• Informacje na temat:

  erotyk

Artykuły na temat: erotyk
 • W sławnej dzielnicy rozpusty - Pigalle, tuż koło legendarnego kabaretu Moulin Rouge, znajduje się Muzeum Erotyki. Kolekcja eksponatów jest bardzo bogata i nie ma w niej "złego smaku".

 • Pole dance? "Więcej w tym sportu niż erotyki. Bez szpilek i cekinów. Fajna zabawa"

  Urszula Gwiazda: Zacznijmy od tego co to jest pole dance?   Małgorzata Miksztal: To jest trening wytrzymałościowy, taneczny, trening dla każdego. Mówi pani trening. W pole dance, czyli... ... w tańcu na rurze ... tak jest. Nie oszukujmy się. W pole dance więcej jest sportu, czy erotyki? Więcej jest sportu, bo rozumiem, że rozmawiamy tutaj o sporcie, a nie o tym co jest w klubach...

 • Erotyki "Tumiela" w cenie

  Grafiki Czesława Tumielewicza były obecne na targach AMBERIF. Można było podziwiać - coraz cenniejsze i bardziej poszukiwane - prace tego artysty.

 • Dekrety komisarzy ludowych, fragmenty poradników dla klasy robotniczej oraz plakaty znalazły się na wystawie "Seks w ZSRR", którą od środy można oglądać w warszawskim Muzeum Erotyki. Wystawa towarzyszy festiwalowi filmowemu Sputnik nad Polską.,

 • "Erotyki Ludowe" - Urbaniak i Tymański w projekcie Makaruka

  Zdrada, zauroczenie, rozstanie, namiętność. Wiele odcieni miłości duchowej i cielesnej będzie można odnaleźć w najnowszym projekcie "Erotyki Ludowe". Nowy projekt muzyczny Makaruka łączy polską tradycję ludową i współczesne brzmienia elektroniki, jazzu i ambientu. Do współpracy kielecki artysta zaprosił m.in. Michała Urbaniaka, Tymona Tymańskiego oraz tuwińskiego szamana, Gendosa.

 • Nieznane erotyki Wisławy Szymborskiej zostaną opublikowane

  Kilka dotąd niepublikowanych erotyków z nieznanego wcześniej zbioru wierszy, a także zaprojektowana osobiście przez noblistkę szafka - oto, co już niebawem będą mogli zobaczyć wielbiciele twórczości Wisławy Szymborskiej - donosi "Dziennik Polski". Na tomik, który zostanie wkrótce wydany, składa się w sumie 40 utworów.

 • Erotyki, sztuka flirtu i dawne randki na wystawie w Warszawie

  Litania młodzieńca przed ślubem, polski patent na flirt miłosny, erotyczne rysunki i ogłoszenia towarzyskie. Okręg Warszawski ZPAP i Muzeum Erotyki w Warszawie zorganizowały walentynkową wystawę "Randka wczoraj i dziś". Można ją oglądać tylko dziś, do północy.

 • "Seks w ZSRR", czyli nowa wystawa w Muzeum Erotyki

  Od najbliższej środy w stołecznym Muzeum Erotyki będzie można oglądać wystawę, która zajmuje się tematem seksu zarówno przed Rewolucją Październikową, jak i w czasach współczesnych. "Seks w ZSRR" to uzupełnienie Przeglądu Erotycznego Kina Rosyjskiego podczas Festiwalu "Sputnik" w Warszawie.

 • Jeden z najbardziej znanych, słynący ze zmysłowości erotyk W malinowym chruśniaku, wcale nie jest dosadny, a wzbudza w czytelnikach niezmiennie gorące emocje.

 • Złote Maliny rozdane! Najwięcej statuetek dla erotyku „Pięćdziesiąt twarzy Greya”

  Niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznej gali rozdania Złotych Malin okazał się erotyk „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Obraz zdobył 5 statuetek – dla najgorszego filmu, scenariusza, aktora, aktorki i aktorskiego duetu. Złote Maliny dostali też m.in. twórca „Fantastycznej czwórki” i aktorzy produkcji „Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa”. Laureatów najgorszych filmów minionego sezonu ogłoszono w sobotę...

Dyskusje na temat: erotyk