• Informacje na temat:

  familia

Artykuły na temat: familia
 • Bazylika Sagrada Familia na celowniku terrorystów z Katalonii

  Terrorysta należący do grupy odpowiedzialnej za zamachy w Katalonii Mohamed Uli Szemlal powiedział na wtorkowym przesłuchaniu, że grupa planowała zamach na słynną barcelońską bazylikę Sagrada Familia i inne budynki w tym mieście - podał dziennik "El Mundo". Hiszpańska gazeta powołuje się na źródła sądowe obecne na przesłuchaniu podejrzanego.

 • Sagrada Familia – fasada prawie ukończona

  Budowa fasady Męki Pańskiej bazyliki Sagrada Familia w Barcelonie dobiega końca. Koordynujący prace Jordi Bonet poinformował, że fasada zostanie oddana w 2016 roku. Zakończenie prac całej świątyni jest planowane na 2026 rok, czyli w setną rocznicę śmierci architekta, Antonio Gaudiego.

 • Górnośląskie Stowarzyszenie "Familia" będzie grać w czasie XV Finału WOŚP. Stowarzyszenie zajmujące się profilaktyką antynarkotykową, głoszące hasła " Nie biorą jestem OK", oraz "Aby kochać trzeba żyć i być trzeźwym", będzie uczestniczyć w Finałach w Gliwicach i Zabrzu.

 • Ewakuowano bazylikę Sagrada Familia z powodu pożaru

  Ewakuowano bazylikę Sagrada Familia w Barcelonie, gdzie rano doszło do niegroźnego pożaru - poinformował rzecznik władz miasta. Nikt nie został ranny. Sytuacja została opanowana.

 • Barcelona: Pożar w bazylice Sagrada Familia

  Ewakuowano 1500 turystów z bazyliki Sagrada Familia w Barcelonie. Rano wybuchł tam pożar - poinformowały władze miasta. Nikt nie został ranny. Zatrzymano już mężczyznę podejrzanego o wzniecenie pożaru. Jest niezrównoważony psychicznie - informuje internetowa strona dziennika "La Vanguardia".

 • Kościół Sagrada Familia – jedno z najsłynniejszych dzieł architektury sakralnej na świecie, a zarazem główna atrakcja turystyczna Barcelony, powstał bez formalnego zezwolenia władz miejskich i budowlanych. Na szczęście nie ma mowy o zburzeniu zaprojektowanej przez Antoniego Gaudiego świątyni.

 • Psy szukają narkotyków w szkołach w Wielkopolsce

  Cztery psy fundacji Pro Familia Mea od początku roku szkolnego szukają narkotyków w wielkopolskich szkołach. W projekcie uczestniczy 60 placówek.

 • Fałszywy alarm bombowy w Barcelonie

  Katalońska policja ewakuowała we wtorek bazylikę Sagrada Familia, pobliskie sklepy oraz stację metra w Barcelonie w ramach operacji antyterrorystycznej. Policja poinformowała, że był to fałszywy alarm.

 • Ujawniono zeznania terrorysty. Co planowali zamachowcy?

  Terrorysta należący do grupy odpowiedzialnej za zamachy w Katalonii Mohamed Uli Szemlal powiedział na wtorkowym przesłuchaniu, że grupa planowała zamach na słynną barcelońską bazylikę Sagrada Familia i inne budynki w tym mieście - podał dziennik "El Mundo".

 • W 2013 roku pięcioro pacjentów rzeszowskiego szpitala Pro-Familia straciło wzrok w wyniku zakażenia bakteriami - to efekt rutynowych, jak mogłoby się wydawać, operacji zaćmy. Szpital nie poczuwa się do odpowiedzialności, a śledczy nie radzą sobie z ustaleniem winnego. Teraz pacjenci chcą wszcząć procesy cywilne.

Zdjęcia na temat: familia
Wideo na temat: familia
 • Ewakuacja w okolicach bazyliki Sagrada Familia

  Ewakuacja w okolicach bazyliki Sagrada Familia

 • Tak Sagrada Familia będzie wyglądać za 13 lat

  Sagrada Familia ma zostać ukończona w 2026 roku. Zaprezentowano wizualizację prezentującą ostateczny kształt budowli. Słynny kościół zaprojektowany został‚ przez Antoniego Gaudiego, który poświęcił mu ostatnie lata swojego życia. Monumentalna budowa rozpoczęła się jeszcze w XIX wieku. W 2005 roku fasada Narodzenia Pańskiego i krypta Świątyni Sagrada Familia znalazły się na liście dziedzictwa

 • Psy szukają narkotyków w szkołach w Wielkopolsce

  Cztery psy fundacji Pro Familia Mea od początku roku szkolnego szukają narkotyków w wielkopolskich szkołach. W projekcie uczestniczy 60 placówek.

Dyskusje na temat: familia
 • Re: ​Hiszpania: Ewakuacja bazyliki Sagrada Familia

  czyli- nie ma czego się bać - wystarczy się nie ruszać z domu, nie chodzić jeść na miasto, nie korzystać z basenów, nie korzystać z komunikacji, a będziemy zupełnie bezpieczni. Ludzie- otrząśnijcie się, nic nam nie grozi, wystarczy nauczyć się tych dwóch tysięcy zasad - których miejsc lepiej unikać i w co nie ubierać nasze nieletnie córki w miastach gdzie mieszkają nasi Bracia-uchodźcy. Ta psychoza antyislamska jest naprawdę nienormalna i napędzana przez PiS - jak zwykle

 • Re: ​Hiszpania: Ewakuacja bazyliki Sagrada Familia

  "Jeśli mieszkasz w pobliżu Sagrada Familia, nie opuszczaj domu i nie idź spać." Hhahahahahahahahahahahahah

 • Re: ​Hiszpania: Ewakuacja bazyliki Sagrada Familia

  SAGRADA FAMILIA to najpiękniejsza Bazylika świata!!!!!! Tak pięknych "wnętrz" nie ma nigdzie. Byłam już 3 razy i za każdym razem bardzo się wzruszam. Nie sposób opisać tego piękna - to trzeba zobaczyć.Pozdrawiam.

 • Re: ​Hiszpania: Ewakuacja bazyliki Sagrada Familia

  Tego sie po prostu nie da przerobic na meczet tak jest zwidziwiane wg projektu Gaudiego i ciagle rozbudowywane. Normalnie to katedry chrzescijanskie maja glowne wielkie kopuly, jakies boczne nawy i wieze. Wieze mozna czesciowo wyburzyc, dobudowac minarety np 2 lub cztery dookola, usunac obrazy i figury chrzescijanskie i juz jest meczet. Sagrady Familia tak sie nie da, stad moze ja chca wysadzic...?

 • Re: ​Hiszpania: Ewakuacja bazyliki Sagrada Familia

  SAGRADA FAMILIA dla mnie to cudowne i piękne arcydzieło !!!! Hiszpanie PROSZĘ !!! chrońcie to dzieło !!!! Nawet przez obudowanie MUREM i bramkami wejściowymi pod stałą kontrolą ! Dla mnie to druga Częstochowa, nie pozwólmy na ....... ! Szacunek dla SP. (Hiszpani) VIVA KATALONIA - VIVA ESPANOL !!! Pozdrawiam. Trzymam kciuki za ochronę Sagrada Famili i Hiszpańską policję .

 • Re: ​Hiszpania: Ewakuacja bazyliki Sagrada Familia

  temu jest nas tam tak duzo i zaprowadzamy swoja kulture, leczac to miasto i Europe z zepsucia moralnego, religijnego, kulturowegi i nizu demograficznego. A katedra Sagrada Familia synbol niewiernosci(...). Ponadto ludzie nie modla sie w tej katedrze Sagrada Familia projektu Gaudiegi, ale zwykle tylko zwiedzaja. Gaudi byl niewiernym, nie umial projektowac budowli dla Allacha. Nie akceptujemy picia piwa

 • Re: ​Hiszpania: Ewakuacja bazyliki Sagrada Familia

  Piotra jak w Rzymie papiezy, wstep ponad 30 euro. Sagrada Familia Gaudiego, to troche budowla abstrakcyjna, nawet dla turystow, wstep drogi i nie nadaje sie do modlenia.