• Informacje na temat:

  falenty

Artykuły na temat: falenty
 • ​"Newsweek": Ludzie Falenty w TVP

  Biznesowy partner skazanego nieprawomocnym wyrokiem w aferze podsłuchowej Marka Falenty robi interesy z TVP, a jego 20-letnia córka, formalnie wspólniczka Falenty, dostała w TVP etat - informuje "Newsweek".

 • Afera podsłuchowa: Rusza proces Marka Falenty

  Przed warszawskim sądem rusza dziś proces biznesmena Marka Falenty, jego współpracownika Krzysztofa R. oraz dwóch kelnerów oskarżonych w sprawie nielegalnych nagrań m.in. polityków PO w warszawskich restauracjach. Akt oskarżenia wniosła praska prokuratura.

 • Sąd: Potrzeba opinii biegłych przed decyzją w sprawie Falenty

  ...jest kluczowa do wydania decyzji o odbyciu kary przez Falentę albo jej ewentualnym odroczeniu. Wtorkowe posiedzenie nie było pierwszym, na którym sąd nie zdecydował o losie Falenty. Pierwszy termin(...) 10 miesięcy w zawieszeniu i grzywny. Sąd odstąpił od ukarania kelnera Łukasza N. - nakazując mu zapłatę 50 tys. zł. na cel społeczny. Wyrok uprawomocnił się w grudniu 2017 r. Obrońcy Falenty...

 • Prokuratura chce więzienia dla Falenty. Kelner uniknie kary?

  Prokuratura żąda półtora roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata i 540 tys. zł grzywny dla biznesmena Marka Falenty ws. nielegalnych podsłuchów w warszawskich restauracjach; chce też odstąpienia od kary wobec jednego z podsłuchujących kelnerów - Łukasza N., który współpracował ze śledczymi.

 • Proces ws. Marka Falenty przełożony na 20 maja

  Na 20 maja warszawski sąd przełożył we wtorek rozpoczęcie procesu biznesmena Marka Falenty, jego współpracownika Krzysztofa Rybki i dwóch kelnerów oskarżonych w sprawie nielegalnych nagrań, m.in. polityków PO, w stołecznych restauracjach w latach 2013-14.

 • Afera podsłuchowa. W maju ruszy proces Falenty i kelnerów

  ...17 maja ma ruszyć proces biznesmena Marka Falenty, jego współpracownika Krzysztofa Rybki oraz dwóch kelnerów oskarżonych w sprawie nielegalnych nagrań w warszawskich restauracjach. Grozi im do dwóch lat więzienia.

 • "Gazeta Wyborcza": Tajne policyjne dane w posiadaniu Marka Falenty?

  Czego szukała policja w domu zatrzymanego przez warszawską prokuraturę Marka Falenty?

 • Policjant przekazywał dane detektywowi Falenty. Usłyszał zarzuty

  ...: Stenogramy ABW przeczą wersji Falenty Marek Falenta jest jednym z bohaterów tzw. afery taśmowej. Śledztwo w sprawie podsłuchania od lipca 2013 roku w dwóch warszawskich restauracjach...

 • Afera podsłuchowa: W czwartek ma zapaść wyrok w procesie Falenty i kelnerów

  W czwartek ma zapaść wyrok w sprawie podsłuchów w warszawskich restauracjach. Prokuratura żąda kary półtora roku więzienia w zawieszeniu i 540 tys. zł grzywny dla głównego oskarżonego, biznesmena Marka Falenty. Wniosła też o karę 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu dla kelnera Konrada Lassoty oraz współpracownika Falenty - Krzysztofa Rybki. Śledczy chcą, by sąd odstąpił od kary wobec drugiego...

 • Afera podsłuchowa: Prokuratura domaga się półtora roku więzienia w zawieszeniu dla Falenty

  Prokuratura żąda półtora roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata i 540 tys. zł grzywny dla biznesmena Marka Falenty w sprawie nielegalnych podsłuchów w warszawskich restauracjach. Domaga się także odstąpienia od kary wobec jednego z podsłuchujących kelnerów - Łukasza N., który współpracował ze śledczymi.

Dyskusje na temat: falenty