• Informacje na temat:

  ekstradycja

Artykuły na temat: ekstradycja
 • Urugwaj: Ekstradycja "kokainowego króla Mediolanu"

  Władze Urugwaju zgodziły się na ekstradycję do Włoch mafijnego bossa i handlarza narkotykami - Rocco Morabito. Gangster, zwany "kokainowym królem Mediolanu", należał do najbardziej poszukiwanych we Włoszech przestępców.

 • Niemcy: Prokuratura przygotowuje dokument w sprawie ekstradycji Puigdemonta

  ...ekstradycja z powodu malwersacji jest możliwa. Ekstradycja pod zarzutem rebelii We wtorek prokuratura Szlezwika-Holsztynu oświadczyła jednak, że ekstradycja z powodu rebelii jest możliwa. Powołała się przy(...). Obecnie prokuratorzy przygotowują się do oświadczenia, że ekstradycja pod zarzutem rebelii jest dopuszczalna" - przekazano w wydanym oświadczeniu. W związku z tym prokuratura uznała, że Puigdemont...

 • Ukraina: Saakaszwili przegrywa przed sądem. Grozi mu ekstradycja

  Sąd apelacyjny w Kijowie odrzucił w poniedziałek wniosek o ochronę przed możliwą ekstradycją byłego prezydenta Gruzji Micheila Saakaszwilego - podała agencja Interfax-Ukraina, powołując się na adwokatów Saakaszwilego.

 • Grecja: Nie będzie ekstradycji tureckich wojskowych

  ..., których ekstradycji domaga się Ankara, nie mogą spodziewać się rzetelnego procesu. Przewodniczący składu sędziowskiego uznał, że ekstradycja jest niemożliwa, ponieważ oficerowie ci są oskarżeni o zbrodnie...

 • Saakaszwili przegrywa przed sądem. Możliwa ekstradycja

  Sąd apelacyjny w Kijowie odrzucił wniosek o ochronę przed możliwą ekstradycją byłego prezydenta Gruzji Micheila Saakaszwilego - podała agencja Interfax-Ukraina, powołując się na adwokatów Saakaszwilego.

 • Białoruś: Ekstradycja rosyjsko-izraelskiego blogera do Azerbejdżanu

  Sąd w Mińsku orzekł w czwartek, że decyzja prokuratury generalnej o ekstradycji Aleksandra Łapszyna do Azerbejdżanu jest zgodna z prawem. Sąd odrzucił apelację rosyjsko-izraelskiego blogera i podróżnika - poinformował portal "Biełorusskije Nowosti".

 • ​Serbia: Ekstradycja kurdyjskiego aktywisty mimo apelu ONZ

  Władze Serbii dokonały ekstradycji do Turcji kurdyjskiego aktywisty Cevdeta Ayaza mimo apelu Komitetu Przeciwko Torturom ONZ, który zarekomendował udzielenie mu azylu - podała we wtorek agencja Reutera, powołując się na przedstawiciela serbskiej policji.

 • Zabójstwo Iwony Cygan. W czwartek ekstradycja podejrzanego

  W czwartek odbędzie się ekstradycja Pawła K., podejrzanego o zabójstwo przed blisko 19 laty Iwony Cygan. Podejrzany zostanie sprowadzony z Wiednia samolotem casa – dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do organów ścigania.

 • Ekstradycja Romana Polańskiego przed Sądem Najwyższym

  Sąd Najwyższy rozpozna we wtorek kasację prokuratora generalnego w sprawie odmowy zgody krakowskiego sądu na ekstradycję Romana Polańskiego do USA. Zastępca prokuratora generalnego Robert Hernand wnosi o uchylenie tej decyzji; obrona jest za oddaleniem kasacji.

 • Wielka Brytania: Ekstradycja Polaka w sprawie porwania modelki

  Brytyjski sąd zdecydował w piątek o ekstradycji 36-letniego Polaka Michała H. do Włoch w ramach sprawy dotyczącej domniemanego porwania 20-letniej angielskiej modelki Chloe Ayling. Mężczyzna jest bratem zatrzymanego w areszcie we Włoszech głównego podejrzanego.

Zdjęcia na temat: ekstradycja
Wideo na temat: ekstradycja
Dyskusje na temat: ekstradycja