• Informacje na temat:

  ewa

Artykuły na temat: ewa
 • Nie żyje Ewa Dyakowska-Berbeka

  Ewa Dyakowska-Berbeka - zakopiańska artystka związana z Teatrem Witkacego - zmarła po długiej chorobie w niedzielę wieczorem – poinformowano na stronie internetowej Teatru Witkacego. Była żoną himalaisty Macieja Berbeki, który zginął na Broad Peak w 2013 r.

 • Ewa Brodnicka obroniła tytuł mistrzyni świata

  Ewa Brodnicka pokonując w Lublinie Nozipho Bell z RPA po raz drugi obroniła tytuł mistrzyni świata w boksie federacji WBO w wadze super piórkowej. Dziesięciorondową walkę sędziowie punktowali: 97:93, 97:93, 98:92 na korzyść Polki.

 • Poland Business Run: Rozgrzewkę w Warszawie zrobi Ewa Chodakowska

  ...​Ewa Chodakowska dołącza do największej charytatywnej sztafety w kraju - Poland Business Run. Bieg zaplanowano na 2 września w dziewięciu polskich miastach, w tym także w stolicy. W Warszawa Business Run weźmie udział najpopularniejsza polska trenerka fitness - Ewa Chodakowska poprowadzi rozgrzewkę przed biegiem.

 • Aktorka Ewa Wiśniewska kończy 75 lat

  Aktorka teatralna i filmowa Ewa Wiśniewska kończy 75 lat. Znana m.in. z serialu "Doktor Ewa", filmów "Ogniem i mieczem", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek.

 • Ewa Kopacz: Wspólne listy opozycji są niezbędne

  W przyszłorocznych wyborach samorządowych wspólne listy opozycji są niezbędne, by odsunąć PiS od władzy - oceniła w środę była premier Ewa Kopacz (PO).

 • Ewa Bugała rezygnuje z pracy w Orlenie

  Dziennikarka Ewa Bugała, która od dwóch dni była rzecznikiem prasowym Orlenu, zrezygnowała z zajmowanego stanowiska. "Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu" - napisała na Twitterze.

 • Profesor Ewa Bernatowska: Odra może się rozprzestrzenić

  Profesor Ewa Bernatowska z Centrum Zdrowia Dziecka mówiła w radiowej Jedynce, że liczba potwierdzonych przypadków zachorowań na odrę w Warszawie i okolicach, to powód do poważnego niepokoju. Prowadzone jest dochodzenie epidemiologiczne w sprawie źródła zakażenia.

 • Katastrofa smoleńska. Ewa Kopacz wezwana na przesłuchanie

  ...​Była minister zdrowia Ewa Kopacz wezwana na przesłuchanie w sprawie nieprzeprowadzenia sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej - informuje Prokuratura Krajowa. "To jest polityczna zemsta" - komentuje sprawę Grzegorz Schetyna.

 • "GP": Urzędniczka Ratusza Ewa Gawor pracowała u Kiszczaka

  Według informacji "Gazety Polskiej" Ewa Gawor, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez środowiska narodowe, ukrywała fakt, że była funkcjonariuszem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Czesława Kiszczaka - czytamy w "Gazecie Polskiej".

 • Lubnauer: Ewa Lieder kandydatem Nowoczesnej na prezydenta Gdańska

  ..."Ewa Lieder jest naszym kandydatem na prezydenta Gdańska" - powiedziała w piątek szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Jak dodała, jej partia nie jest w stanie zaakceptować kandydatury obecnego prezydenta miasta Pawła Adamowicza.

Zdjęcia na temat: ewa
Wideo na temat: ewa
Dyskusje na temat: ewa