• Informacje na temat:

  ewa

Artykuły na temat: ewa
 • Nie żyje Ewa Dyakowska-Berbeka

  Ewa Dyakowska-Berbeka - zakopiańska artystka związana z Teatrem Witkacego - zmarła po długiej chorobie w niedzielę wieczorem – poinformowano na stronie internetowej Teatru Witkacego. Była żoną himalaisty Macieja Berbeki, który zginął na Broad Peak w 2013 r.

 • Aktorka Ewa Wiśniewska kończy 75 lat

  Aktorka teatralna i filmowa Ewa Wiśniewska kończy 75 lat. Znana m.in. z serialu "Doktor Ewa", filmów "Ogniem i mieczem", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek.

 • Ewa Kopacz: Wspólne listy opozycji są niezbędne

  W przyszłorocznych wyborach samorządowych wspólne listy opozycji są niezbędne, by odsunąć PiS od władzy - oceniła w środę była premier Ewa Kopacz (PO).

 • Ewa Bugała rezygnuje z pracy w Orlenie

  Dziennikarka Ewa Bugała, która od dwóch dni była rzecznikiem prasowym Orlenu, zrezygnowała z zajmowanego stanowiska. "Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu" - napisała na Twitterze.

 • Katastrofa smoleńska. Ewa Kopacz wezwana na przesłuchanie

  ...​Była minister zdrowia Ewa Kopacz wezwana na przesłuchanie w sprawie nieprzeprowadzenia sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej - informuje Prokuratura Krajowa. "To jest polityczna zemsta" - komentuje sprawę Grzegorz Schetyna.

 • Lubnauer: Ewa Lieder kandydatem Nowoczesnej na prezydenta Gdańska

  ..."Ewa Lieder jest naszym kandydatem na prezydenta Gdańska" - powiedziała w piątek szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Jak dodała, jej partia nie jest w stanie zaakceptować kandydatury obecnego prezydenta miasta Pawła Adamowicza.

 • Ewa Brodnicka mistrzynią świata w boksie

  ...​Ewa Brodnicka pokonała w Częstochowie jednogłośnie na punkty Irmę Balijagic Adler z Bośni i Hercegowiny w walce o tytuł tymczasowej (interim) mistrzyni świata w boksie federacji WBO w kategorii super piórkowej.

 • Dziennikarka RMF FM Ewa Kwaśny "Kobietą Charyzmatyczną" 2018

  Cieszą nas takie Fakty! Nasza redakcyjna koleżanka, dziennikarka RMF FM i redaktor naczelna portalu twojezdrowie.rmf24.pl Ewa Kwaśny otrzymała tytuł "Kobiety Charyzmatycznej" 2018 w konkursie organizowanym przez magazyn "WHY Story" i Stowarzyszenie Kobieta Charyzmatyczna. Nagrody wręczono w czasie uroczystej Gali w Konstancinie pod Warszawą.

 • Ewa Kopacz: Radziwiłł jest więźniem fanatyzmu religijnego

  Jako "haniebną" ocenili w piątek politycy PO wypowiedź ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła na temat tzw. pigułki "dzień po". Minister Radziwiłł cynicznie wprowadza w błąd opinię publiczną, jest więźniem swojego fanatyzmu religijnego - uważa b. premier Ewa Kopacz.

 • Ewa Wachowicz zaprasza do zielonego Krakowa!

  Nie Rynek Główny, nie Sukiennice, a... Kopiec Kościuszki, Zakrzówek, Las Wolski, Zalew Nowohucki, Park Lotników Polskich. Tak właśnie promuje się Kraków. Zielony Kraków. Do sieci trafił nowy spot promocyjny miasta. A do Krakowa zaprasza Ewa Wachowicz.

Zdjęcia na temat: ewa
Wideo na temat: ewa
Dyskusje na temat: ewa