• Informacje na temat:

  entuzjastki

Artykuły na temat: entuzjastki
 • Zero waste - życie bez śmieci. "Nagrodą jest wysoka jakość życia"

  Czy życie bez śmieci jest możliwe? "Możemy ich produkować o wiele mniej" - przekonuje w rozmowie z RMF FM Katarzyna Wągrowska, autorka książki "Życie Zero Waste". Poznanianka od lat prowadzi bloga ograniczamsie.com. Jest też wielką entuzjastką minimalizmu i ekologicznego ruchu zero waste.

 • W koalicji znów zgrzyta, tym razem na polu zdrowotnym

  Minister zdrowia Ewa Kopacz chce zapisać w kodeksie pracy obowiązkowe badania cytologiczne i mammograficzne. Szefowa resortu pracy nie chce zaakceptować tego pomysłu. Kilka dni temu przyznała: Nie jestem entuzjastką, żeby te badania były regulowane przez kodeks pracy, ponieważ kodeks pracy służy do czegoś innego .

 • "Dziennik Gazeta Prawna": Wszystkożerca, e-minimalistka czy zamożny pragmatyk?

  ...entuzjastki", "Cyfrowy Kowalski", "Zamożny pragmatyk", "E-minimalistki", "Staroświecki internauta". Płeć poszczególnych grup jest odzwierciedleniem tego, czy mężczyźni, czy kobiety stanowią w niej większość. Cyfrowi wszystkożercy - to niemal jedna czwarta wszystkich internautów. Są wykształceni, zamożni i to oni uczestniczą najaktywniej w e-rewolucji. Aspirujące entuzjastki - to już co piąty...

 • Komisji ws. likwidacji WSI nie będzie?

  Maleją szanse na powstanie komisji śledczej w sprawie likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych - tak przynajmniej twierdzi "Rzeczpospolita".

 • "Rzeczpospolita": Nie będzie komisji śledczej ws. likwidacji WSI?

  Maleją szanse na powstanie komisji śledczej w sprawie likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych, twierdzi "Rzeczpospolita".

 • Czy bieganie to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu?

  Czy macie jeszcze ochotę na biegi w tak zabieganym świecie? W piątkowe popołudnie przed wolnym weekendem dyskutujemy o aktywnym wypoczynku. Jutro w Krakowie wielka impreza sportowa czyli Krakowskie Spotkania Biegowe. W przeddzień spotykamy się w internecie. Maja Dutkiewicz jest za aktywnością na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Bogdan Zalewski potrzebuje dłuższej rozgrzewki, zwłaszcza w chłodniejsze i deszczowe dni, dlatego chciałby wcześniej o tym pogadać. A Wy jakie macie zdanie?...

 • Japonia: Wieloryb w bułce

  (Reuters) Japońskie restauracje próbują skusić młodych klientów do jedzenia mięsa z wieloryba. Ma im w tym pomóc zamiana tradycyjnych posiłków z tego mięsa na burgery.

 • Wystawa biżuterii Anny Orskiej

  Dziś w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej w Bydgoszczy odbędzie się wystawa biżuterii Anny Orskiej, uznanej projektantki pracującej dla W.Kruk oraz warsztaty Sama Zaprojektuj I Wykonaj - dla wszystkich chętnych.

 • Prawie sto wydarzeń - wykładów, konferencji, debat, konkursów - odbędzie się w ramach rozpoczętego w poniedziałek 6. Festiwalu Nauki. W ubiegłym roku w imprezie organizowanej przez studentów Uniwersytetu Śląskiego wzięło udział ok. 25 tys. osób.

 • Wiemy, kto zaśpiewa przed Stingiem

  Anna Maria Jopek zaśpiewa przed koncertem Stinga z okazji otwarcia pierwszego w Polsce Stadionu na Euro 2012 - poinformował w piątek podczas konferencji prasowej Prezydent Poznania Ryszard Grobelny. Koncert odbędzie się 20 września.

Dyskusje na temat: entuzjastki
 • Re: "Der Spiegel": Opozycja w Polsce sama się rozmontowuje

  nie widzę na fotkach tej entuzjastki skrobanek

 • Re: ​Awantura w TVP Info. Róża Thun wyszła ze studia

  Germanofile są zachwyceni szorstkim, pruskim zachowaniem europsłanki, entuzjastki rugów pruskich,HaKaTy i edukacji niepokornych "dzieci Wrześni".

 • Re: Koniec wyrozumiałości dla Warszawy? Ostre słowa Merkel

  Hejterki z peło i inne entuzjastki makreli: założyć świeżą bieliznę, zmienić podpaski i do garów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Prof. Staniszkis: Boję się, nie wiem do czego PiS zmierza

  Pani S. z entuzjastki J. Kaczyńskiego przeobraziła się w jego najzagorzalszego krytyka i entuzjazm przeniosła najpierw na Petru a obecnie na Biedronia. Kto następny?

 • Re: PO odpowiada na pytania PiS

  ciekawa środa w PO - trzech "schetynowców" zmierza do przyjęcia programu PiS. Trzech młodych gniewnych (Kierwiński, Tomczak i nie pamiętam) - zamierza się rozpędzić i sprawdzić własną głową wytrzymałość muru broniącego PiS. Nieobecność twarzy entuzjastki imigrantów - P.P. Kopacz na licznych konferencjach PO też jest ciekawa. Można pospekulować, że: dotarł list od Tuska ("nadchodzę"), dotarł list

 • Do entuzjastki kotow

  Ja codziennie patrze w lustro i mysle,ze trzeba sie ogolic i nie widze nic ladnego.Natomiast ten kot jest wyjatkowo wstretny i nie chodzi mi o dyskusje ne temat gustow i guscikow.

 • Re: Włochy: Skandal obyczajowy

  najwidoczniej nie natrafili na takie entuzjastki, skoro musieli placic po 2500 euro za noc...

 • Skandal!!!

  Skandal i granda, zakryc symbole religijne, dyskryminowac entuzjastki modlitwy rozancowej?! Wstyd mi za Was politykierzy, za komunistow zylo sie lzej...

 • Re: Tusk gwarantuje bezpieczne rządy przez kolejne 4 lata

  "Mnie się w głowie nie mieści, że ktoś się jeszcze nabiera na prezesa przebierańca, jakim jest Jarosław Kaczyński. Człowiek, który bez najmniejszego problemu wciągnie na plakat wyborczy najpiękniejsze młode entuzjastki pisowskiej filozofii, by po 10 października odesłać je na ostatnie miejsca do kolejki czekających na swój czas w rządzeniu".

 • Re: "Rzeczpospolita": Tusk kontra Kopacz. Dwie sporne kandydatury

  spraw zagranicznych, żeby z entuzjastki Putina przemieniła się (oczywiście jedynie w oczach opinii) w jego ostrą przeciwniczkę. Była Mogherini, będzie Moherini. Nie takie cuda się robiło! Nie wierzę