• Informacje na temat:

  ekstradycja

Artykuły na temat: ekstradycja
 • Niemcy: Ekstradycja domniemanego zabójcy bułgarskiej dziennikarki

  Niemiecka prokuratura zarządziła w piątek ekstradycję do Bułgarii domniemanego zabójcy dziennikarki Wiktorii Marinowej - poinformowało bułgarskie radio publiczne. W piątek resort sprawiedliwości Bułgarii wysłał do Niemiec odpowiednie dokumenty ws. ekstradycji.

 • Urugwaj: Ekstradycja "kokainowego króla Mediolanu"

  Władze Urugwaju zgodziły się na ekstradycję do Włoch mafijnego bossa i handlarza narkotykami - Rocco Morabito. Gangster, zwany "kokainowym królem Mediolanu", należał do najbardziej poszukiwanych we Włoszech przestępców.

 • Sąd: Ekstradycja Puigdemonta do Hiszpanii dopuszczalna

  Wyższy sąd krajowy w Szlezwiku-Holsztynie, na północnym wschodzie Niemiec, orzekł, że dopuszczalna jest ekstradycja byłego premiera Katalonii Carlesa Puigdemonta do Hiszpanii w związku z zarzucanym mu sprzeniewierzeniem państwowych funduszy.

 • Ekstradycja twórcy Megaupload do USA możliwa

  Ekstradycja Kima Dotcoma, twórcy zdelegalizowanego portalu wymiany plików Megaupload, do Stanów Zjednoczonych jest możliwa - orzekł w czwartek nowozelandzki Sąd Apelacyjny, potwierdzając poprzednią decyzję sądu w tej sprawie z lutego 2017 roku.

 • Wiceprezes Huawei aresztowana. Grozi jej ekstradycja

  W Vancouver aresztowano Meng Wanzhou, wiceprezes zarządu i zarazem dyrektor finansową Huawei, córkę założyciela firmy; grozi jej ekstradycja do Stanów Zjednoczonych w związku z podejrzeniem o naruszenie sankcji USA wobec Iranu - podał "Globe and Mail".

 • Ekstradycja byłego właściciela zadłużonego koncernu

  Chorwacki potentat, założyciel i były właściciel koncernu rolno-spożywczego Agrokor Ivica Todorić został przewieziony w środę pod eskortą policji na pokładzie regularnego lotu linii lotniczych Croatia Airlines z Londynu do Zagrzebia.

 • Niemcy: Prokuratura przygotowuje dokument w sprawie ekstradycji Puigdemonta

  ...ekstradycja z powodu malwersacji jest możliwa. Ekstradycja pod zarzutem rebelii We wtorek prokuratura Szlezwika-Holsztynu oświadczyła jednak, że ekstradycja z powodu rebelii jest możliwa. Powołała się przy(...). Obecnie prokuratorzy przygotowują się do oświadczenia, że ekstradycja pod zarzutem rebelii jest dopuszczalna" - przekazano w wydanym oświadczeniu. W związku z tym prokuratura uznała, że Puigdemont...

 • Ukraina: Saakaszwili przegrywa przed sądem. Grozi mu ekstradycja

  Sąd apelacyjny w Kijowie odrzucił w poniedziałek wniosek o ochronę przed możliwą ekstradycją byłego prezydenta Gruzji Micheila Saakaszwilego - podała agencja Interfax-Ukraina, powołując się na adwokatów Saakaszwilego.

 • Niemcy: Sąd zdecydował w sprawie ekstradycji Puigdemonta

  Wyższy sąd krajowy w Szlezwiku-Holsztynie, na północnym wschodzie Niemiec, orzekł w czwartek, że dopuszczalna jest ekstradycja byłego premiera Katalonii Carlesa Puigdemonta do Hiszpanii w związku z zarzucanym mu sprzeniewierzeniem państwowych funduszy.

 • Grecja: Nie będzie ekstradycji tureckich wojskowych

  ..., których ekstradycji domaga się Ankara, nie mogą spodziewać się rzetelnego procesu. Przewodniczący składu sędziowskiego uznał, że ekstradycja jest niemożliwa, ponieważ oficerowie ci są oskarżeni o zbrodnie...

Zdjęcia na temat: ekstradycja
Wideo na temat: ekstradycja
Dyskusje na temat: ekstradycja