontakt z rosyjskim wywiadem

  ...​Były współpracownik amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (NSA) Edward Snowden "miał w przeszłości i nadal utrzymuje kontakt" z rosyjskimi służbami wywiadowczymi - wynika z odtajnionych i ujawnionych fragmentów raportu komisji Kongresu USA.

 • Edward Snowden krytykuje Rosję. "Mieszkam w internecie"

  Amerykański demaskator Edward Snowden, któremu Rosja udzieliła azylu, otwarcie krytykuje ograniczanie wolności poglądów w tym kraju.

 • Nie żyje Edward Albee, dramaturg oraz trzykrotny laureat nagrody Pulitzera - poinformował w piątek jego asystent, Jackob Holder. Ceniony twórca, autor dramatu "Kto się boi Wirginii Woolf?" miał 88 lat.

 • Nie żyje wybitny dramaturg Edward Albee. Miał 88 lat

  Nie żyje Edward Albee, dramaturg oraz trzykrotny laureat nagrody Pulitzera - poinformował jego asystent Jackob Holder. Ceniony twórca, autor dramatu "Kto się boi Wirginii Woolf?" miał 88 lat.

 • Biskup Edward Dajczak w szpitalu. Ma poważne problemy z kręgosłupem

  ...​Od kilku tygodni biskup Edward Dajczak zmaga się z poważnymi problemami z kręgosłupem. Duchowny prosi o modlitwę i zapewnia, że pamięta o swojej diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

Zdjęcia na temat: edward ii
Wideo na temat: edward ii
Dyskusje na temat: edward ii