• Informacje na temat:

  eugenia

Artykuły na temat: eugenia
 • Księżniczka Eugenia wyszła za mąż. W sukni z dekoltem odsłaniającym bliznę

  Wnuczka królowej Elżbiety II, dziewiąta w linii sukcesji do brytyjskiego tronu księżniczka Eugenia wyszła za mąż za przedsiębiorcę Jacka Brooksbanka. Para pobrała się w XV-wiecznej kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Panna młoda zrezygnowała z welonu. Miała na sobie suknię z głębokim dekoltem na plecach, odsłaniającym jej bliznę. Był to zabieg celowy.

 • W Krakowie zmarła prof. Eugenia Zdebska, twórca krakowskiej szkoły kardiochirurgii dziecięcej. Informacje o jej zgonie podał dziś do wiadomości rzecznik Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego CM UJ w Krakowie-Prokocimiu Marcin Mikos.

 • Tenisistki w bikini. Serena Williams, Eugenie Bouchard i Karolina Woźniacki wzięły udział w sesji

  Eugenie Bouchard, Serena Williams i Karolina Woźniacki wzięły udział w najnowszej sesji magazynu "Sports Illustrated". Na rajskich plażach tenisistki zaprezentowały się w strojach kąpielowych.

 • Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" wręczył w niedzielę we Wrocławiu włoskiemu reżyserowi teatralnemu Eugenio Barbie minister kultury Bogdan Zdrojewski. Uroczystość zainaugurowała festiwal teatralny "Świat miejscem prawdy", który organizuje Instytut im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu.

 • Dostała się na studia, bo… jest wnuczką królowej Elżbiety

  ...​Księżniczka Eugenia, wnuczka królowej Elżbiety, dostała się na uniwersytet w Newcastle dzięki swoim królewskich korzeniom - donoszą brytyjskie media.

 • Powrót do Polski - spełnienie marzeń

  Czekała 14 lat, żeby wrócić do Polski z Uzbekistanu. Jej marzenie spełniło się w tym tygodniu. Emerytowana dziennikarka Eugenia Orłowa zamieszkała w Piotrkowie Trybunalskim w Łódzkiem. Jest pierwszą repatriantką, która zamieszkała w tym mieście. "Nie wierzyłam w to, co widzę, bo przyjechaliśmy w nocy" - mówi pani Eugenia.

 • Warszawa: Wręczono odznaczenia From the Depths dla Polaków ratujących Żydów

  ...uhonorowani zostali: wiceprezydent okupowanej Warszawy, zastępca i przyjaciel Stefana Starzyńskiego, Julian Spitosław Kulski, jego żona, Eugenia z Soleckich Kulska oraz jej siostra, Zofia z Soleckich(...) Żydowskiej w getcie. "Każdego dnia udowadniali swój heroizm" Jego żona, Eugenia z Soleckich Kulska w czasie okupacji prowadziła gospodarstwo ogrodnicze w Baniosze pod Warszawą, w którym dała...

 • Siła z mroźnej wody. Korespondencja Interii z Ukrainy

  Jak poradzić sobie z wojenną traumą? Każdego dnia zmagają się z nią rzesze uchodźców – pośród nich aż milion trzysta tysięcy Ukraińców, których działania zbrojne na wschodzie kraju wypędziły z domów. 32-letnia Eugenia z Doniecka znalazła na to bardzo nietypowy sposób…

 • ​"Papież Franciszek powiedział mi, że piekło nie istnieje"

  93-letni znany włoski dziennikarz Eugenio Scalfari twierdzi, że papież Franciszek powiedział mu, że piekło nie istnieje. Do sprawy odniósł się Watykan.

 • Zmarła księżna Alby

  Po chorobie zmarła jedna z najbogatszych kobiet w Hiszpanii, księżna Alby - Maria del Rosario Cayetana Alfonsa Victoria Eugenia Francisca Fitz-James Stuart y Silva - poinformowały hiszpańskie media. Miała 88 lat.

Zdjęcia na temat: eugenia
Wideo na temat: eugenia