• Informacje na temat:

  egzamin

Artykuły na temat: egzamin
 • Egzamin ósmoklasisty. Zobacz arkusze CKE

  Jak będzie wyglądać egzamin ósmoklasisty? Prezentujemy przykładowe arkusze opublikowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną z polskiego, matematyki oraz języków obcych. Mają one zapoznać uczniów z formułą nowego arkusza egzaminacyjnego. Egzamin ósmoklasisty po raz pierwszy będą zdawać dzieci, które aktualnie uczęszczają do klas siódmych.

 • Łódź: Lekarz zatrzymany podczas egzaminu

  ...33-letni psychiatra przyszedł na egzamin specjalizacyjny w okularach z kamerą i ze sprzętem do przesyłania obrazu na odległość. W trakcie egzaminu sfotografował 200 pytań i przesłał je drogą elektroniczną do wspólniczki, która odesłała mu gotowe odpowiedzi. Został zatrzymany.

 • Egzamin gimnazjalny 2017. Przedmioty przyrodnicze

  Od godziny 9.00 gimnazjaliści zmagali się dziś na egzaminie z zadaniami z zakresu biologii, geografii, chemii i fizyki. Publikujemy arkusz CKE i nieoficjalne odpowiedzi z części przyrodniczej zaproponowane przez ekspertów.

 • Egzamin gimnazjalny 2017. Język polski

  Zakończył się pierwszy dzień sesji egzaminu gimnazjalnego 2017. Indywidualne wyniki uczniowie poznają 16 czerwca. Tymczasem publikujemy arkusz CKE z języka polskiego wraz z nieoficjalnymi odpowiedziami zaproponowanymi przez ekspertów.

 • Egzamin gimnazjalny 2016: Matematyka

  Punktualnie o godzinie 11 gimnazjaliści z całej Polski rozpoczęli zmagania na egzaminie gimnazjalnym 2016 z matematyką. W godzinach popołudniowych w Interii opublikujemy arkusze i proponowane przez ekspertów odpowiedzi!

 • Egzamin gimnazjalny 2017. Część przyrodnicza

  ...​Gimnazjaliści, sprawdźcie z RMF24 jak Wam poszło! Specjalnie dla Was publikujemy arkusz z przyrodniczej części egzaminu gimnazjalnego obejmującej biologię, chemię, fizykę i geografię. Na bieżąco zamieszczamy także rozwiązania. Po godzinie 14 na RMF24.pl pojawi się arkusz z matematyki wraz z rozwiązaniami. To nie koniec zmagań - jutro uczniowie trzecich klas gimnazjów przystąpią do egzaminu...

 • Egzamin gimnazjalny 2017. Matematyka

  ...​Gimnazjaliści, sprawdźcie z RMF24 jak poradziliście sobie z matematyką! Publikujemy dla Was arkusz z tej części egzaminu. Na bieżąco zamieszczamy także rozwiązania. Wcześniej na naszej stronie internetowej pojawiły się odpowiedzi z testu obejmującego przedmioty przyrodnicze. Przed uczniami trzecich klas gimnazjów jeszcze jeden dzień zmagań, jutro przystąpią do egzaminu z języka obcego...

 • Terminy egzaminu gimnazjalnego 2016

  Egzamin gimnazjalny 2016 zbliża się wielkimi krokami. Już wkrótce uczniowie będą mogli sprawdzić swoje umiejętności pisząc trzy egzaminy: humanistyczny, matematyczno-przyrodniczy i z języka obecnego nowożytnego. Przypominamy terminy.

 • Egzamin gimnazjalny 2017. Język polski

  ...​Gimnazjaliści, sprawdźcie jak Wam poszło z języka polskiego! Na RMF24 publikujemy arkusze z tej części egzaminu. Na bieżąco zamieszczamy także rozwiązania - przygotowują je dla nas nauczyciele jednego z lubelskich gimnazjów. Wcześniej opublikowaliśmy arkusze i rozwiązania z WOS-u i historii. Jutro uczniowie trzecich klas gimnazjów przystąpią do egzaminu z części matematyczno-przyrodniczej...

 • Egzamin gimnazjalny 2017. Matematyka

  Drugi dzień egzaminu gimnazjalnego 2017 dobiegł końca. Uczniowie zmagali się dziś z rozwiązywaniem zadań z przedmiotów przyrodniczych: chemii, biologii, geografii i fizyki, a następnie z matematyką. Publikujemy arkusz CKE z matematyki oraz nieoficjalne rozwiązania zaproponowane przez ekspertów.

Zdjęcia na temat: egzamin
 • Egzamin dla przyszłych dentystów w Łodzi
 • Egzamin dla przyszłych dentystów w Łodzi
 • Egzamin dla przyszłych dentystów w Łodzi
Wideo na temat: egzamin
Dyskusje na temat: egzamin