• Informacje na temat:

  elżbieta i

Artykuły na temat: elżbieta i
 • Królowa Elżbieta II reaguje na rezygnację księcia Harry'ego

  Brytyjska królowa Elżbieta II poleciła wysokim rangą członkom personelu Pałacu Buckingham znalezienie praktycznego rozwiązania sytuacji, w której postawili ją książę Harry i księżna Meghan, ogłaszając częściową rezygnację z roli członków rodziny królewskiej.

 • Elżbieta Witek nowym marszałkiem Sejmu

  Była minister spraw wewnętrznych i administracji oraz posłanka Prawa i Sprawiedliwości Elżbieta Witek została nowym marszałkiem Sejmu - zdecydowała niższa izba w głosowaniu.

 • Elżbieta Witek nowym marszałkiem Sejmu

  Szefowa MSWiA Elżbieta Witek została w piątek wybrana na stanowisko marszałka Sejmu. Wybór nowego marszałka ma związek z aferą wokół lotów Marka Kuchcińskiego rządowymi maszynami, na pokład których zabierał członków rodziny.

 • Królowa Elżbieta II powstrzyma brexit?

  Królowa Elżbieta II nie miesza się do polityki, ale jest głową państwa. To w jej imieniu powoływany jest rząd. Ona też otwiera co roku sesje parlamentu i chodź premier pisze jej przemówienia, brytyjska monarchini posiada prawa, z których teoretycznie mogłaby skorzystać. Dlatego w przypadku, gdyby przyszły rząd zmierzał do twardego brexitu i ignorował wolę parlamentu, grupa posłów z rządzącej...

 • Królowa Elżbieta II powstrzyma brexit?

  Królowa Elżbieta II nie miesza się do polityki, ale jest głową państwa. To w jej imieniu powoływany jest rząd. Ona też otwiera co roku sesje parlamentu i choć premier pisze jej przemówienia, brytyjska monarchini posiada prawa, z których teoretycznie mogłaby skorzystać. Dlatego w przypadku, gdyby przyszły rząd zmierzał do twardego brexitu i ignorował wolę parlamentu, grupa posłów z rządzącej...

 • Królowa Elżbieta chce znaleźć rozwiązanie sytuacji z rezygnacją księcia Harry'ego

  Brytyjska królowa Elżbieta II poleciła wysokim rangą członkom personelu Pałacu Buckingham znalezienie praktycznego rozwiązania sytuacji, w której postawili ją książę Harry i księżna Meghan, ogłaszając częściową rezygnację z roli członków rodziny królewskiej.

 • Elżbieta Chojna-Duch: Przyjęłam propozycję PiS

  Przyjęłam propozycję PiS zostania sędzią Trybunału Konstytucyjnego - powiedziała PAP prof. Elżbieta Chojna-Duch. Dodała, że będzie strzegła zasad praworządności i demokratycznego państwa prawa.

 • Premier odwołał wiceminister Elżbietę Bojanowską

  We wtorek MRPiPS poinformowało, że szefowa resortu Elżbieta Rafalska skierowała do premiera wniosek o odwołanie wiceminister Bojanowskiej z pełnionej funkcji. Dymisja Bojanowskiej ma związek z projektem nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, za który odpowiadała b. wiceminister. Wynikało z niego, że sprawcą przemocy domowej nie jest osoba, która dopuściła się jej...

 • Elżbieta Rafalska: To jest brutalna próba uderzenia w Polskę

  ...- To jest brutalna próba uderzenia w Polskę. Zupełnie niesprawiedliwa, krzywdząca i nieoparta o rzeczywistość - mówi Elżbieta Rafalska, europosłanka PiS o propozycji powiązania funduszy unijnych z praworządnością, o której dyskutowano w poniedziałek w Parlamencie Europejskim.

 • Elżbieta II rezygnuje z naturalnych futer

  ...​Po raz pierwszy w historii brytyjska królowa Elżbieta II będzie nosiła sztuczne futra zamiast naturalnych - poinformował dziennik "Daily Telegraph", powołując się na książkę osobistej stylistki i garderobianej monarchini.

Zdjęcia na temat: elżbieta i
 • Elżbieta II
 • Elżbieta II podczas parady statków
 • Elżbieta II wraz z księżną Kamilą oraz Kate Middleton
Wideo na temat: elżbieta i