• Informacje na temat:

  ewa

Artykuły na temat: ewa
 • Aktorka Ewa Wiśniewska kończy 75 lat

  Aktorka teatralna i filmowa Ewa Wiśniewska kończy 75 lat. Znana m.in. z serialu "Doktor Ewa", filmów "Ogniem i mieczem", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek.

 • Ewa Kopacz: Wspólne listy opozycji są niezbędne

  W przyszłorocznych wyborach samorządowych wspólne listy opozycji są niezbędne, by odsunąć PiS od władzy - oceniła w środę była premier Ewa Kopacz (PO).

 • Katastrofa smoleńska. Ewa Kopacz wezwana na przesłuchanie

  ...​Była minister zdrowia Ewa Kopacz wezwana na przesłuchanie w sprawie nieprzeprowadzenia sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej - informuje Prokuratura Krajowa. "To jest polityczna zemsta" - komentuje sprawę Grzegorz Schetyna.

 • Ewa Brodnicka mistrzynią świata w boksie

  ...​Ewa Brodnicka pokonała w Częstochowie jednogłośnie na punkty Irmę Balijagic Adler z Bośni i Hercegowiny w walce o tytuł tymczasowej (interim) mistrzyni świata w boksie federacji WBO w kategorii super piórkowej.

 • Ewa Kopacz: Radziwiłł jest więźniem fanatyzmu religijnego

  Jako "haniebną" ocenili w piątek politycy PO wypowiedź ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła na temat tzw. pigułki "dzień po". Minister Radziwiłł cynicznie wprowadza w błąd opinię publiczną, jest więźniem swojego fanatyzmu religijnego - uważa b. premier Ewa Kopacz.

 • Ewa Wachowicz zaprasza do zielonego Krakowa!

  Nie Rynek Główny, nie Sukiennice, a... Kopiec Kościuszki, Zakrzówek, Las Wolski, Zalew Nowohucki, Park Lotników Polskich. Tak właśnie promuje się Kraków. Zielony Kraków. Do sieci trafił nowy spot promocyjny miasta. A do Krakowa zaprasza Ewa Wachowicz.

 • Katastrofa smoleńska. Ewa Kopacz przesłuchana w prokuraturze

  Ewa Kopacz została przesłuchana przez prokuraturę. Była premier i minister zdrowia stawiła się w Prokuraturze Krajowej po godz. 10. Była przesłuchiwana w sprawie nieprzeprowadzenia w Polsce sekcji zwłok ofiar katastrofy smoleńskiej. "Pojechałam do Moskwy opiekować się rodzinami, na moją prośbę i za zgodą premiera. Żadnej innej roli tam nie pełniłam" - oświadczyła była premier po wyjściu...

 • Ewa Tylman nie żyje? Doniesienia policji

  ...przedmiotów wskazują, że jest to Ewa Tylman. Spodziewamy, się, że jeszcze dziś będziemy mieli potwierdzenie tej kwestii - powiedział we wtorek Borowiak. pic.twitter.com/aNhuDJ9zt1 " additional(...). Pełnomocnik rodziny kobiety mec. Mariusz Paplaczyk powiedział, że odnalezienie ciała "wyklucza wszystkie teorie, że Ewa Tylman żyje, jest porwana, przebywa w innym kraju".  - Nie znamy jeszcze...

 • ​Ewa Lipska - biografia i twórczość

  Ewa Lipska, poetka, felietonistka, malarka, urodziła się w Krakowie, 8 października 1945 roku.

 • ​"Rzeczpospolita": Ewa Kopacz nie chce odejść

  Ewa Kopacz zamierza twardo walczyć o zachowanie stanowiska przewodniczącej Platformy Obywatelskiej - donosi "Rzeczpospolita".

Zdjęcia na temat: ewa
Wideo na temat: ewa
Dyskusje na temat: ewa