• Informacje na temat:

  enfield

Artykuły na temat: enfield
 • Londyn wciąż niespokojny, tym razem zamieszki w Enfield

  Już drugą noc z rzędu trwały zamieszki w północnym Londynie. Tym razem około dwustu osób starło się z policją w dzielnicy Enfield. Plądrowano sklepy, podpalano samochody. Policja zatrzymała kilku uczestników rozruchów.

 • W. Brytania: Po rozruchach specjalne uprawnienia dla policji

  W następstwie trzydniowych burzliwych rozruchów, w czterech gminach Londynu: Lambeth, Haringey, Enfield i Waltham Forest Scotland Yard przyznał policji specjalne uprawnienia. Lista gmin może się powiększyć.

 • Polak w sądzie za prześladowanie słynnej aktorki

  ...41-letni Marek D., Polak zamieszkały w Enfield (północne obrzeża Londynu) stanął przed sądem pokoju w dzielnicy Westminster z oskarżenia o naprzykrzanie się znanej aktorce Keirze Knightley.

 • Bracia Amaury i Amed Villa zostali w czwartek aresztowani na Florydzie pod zarzutem wykradzenia dwa lata temu leków o wartości ponad 70 mln dolarów z magazynu koncernu farmaceutycznego Eli Lilly w Enfield w stanie Connecticut - poinformowała amerykańska prokuratura.

 • W. Brytania: Nowe zajścia w Londynie

  W północnym Londynie w nocy z niedzieli na poniedziałek, czyli drugą noc z rzędu, doszło do zajść ulicznych. Tym razem do starć ok. 200 osób z policją doszło w dzielnicy Enfield. Policja zatrzymała kilku uczestników rozruchów. Splądrowano sklepy, w tym jubilerski, podpalono samochody.

 • Zamieszki w kolejnych dzielnicach Londynu i w Birmingham

  W reakcji na dwudniowe zamieszki w Tottenham, Enfield, Walthamstow i innych dzielnicach Londynu premier David Cameron oraz minister spraw wewnętrznych Theresa May przerwali urlopy. Tymczasem w poniedziałek do nowych zajść doszło w dzielnicach Hackney, Lewisham i Croydon. Wieczorem niespokojnie było także w Birmingham. Jest to pierwszy sygnał, że zamieszki rozszerzyły się poza Londyn.

 • Większe uprawnienia policji po zamieszkach w Londynie

  Specjalne uprawnienia przyznał Scotland Yard policji w czterech gminach Londynu: Lambeth, Haringey, Enfield i Waltham Forest. To efekt trzydniowych burzliwych rozruchów. Lista gmin może się powiększyć.

 • Londyn w ogniu, premier przerwał urlop

  W reakcji na dwudniowe zamieszki w Tottenham, Enfield, Walthamstow i innych dzielnicach Londynu, premier David Cameron przerwał urlop w Toskanii. Do Londynu wraca też minister spraw wewnętrznych Theresa May. W poniedziałek do kolejnych gwałtownych zajść doszło w dzielnicach Hackney, Lewisham i Croydon.

 • Londyn: 160 aresztowanych po nocnych zamieszkach

  ...160 osób aresztowano minionej nocy w Londynie po starciach młodych ludzi z policją. Zamieszki wybuchły w dzielnicy Enfield w północnej części miasta. Poprzednio do rozruchów doszło w dzielnicy Tottenham, w nocy z soboty na niedzielę, po tym, jak podczas próby zatrzymania przez policję zginął 29-letni Mark Duggan.

 • Leki za 75 milionów dolarów skradziono z magazynu w Enfield w amerykańskim stanie Connecticut. Zginęły antydepresanty i inne leki na receptę. Pigułek było tyle, że śmiało mogłyby wypełnić przyczepę dużego samochodu.

Zdjęcia na temat: enfield
Dyskusje na temat: enfield