• Informacje na temat:

  entuzjastki

Artykuły na temat: entuzjastki
 • Zero waste - życie bez śmieci. "Nagrodą jest wysoka jakość życia"

  Czy życie bez śmieci jest możliwe? "Możemy ich produkować o wiele mniej" - przekonuje w rozmowie z RMF FM Katarzyna Wągrowska, autorka książki "Życie Zero Waste". Poznanianka od lat prowadzi bloga ograniczamsie.com. Jest też wielką entuzjastką minimalizmu i ekologicznego ruchu zero waste.

 • W koalicji znów zgrzyta, tym razem na polu zdrowotnym

  Minister zdrowia Ewa Kopacz chce zapisać w kodeksie pracy obowiązkowe badania cytologiczne i mammograficzne. Szefowa resortu pracy nie chce zaakceptować tego pomysłu. Kilka dni temu przyznała: Nie jestem entuzjastką, żeby te badania były regulowane przez kodeks pracy, ponieważ kodeks pracy służy do czegoś innego .

 • "Dziennik Gazeta Prawna": Wszystkożerca, e-minimalistka czy zamożny pragmatyk?

  ...entuzjastki", "Cyfrowy Kowalski", "Zamożny pragmatyk", "E-minimalistki", "Staroświecki internauta". Płeć poszczególnych grup jest odzwierciedleniem tego, czy mężczyźni, czy kobiety stanowią w niej większość. Cyfrowi wszystkożercy - to niemal jedna czwarta wszystkich internautów. Są wykształceni, zamożni i to oni uczestniczą najaktywniej w e-rewolucji. Aspirujące entuzjastki - to już co piąty...

 • Komisji ws. likwidacji WSI nie będzie?

  Maleją szanse na powstanie komisji śledczej w sprawie likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych - tak przynajmniej twierdzi "Rzeczpospolita".

 • "Rzeczpospolita": Nie będzie komisji śledczej ws. likwidacji WSI?

  Maleją szanse na powstanie komisji śledczej w sprawie likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych, twierdzi "Rzeczpospolita".

 • Czy bieganie to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu?

  Czy macie jeszcze ochotę na biegi w tak zabieganym świecie? W piątkowe popołudnie przed wolnym weekendem dyskutujemy o aktywnym wypoczynku. Jutro w Krakowie wielka impreza sportowa czyli Krakowskie Spotkania Biegowe. W przeddzień spotykamy się w internecie. Maja Dutkiewicz jest za aktywnością na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Bogdan Zalewski potrzebuje dłuższej rozgrzewki, zwłaszcza w chłodniejsze i deszczowe dni, dlatego chciałby wcześniej o tym pogadać. A Wy jakie macie zdanie?...

 • Japonia: Wieloryb w bułce

  (Reuters) Japońskie restauracje próbują skusić młodych klientów do jedzenia mięsa z wieloryba. Ma im w tym pomóc zamiana tradycyjnych posiłków z tego mięsa na burgery.

 • Wiemy, kto zaśpiewa przed Stingiem

  Anna Maria Jopek zaśpiewa przed koncertem Stinga z okazji otwarcia pierwszego w Polsce Stadionu na Euro 2012 - poinformował w piątek podczas konferencji prasowej Prezydent Poznania Ryszard Grobelny. Koncert odbędzie się 20 września.

 • Wystawa biżuterii Anny Orskiej

  Dziś w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej w Bydgoszczy odbędzie się wystawa biżuterii Anny Orskiej, uznanej projektantki pracującej dla W.Kruk oraz warsztaty Sama Zaprojektuj I Wykonaj - dla wszystkich chętnych.

 • Prawie sto wydarzeń - wykładów, konferencji, debat, konkursów - odbędzie się w ramach rozpoczętego w poniedziałek 6. Festiwalu Nauki. W ubiegłym roku w imprezie organizowanej przez studentów Uniwersytetu Śląskiego wzięło udział ok. 25 tys. osób.

Dyskusje na temat: entuzjastki