• Informacje na temat:

  falenty

Artykuły na temat: falenty
 • ​Nie będzie ułaskawienia Marka Falenty

  ...​Nie będzie ułaskawienia Marka Falenty. Jak dowiedział się reporter RMF FM, sąd który skazał biznesmena na 2,5 roku więzienia za udział w aferze podsłuchowej, bez rozpoznania pozostawił prośbę o łaskę dla Falenty.

 • Falenty: Zagłodzone cielaki? Jest odpowiedź Instytutu

  Kilka dni temu m.in. TVN24 podała, że wolontariusze OTOZ Animals weszli do Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w miejscowości Falenty pod Warszawą. Na miejscu, jak relacjonowali, zobaczyli chore i zagłodzone cielaki. Zwierzęta trafiły do schroniska, a sprawą zajmuje się policja. "Otrzymaliśmy anonimowe zgłoszenie, że na terenie tego miejsca może dochodzić do znęcania się nad zwierzętami...

 • Policja wciąż szuka Marka Falenty

  ...​Stołeczni policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego poszukują Marka Falenty, za którym Sąd Okręgowy w Warszawie wydał list gończy. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny, proszone są o kontakt z policją.

 • ​RMF FM: Nie będzie ułaskawienia Marka Falenty

  ...​Nie będzie ułaskawienia Marka Falenty. Jak dowiedział się reporter RMF FM, sąd, który skazał biznesmena na 2,5 roku więzienia za udział w aferze podsłuchowej, bez rozpoznania pozostawił prośbę o łaskę dla Falenty.

 • ​"Newsweek": Ludzie Falenty w TVP

  Biznesowy partner skazanego nieprawomocnym wyrokiem w aferze podsłuchowej Marka Falenty robi interesy z TVP, a jego 20-letnia córka, formalnie wspólniczka Falenty, dostała w TVP etat - informuje "Newsweek".

 • Prezydent nadał bieg wnioskowi o ułaskawienie Marka Falenty

  Prezydent formalnie uruchomił procedurę ułaskawienia Marka Falenty - dowiedział się reporter RMF FM. Andrzej Duda przesłał do Prokuratury Krajowej wniosek rodziny biznesmena, a prokuratura przekazała już dokumenty sądowi pierwszej instancji, który orzekał w sprawie Falenty - skazanego na 2 i pół roku więzienia w aferze podsłuchowej. To nie oznacza jednak, że prezydent chce ułaskawić biznesmena.

 • Kontrowersje wokół zatrzymania Falenty. Policja i Brudziński komentują

  Nie milkną echa zatrzymania Marka Falenty, biznesmena skazanego w tzw. "aferze podsłuchowej". Publikacja, która ukazała się na łamach "Polityki" wywołała szeroką dyskusję, w której głos zabrali m.in. szef MSWiA Joachim Brudziński oraz przedstawiciele policji.

 • Jest Europejski Nakaz Aresztowania Marka Falenty

  Jest Europejski Nakaz Aresztowania Marka Falenty. Jak dowiedzieli się reporterzy RMF FM - na wniosek policji sąd wydał go już 28 marca. Falenta został skazany na 2,5 roku więzienia w związku z aferą podsłuchową.

 • RMF FM: Prezydent formalnie uruchomił procedurę ułaskawienia Marka Falenty

  Prezydent formalnie uruchomił procedurę ułaskawienia Marka Falenty - dowiedział się reporter RMF FM. Andrzej Duda przesłał do Prokuratury Krajowej wniosek rodziny biznesmena, a prokuratura przekazała już dokumenty sądowi pierwszej instancji, który orzekał w sprawie Falenty - skazanego na 2,5 roku więzienia w aferze podsłuchowej. To nie oznacza jednak, że prezydent chce ułaskawić biznesmena.

 • Jest decyzja Sądu Najwyższego w sprawie Marka Falenty

  Sąd Najwyższy nie uwzględnił w czwartek wniosku o wstrzymanie wykonania wyroku wobec skazanego na 2,5 roku więzienia w związku z tzw. aferą podsłuchową biznesmena Marka Falenty - poinformował zespół prasowy SN. W końcu sierpnia do SN wpłynęła kasacja obrońcy Falenty.

Dyskusje na temat: falenty