• Informacje na temat:

  egzamin

Artykuły na temat: egzamin
 • Oblaliśmy egzamin

  Nie jesteśmy z plasteliny, ale mamy ciało słabsze od noża. W jednej chwili pompujemy krew, ale w drugiej możemy już nie żyć. Serce to nie tylko zastawki i dwie komory. Króluje też w metaforach. Kochamy całym sercem i okazujemy je innym. Znają je na wylot chirurdzy i spowiednicy. Celują w nie zamachowcy. Najgorsza rzecz, jaka może się przydarzyć, to utrata serca jak dziś - ta fizyczna i ta w przenośni.

 • Egzamin ósmoklasisty 2019. Matematyka

  Dziś drugi dzień egzaminu ósmoklasisty 2019. Uczniowie klas VIII szkół podstawowych od godz. 9:00 rozwiązują zadania z matematyki. Już po godz. 13:00 opublikujemy na Interii arkusz CKE z matematyki wraz z nieoficjalnymi odpowiedziami. Bądźcie z nami!

 • Koalicja zda egzamin?

  ​W środę Platforma Obywatelska i Nowoczesna podpisały list intencyjny ws. koalicyjnego startu w wyborach do sejmików województw. - To fundament pod współpracę, ale trzeba poczekać na wspólne działania, bo to one będą testem wartości tej koalicji - uważa politolog z UW prof. Ewa Marciniak.

 • Egzamin gimnazjalny 2019. Co zabrać?

  Egzamin gimnazjalny 2019 rozpocznie się już w środę. Jakie przedmioty uczniowie mogą ze sobą zabrać na egzamin, a co jest zakazane? Przypominamy.

 • Po egzaminach dla ósmoklasistów i gimnazjalistów

  Ogłoszone w ubiegłym tygodniu wyniki egzaminów gimnazjalnych i egzaminów ósmoklasistów potwierdziły kłopoty bardzo wielu polskich uczniów z radzeniem sobie z problemami wymagającymi samodzielnego myślenia. Po raz kolejny okazało się, że najsłabsze wyniki uzyskują oni na egzaminach z matematyki i z przedmiotów przyrodniczych (ten egzamin zdawali tylko gimnazjaliści).

 • Egzamin ósmoklasisty 2019. Język polski

  O godz. 9:00 rozpoczął się egzamin ósmoklasisty 2019. Dziś uczniowie piszą sprawdzian z języka polskiego. To pierwszy tego typu egzamin w historii. Przystępuje do niego ponad 377 tys. uczniów klas VIII szkół podstawowych. Tuż po godzinie 13:00 w naszym raporcie specjalnym Egzamin ósmoklasisty 2019 opublikujemy arkusz CKE z języka polskiego oraz proponowane odpowiedzi. Bądźcie z nami!

 • Matura 2019: Harmonogram egzaminów maturalnych

  Sesja maturalnych egzaminów pisemnych potrwa od 6 do 23 maja. Terminy egzaminów z poszczególnych przedmiotów wyznaczyła Centralna Komisja Egzaminacyjna. Egzaminy ustne potrwają od 6 do 25 maja. Ich terminy każda szkoła ustala we własnym zakresie.

 • Egzamin ósmoklasisty 2019. Języki obce

  Rozpoczęły się ostatnie testy w ramach egzaminu ósmoklasisty 2019. Ponad 377 tys. uczniów o godz. 9:00 przystąpiło do egzaminu z języka obcego. Najczęściej wybierany był język angielski, a następnie język niemiecki. Już po godz. 13:00 zamieścimy na Interii arkusze CKE z języka angielskiego i niemieckiego wraz z odpowiedziami. Zapraszamy!

 • Matura 2019: Ostatni dzień egzaminów pisemnych

  Maturzyści ze szkół dla mniejszości narodowych przystąpią w czwartek do egzaminów pisemnych z języków narodowych – białoruskiego, ukraińskiego i litewskiego. Odbędą się też egzaminy z języka kaszubskiego i z różnych przedmiotów zdawanych w językach obcych...

 • Egzamin gimnazjalny 2019. CKE podała wyniki

  Uczniowie III klas gimnazjów, którzy w kwietniu przystąpili do obowiązkowego egzaminu gimnazjalnego, za rozwiązanie zadań z języka polskiego uzyskali średnio 63 proc. punktów możliwych do otrzymania, a z matematyki - 43 proc. - podała Centralna Komisja Egzaminacyjna.

Zdjęcia na temat: egzamin
 • Egzamin dla przyszłych dentystów w Łodzi
 • Egzamin dla przyszłych dentystów w Łodzi
 • Egzamin dla przyszłych dentystów w Łodzi
Dyskusje na temat: egzamin