• Informacje na temat:

  eunice

Artykuły na temat: eunice
 • Była pierwszą filmową dziewczyną Bonda. Eunice Gayson nie żyje

  Nie żyje brytyjska aktorka Eunice Gayson, pierwsza filmowa dziewczyna Jamesa Bonda. Informacja o jej śmierci została zamieszczona w sobotę na jej oficjalnym koncie na Twitterze.

 • USA: Zmarła najstarsza osoba na świecie

  W wieku 115 lat zmarła w swoim domu w Teksasie Eunice Sanborn, która była uznawana za najstarszą osobę świata - poinformowała rodzina seniorki.

 • Zmarła siostra prezydenta Kennedy'ego

  Eunice Kennedy Shriver, siostra zabitego w zamachu w 1963 roku prezydenta USA Johna F. Kennedy'ego i fundatorka olimpiad specjalnych, zmarła w wieku 88 lat. Rodzina poinformowała, że kobieta zmarła w szpitalu w Hyannis w stanie Massachusetts.

 • Dziesiąty miesiąc miodowy zakończył się nagle i smutno dla 26-letniej pochodzącej z Kuby Eunice Loez, postawionej przed sądem w USA w związku z zawarciem w latach 2002 - 2006 dziesięciu związków małżeńskich, bez rozwodu.

 • W wieku 115 lat zmarła w Teksasie Eunice Sanborn, uznawana za najstarszą osobę na świecie. Ten "tytuł" został jej przyznany w 2010 roku po śmierci Francuzki Eugenie Blanchard, która miała 114 lat.

 • Ma 105 lat i dzień zaczyna od zalogowania się na Facebooku

  ...105-letnia Eunice Brillhart jest jak każdy inny z 500 mln użytkowników Facebooka. W serwisie loguje się każdego dnia, odpowiada przyjaciołom i komentuje zdjęcia. Konto założyła jej kilka miesięcy temu wnuczka.

 • Francuska mistrzyni świata kontra policja

  We Francji rusza głośny proces lekkoatletycznej mistrzyni świata. Ciemnoskóra Eunice Barber odpowie za pogryzienie paryskich funkcjonariuszy. Ona sama oskarża ich natomiast o pobicie w imigranckim getcie. Policjanci bronią się, że byli brutalni, bo sportsmenka stawiała opór.

 • USA: Wyrok dla byłego misjonarza za wykorzystywanie seksualne sierot

  ..., założycielka sierocińca Eunice Menja. Oprócz kary więzienia, sąd nakazał byłemu misjonarzowi zapłacenie odszkodowania w wysokości prawie 16 tys. dolarów.  Amerykanin to kolejny pracownik wolontariatu skazany...

 • Iwona Lewandowska po Rio: Trzeba było walczyć z... tropikiem

  ...osiągnęła mety, a w Pekinie (2008) była 24. (2:32.39). W niedzielę złoty medal zdobyła kenijska lekkoatletka Jemima Jelagat Sumgong (2:24.04), srebrny reprezentantka Bahrajnu Eunice Jepkirui Kirwa...

 • Hal David, jak poinformowała jego żona, Eunice David, zmarł w szpitalu na skutek powikłań po ataku serca. David przeszedł do historii jako autor tekstów ponad czterdziestu szlagierów. Większość z nich stworzył razem z kompozytorem Burtem Bacharachem, m.in. dla Dionne Warwick, zespołu The Beatles, Barbry Streisand, Franka Sinatry i Arethy Franklin. Otrzymał wiele prestiżowych nagród...

Zdjęcia na temat: eunice
Dyskusje na temat: eunice