• Informacje na temat:

  familia

Artykuły na temat: familia
 • Bazylika Sagrada Familia musi zapłacić 41 milionów dolarów

  ...​Bazylika Sagrada Familia w Barcelonie, jedna z najbardziej znanych atrakcji turystycznych, musi zapłacić 41 milionów dolarów władzom miasta za to, że budowla powstaje bez pozwolenia od ponad 130 lat.

 • Francuski żołnierz chciał zwiedzić katedrę Sagrada Familia. W plecaku miał magazynki z amunicją

  Pięć magazynków z amunicją i scyzoryk miał w swoim plecaku Francuz, który próbował wejść do katedry Sagrada Familia w Barcelonie. Mężczyzna, który twierdzi, że jest żołnierzem, został zatrzymany.

 • Ruszył proces zatrzymanego w Warszawie w dżihadysty. Planował zamach na Sagrada Familia

  Zatrzymany w 2015 roku w Warszawie dżihadysta Abdeldżalil Ait Al-Kaid stanął k przed sądem w Barcelonie. Mężczyzna planował przeprowadzenie zamachu w bazylice Sagrada Familia w stolicy Katalonii. Proces poprzedziło prawie trzyletnie śledztwo dotyczące działalności i powiązań 34-letniego obecnie Marokańczyka. W 2014 roku wyruszył on z Alicante we wschodniej Hiszpanii do Syrii, aby zostać...

 • Bazylika Sagrada Familia na celowniku terrorystów z Katalonii

  Terrorysta należący do grupy odpowiedzialnej za zamachy w Katalonii Mohamed Uli Szemlal powiedział na wtorkowym przesłuchaniu, że grupa planowała zamach na słynną barcelońską bazylikę Sagrada Familia i inne budynki w tym mieście - podał dziennik "El Mundo". Hiszpańska gazeta powołuje się na źródła sądowe obecne na przesłuchaniu podejrzanego.

 • Sagrada Familia – fasada prawie ukończona

  Budowa fasady Męki Pańskiej bazyliki Sagrada Familia w Barcelonie dobiega końca. Koordynujący prace Jordi Bonet poinformował, że fasada zostanie oddana w 2016 roku. Zakończenie prac całej świątyni jest planowane na 2026 rok, czyli w setną rocznicę śmierci architekta, Antonio Gaudiego.

 • Górnośląskie Stowarzyszenie "Familia" będzie grać w czasie XV Finału WOŚP. Stowarzyszenie zajmujące się profilaktyką antynarkotykową, głoszące hasła " Nie biorą jestem OK", oraz "Aby kochać trzeba żyć i być trzeźwym", będzie uczestniczyć w Finałach w Gliwicach i Zabrzu.

 • Ewakuowano bazylikę Sagrada Familia z powodu pożaru

  Ewakuowano bazylikę Sagrada Familia w Barcelonie, gdzie rano doszło do niegroźnego pożaru - poinformował rzecznik władz miasta. Nikt nie został ranny. Sytuacja została opanowana.

 • Barcelona: Pożar w bazylice Sagrada Familia

  Ewakuowano 1500 turystów z bazyliki Sagrada Familia w Barcelonie. Rano wybuchł tam pożar - poinformowały władze miasta. Nikt nie został ranny. Zatrzymano już mężczyznę podejrzanego o wzniecenie pożaru. Jest niezrównoważony psychicznie - informuje internetowa strona dziennika "La Vanguardia".

 • Kościół Sagrada Familia – jedno z najsłynniejszych dzieł architektury sakralnej na świecie, a zarazem główna atrakcja turystyczna Barcelony, powstał bez formalnego zezwolenia władz miejskich i budowlanych. Na szczęście nie ma mowy o zburzeniu zaprojektowanej przez Antoniego Gaudiego świątyni.

 • Psy szukają narkotyków w szkołach w Wielkopolsce

  Cztery psy fundacji Pro Familia Mea od początku roku szkolnego szukają narkotyków w wielkopolskich szkołach. W projekcie uczestniczy 60 placówek.

Zdjęcia na temat: familia
Wideo na temat: familia
 • Ewakuacja w okolicach bazyliki Sagrada Familia

  Ewakuacja w okolicach bazyliki Sagrada Familia

 • Tak Sagrada Familia będzie wyglądać za 13 lat

  Sagrada Familia ma zostać ukończona w 2026 roku. Zaprezentowano wizualizację prezentującą ostateczny kształt budowli. Słynny kościół zaprojektowany został‚ przez Antoniego Gaudiego, który poświęcił mu ostatnie lata swojego życia. Monumentalna budowa rozpoczęła się jeszcze w XIX wieku. W 2005 roku fasada Narodzenia Pańskiego i krypta Świątyni Sagrada Familia znalazły się na liście dziedzictwa

 • Psy szukają narkotyków w szkołach w Wielkopolsce

  Cztery psy fundacji Pro Familia Mea od początku roku szkolnego szukają narkotyków w wielkopolskich szkołach. W projekcie uczestniczy 60 placówek.

Dyskusje na temat: familia