• Informacje na temat:

  falenty

Artykuły na temat: falenty
 • ​"Newsweek": Ludzie Falenty w TVP

  Biznesowy partner skazanego nieprawomocnym wyrokiem w aferze podsłuchowej Marka Falenty robi interesy z TVP, a jego 20-letnia córka, formalnie wspólniczka Falenty, dostała w TVP etat - informuje "Newsweek".

 • Jest decyzja Sądu Najwyższego w sprawie Marka Falenty

  Sąd Najwyższy nie uwzględnił w czwartek wniosku o wstrzymanie wykonania wyroku wobec skazanego na 2,5 roku więzienia w związku z tzw. aferą podsłuchową biznesmena Marka Falenty - poinformował zespół prasowy SN. W końcu sierpnia do SN wpłynęła kasacja obrońcy Falenty.

 • Sąd wstrzymał wykonanie kary wobec Marka Falenty

  Sąd Okręgowy w Warszawie odrzucił wniosek obrońców Marka Falenty o odroczenie mu kary 2,5 roku więzienia w związku z tzw. aferą podsłuchową. Jednocześnie ten sam sąd wstrzymał we wtorek wykonanie kary do czasu "rozpoznania ewentualnego zażalenia".

 • Afera podsłuchowa: Rusza proces Marka Falenty

  Przed warszawskim sądem rusza dziś proces biznesmena Marka Falenty, jego współpracownika Krzysztofa R. oraz dwóch kelnerów oskarżonych w sprawie nielegalnych nagrań m.in. polityków PO w warszawskich restauracjach. Akt oskarżenia wniosła praska prokuratura.

 • Sąd: Potrzeba opinii biegłych przed decyzją w sprawie Falenty

  ...jest kluczowa do wydania decyzji o odbyciu kary przez Falentę albo jej ewentualnym odroczeniu. Wtorkowe posiedzenie nie było pierwszym, na którym sąd nie zdecydował o losie Falenty. Pierwszy termin(...) 10 miesięcy w zawieszeniu i grzywny. Sąd odstąpił od ukarania kelnera Łukasza N. - nakazując mu zapłatę 50 tys. zł. na cel społeczny. Wyrok uprawomocnił się w grudniu 2017 r. Obrońcy Falenty...

 • Sąd nie uwzględnił wniosku obrońców Falenty o odroczenie wykonania kary więzienia

  Sąd Okręgowy w Warszawie nie uwzględnił wniosku obrońców Marka Falenty o odroczenie mu wykonania kary 2,5 roku więzienia w związku z tzw. aferą podsłuchową. Falenta ubiegał się o odroczenie z powodu stanu zdrowia.

 • Prokuratura chce więzienia dla Falenty. Kelner uniknie kary?

  Prokuratura żąda półtora roku więzienia w zawieszeniu na trzy lata i 540 tys. zł grzywny dla biznesmena Marka Falenty ws. nielegalnych podsłuchów w warszawskich restauracjach; chce też odstąpienia od kary wobec jednego z podsłuchujących kelnerów - Łukasza N., który współpracował ze śledczymi.

 • Proces ws. Marka Falenty przełożony na 20 maja

  Na 20 maja warszawski sąd przełożył we wtorek rozpoczęcie procesu biznesmena Marka Falenty, jego współpracownika Krzysztofa Rybki i dwóch kelnerów oskarżonych w sprawie nielegalnych nagrań, m.in. polityków PO, w stołecznych restauracjach w latach 2013-14.

 • Afera podsłuchowa. W maju ruszy proces Falenty i kelnerów

  ...17 maja ma ruszyć proces biznesmena Marka Falenty, jego współpracownika Krzysztofa Rybki oraz dwóch kelnerów oskarżonych w sprawie nielegalnych nagrań w warszawskich restauracjach. Grozi im do dwóch lat więzienia.

 • "Gazeta Wyborcza": Tajne policyjne dane w posiadaniu Marka Falenty?

  Czego szukała policja w domu zatrzymanego przez warszawską prokuraturę Marka Falenty?

Dyskusje na temat: falenty