• Informacje na temat:

  farsa

Artykuły na temat: farsa
 • Wielka Brytania: Wystąpienie Theresy May "tragikomiczną farsą"

  ...jej motywów" - zaznaczono. "Tragikomiczna farsa" Mniej optymistyczny był "The Sun", który ocenił wystąpienie jako "koszmar" i "tragikomiczną farsę", która przypominała scenę z brytyjskiego sitcomu...

 • Burzliwe nocne obrady komisji ws. TK. "Jedna wielka farsa"

  Projekt nowej ustawy o Trybunale Konstytucyjnym wypracowany w oparciu o propozycje zgłoszone przez PiS zarekomendowała w środę sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka. Zdaniem opozycji doszło do naruszenia procedury legislacyjnej.

 • Farsa z Walworth

  Precyzyjnie skomponowany dramat, opowiadający historię rodziny irlandzkich emigrantów z Cork, mieszkających w robotniczej dzielnicy Londynu na scenie Teatru Wybrzeże w Sopocie.

 • Farsa z Walworth

  Precyzyjnie skomponowany dramat, opowiadający historię rodziny irlandzkich emigrantów z Cork, mieszkających w robotniczej dzielnicy Londynu.

 • Deutsche Welle: Farsa w Berlinie. Prostytutki w pułapce biurokracji

  Od prostytutek w Berlinie wymaga się legitymacji, ale nie ma urzędów, które by im je wystawiły. Biurokracja ma nieoczekiwany efekt.

 • Kazimierz Wóycicki: Farsa wyborcza w Donbasie

  Kazimierz Wóycicki ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego nie ma wątpliwości, że dzisiejsze tak zwane wybory w Donbasie to farsa. Samozwańcze władze zajętego przez Rosję wschodu Ukrainy przeprowadziły głosowanie, by wyłonić parlamenty i prezydentów Donieckiej i Ługańskiej Republiki Ludowej.

 • "Próbna matura to farsa"

  ...- Odpowiedzi na pytania można było znaleźć w internecie. Ta cała matura to farsa. Szkoda czasu i naszych nerwów - mówi tegoroczna maturzystka z Liceum im. Filomatów Chojnickich. Dyrektor liceum wraz z radą pedagogiczną podjął decyzję o odwołaniu próbnego egzaminu dojrzałości.

 • Media o wpadce z żużlowym GP na Narodowym. "Skandal i farsa"

  Żużlowe Grand Prix na Stadionie Narodowym w Warszawie nazwane zostało przez skandynawskie media skandalem i farsą na oczach wspaniałej publiczności. Odpowiedzialność leży - ich zdaniem - po stronie tych, którzy przygotowywali tor.

 • Paweł Kukiz: Farsa i bagno. A barany idą na rzeź

  Paweł Kukiz opublikował na swoim facebookowym profilu "słowo na niedzielę". W bardzo emocjonalnym wpisie odniósł się do obietnic składanych przez największe partie polityczne i zachowania osób, które dają się im uwieść. „Farsa i bagno. A barany idą na rzeź” – stwierdził...

 • Wyborcza farsa w Syrii. 88,7 proc. głosów dla Asada

  Obecny prezydent Syrii Baszar el-Asad zdobył 88,7 proc. głosów w wyborach prezydenckich. Opozycja i kraje Zachodu nazywają te wybory "farsą".

Wideo na temat: farsa
Dyskusje na temat: farsa