• Informacje na temat:

  edward ii

Artykuły na temat: edward ii
 • Nie żyje Edward Dwurnik

  W niedzielę o 8 rano zmarł w Warszawie, w wieku 75 lat, Edward Dwurnik - przekazała córka artysty, Pola Dwurnik. Był to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich malarzy współczesnych...

 • ...​Edward Gierek w latach 1970 - 1980 pełnił funkcję I Sekretarza KC PZPR.

 • W wieku 100 lat zmarł generał Edward Rowny

  W wieku 100 lat w Waszyngtonie zmarł amerykański strateg polskiego pochodzenia generał Edward Rowny. Podczas swojej kariery walczył na frontach w Europie, Korei oraz Wietnamie; był doradcą pięciu prezydentów USA.

 • W Warszawie odbyła sie ekshumacja Edwarda Duchnowskiego

  Na parafialnym cmentarzu w warszawskiej dzielnicy Wawer ekshumowano w czwartek wcześnie rano ciało sekretarza generalnego Związku Sybiraków Edwarda Duchnowskiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej.

 • Zmarł major Edward Podyma - weteran 1 DP gen. Maczka

  Major Edward Podyma - ostatni żyjący we Francji weteran 1 Dywizji Pancernej gen. Stanisława Maczka, uczestnik m.in. bitwy pod Falaise - zmarł w nocy z czwartku na piątek, przeżywszy 96 lat - poinformowało Muzeum Montormel poświęcone tej bitwie z 1944 r.

 • W wieku 100 lat zmarł generał Edward Rowny

  W wieku 100 lat w Waszyngtonie zmarł amerykański strateg polskiego pochodzenia generał Edward Rowny. Podczas swojej kariery walczył na frontach w Europie, Korei oraz Wietnamie; był doradcą pięciu prezydentów USA. Gen. Rowny zmarł w niedzielę w Waszyngtonie. O jego śmierci poinformowała w poniedziałek na swojej stronie internetowej organizacja pozarządowa The Fund for American Studies.

 • Nie żyje Edward Dwurnik. Malarz i grafik miał 75 lat

  W niedzielę o godz. 8 rano w swoim domu w Warszawie zmarł malarz i grafik Edward Dwurnik. Informację o śmierci artysty potwierdziła jego córka Pola Dwurnik.

 • USA: Edward Snowden ma kontakt z rosyjskim wywiadem

  ...​Były współpracownik amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (NSA) Edward Snowden "miał w przeszłości i nadal utrzymuje kontakt" z rosyjskimi służbami wywiadowczymi - wynika z odtajnionych i ujawnionych fragmentów raportu komisji Kongresu USA.

 • ​Raport: Edward Snowden ma kontakt z rosyjskim wywiadem

  Były współpracownik amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (NSA) Edward Snowden "miał w przeszłości i nadal utrzymuje kontakt" z rosyjskimi służbami wywiadowczymi - wynika z odtajnionych i ujawnionych w czwartek fragmentów raportu komisji Kongresu USA.

 • Edward Snowden krytykuje Rosję. "Mieszkam w internecie"

  Amerykański demaskator Edward Snowden, któremu Rosja udzieliła azylu, otwarcie krytykuje ograniczanie wolności poglądów w tym kraju.

Zdjęcia na temat: edward ii
Wideo na temat: edward ii
Dyskusje na temat: edward ii