• Informacje na temat:

  ekstradycja

Artykuły na temat: ekstradycja
 • Grecja: Nie będzie ekstradycji tureckich wojskowych

  ..., których ekstradycji domaga się Ankara, nie mogą spodziewać się rzetelnego procesu. Przewodniczący składu sędziowskiego uznał, że ekstradycja jest niemożliwa, ponieważ oficerowie ci są oskarżeni o zbrodnie...

 • Białoruś: Ekstradycja rosyjsko-izraelskiego blogera do Azerbejdżanu

  Sąd w Mińsku orzekł w czwartek, że decyzja prokuratury generalnej o ekstradycji Aleksandra Łapszyna do Azerbejdżanu jest zgodna z prawem. Sąd odrzucił apelację rosyjsko-izraelskiego blogera i podróżnika - poinformował portal "Biełorusskije Nowosti".

 • ​Serbia: Ekstradycja kurdyjskiego aktywisty mimo apelu ONZ

  Władze Serbii dokonały ekstradycji do Turcji kurdyjskiego aktywisty Cevdeta Ayaza mimo apelu Komitetu Przeciwko Torturom ONZ, który zarekomendował udzielenie mu azylu - podała we wtorek agencja Reutera, powołując się na przedstawiciela serbskiej policji.

 • Zabójstwo Iwony Cygan. W czwartek ekstradycja podejrzanego

  W czwartek odbędzie się ekstradycja Pawła K., podejrzanego o zabójstwo przed blisko 19 laty Iwony Cygan. Podejrzany zostanie sprowadzony z Wiednia samolotem casa – dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do organów ścigania.

 • Ekstradycja Romana Polańskiego przed Sądem Najwyższym

  Sąd Najwyższy rozpozna we wtorek kasację prokuratora generalnego w sprawie odmowy zgody krakowskiego sądu na ekstradycję Romana Polańskiego do USA. Zastępca prokuratora generalnego Robert Hernand wnosi o uchylenie tej decyzji; obrona jest za oddaleniem kasacji.

 • Wielka Brytania: Ekstradycja Polaka w sprawie porwania modelki

  Brytyjski sąd zdecydował w piątek o ekstradycji 36-letniego Polaka Michała H. do Włoch w ramach sprawy dotyczącej domniemanego porwania 20-letniej angielskiej modelki Chloe Ayling. Mężczyzna jest bratem zatrzymanego w areszcie we Włoszech głównego podejrzanego.

 • Będzie ekstradycja Salaha Abdeslama do Francji

  Będzie ekstradycja Salaha Abdeslama do Francji - podała belgijska publiczna telewizja, cytując prokuratorów. Mężczyzna podejrzany jest o koordynowanie zamachów w Paryżu, w których zginęło 130 osób. Według śledczych planował on przeprowadzenie podobnych aktów terroru w Brukseli. Salah Abdeslam został zatrzymany w Belgii dwa tygodnie temu.

 • Poszukiwani przez ENA Polacy zatrzymani. Będzie ekstradycja

  Dwaj mieszkańcy Podkarpacia, poszukiwani Europejskim Nakazem Aresztowania, zostali zatrzymani we Francji i na Krecie. Obaj są podejrzani o poważne przestępstwa. Trwają procedury ekstradycyjne - podała rzeczniczka KWP w Rzeszowie nadkomisarz Marta Tabasz-Rygiel.

 • Ansa: Ekstradycja napastników z Rimini do Polski nie będzie łatwa

  Jak zauważa włoska agencja prasowa ewentualna ekstradycja, albo wydanie europejskiego nakazu zatrzymania, wydają się trudne bo do przestępstw gwałtu i pobicia doszło we Włoszech a dochodzenie prowadzi włoski wymiar sprawiedliwości w Rimini i Bolonii.  W tym drugim mieście, w zakładzie karnym dla nieletnich przebywa trzech nastoletnich sprawców napaści - Marokańczycy i Nigeryjczyk w wieku od 15 do...

 • Włochy: Problem z ekstradycją napastników z Rimini do Polski

  Jak zauważa włoska agencja prasowa ewentualna ekstradycja albo wydanie europejskiego nakazu zatrzymania wydają się trudne, bo do przestępstw gwałtu i pobicia doszło we Włoszech, a dochodzenie prowadzi włoski wymiar sprawiedliwości w Rimini i Bolonii. W tym drugim mieście, w zakładzie karnym dla nieletnich, przebywa trzech nastoletnich sprawców napaści - Marokańczycy i Nigeryjczyk w wieku od...

Zdjęcia na temat: ekstradycja
Wideo na temat: ekstradycja
Dyskusje na temat: ekstradycja