• Informacje na temat:

  farsa

Artykuły na temat: farsa
 • KRS odrzuciła wnioski Budki. "To jest farsa"

  Krajowa Rada Sądownictwa odrzuciła w czwartek wnioski posła PO Borysa Budki dotyczące m.in. odroczenia posiedzenia Rady w sprawie rozpoznania kandydatur na sędziów Sądu Najwyższego. "To naprawdę jest farsa i teatr, ktoś odpowiedzialny nie może podnosić ręki za osobami, których nie zna i nawet nie ma możliwości zapoznania się z dokumentami na ich temat" - zareagował Budka po opuszczeniu...

 • Wielka Brytania: Wystąpienie Theresy May "tragikomiczną farsą"

  ...jej motywów" - zaznaczono. "Tragikomiczna farsa" Mniej optymistyczny był "The Sun", który ocenił wystąpienie jako "koszmar" i "tragikomiczną farsę", która przypominała scenę z brytyjskiego sitcomu...

 • "To jest farsa". Zaskakujące informacje nt. wojny z Al-Kaidą

  .... W ocenie Hortona, wojna wypowiedziana jemeńskiej Al-Kaidzie przez ZEA i sojuszników z koalicji to w znacznym stopniu "farsa". Po zawarciu tylu umów i sojuszy obecnie jest niemal niemożliwe...

 • Burzliwe nocne obrady komisji ws. TK. "Jedna wielka farsa"

  Projekt nowej ustawy o Trybunale Konstytucyjnym wypracowany w oparciu o propozycje zgłoszone przez PiS zarekomendowała w środę sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka. Zdaniem opozycji doszło do naruszenia procedury legislacyjnej.

 • Farsa z Walworth

  Precyzyjnie skomponowany dramat, opowiadający historię rodziny irlandzkich emigrantów z Cork, mieszkających w robotniczej dzielnicy Londynu na scenie Teatru Wybrzeże w Sopocie.

 • Farsa z Walworth

  Precyzyjnie skomponowany dramat, opowiadający historię rodziny irlandzkich emigrantów z Cork, mieszkających w robotniczej dzielnicy Londynu.

 • Deutsche Welle: Farsa w Berlinie. Prostytutki w pułapce biurokracji

  Od prostytutek w Berlinie wymaga się legitymacji, ale nie ma urzędów, które by im je wystawiły. Biurokracja ma nieoczekiwany efekt.

 • Kazimierz Wóycicki: Farsa wyborcza w Donbasie

  Kazimierz Wóycicki ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego nie ma wątpliwości, że dzisiejsze tak zwane wybory w Donbasie to farsa. Samozwańcze władze zajętego przez Rosję wschodu Ukrainy przeprowadziły głosowanie, by wyłonić parlamenty i prezydentów Donieckiej i Ługańskiej Republiki Ludowej.

 • "Próbna matura to farsa"

  ...- Odpowiedzi na pytania można było znaleźć w internecie. Ta cała matura to farsa. Szkoda czasu i naszych nerwów - mówi tegoroczna maturzystka z Liceum im. Filomatów Chojnickich. Dyrektor liceum wraz z radą pedagogiczną podjął decyzję o odwołaniu próbnego egzaminu dojrzałości.

 • Media o wpadce z żużlowym GP na Narodowym. "Skandal i farsa"

  Żużlowe Grand Prix na Stadionie Narodowym w Warszawie nazwane zostało przez skandynawskie media skandalem i farsą na oczach wspaniałej publiczności. Odpowiedzialność leży - ich zdaniem - po stronie tych, którzy przygotowywali tor.

Wideo na temat: farsa
Dyskusje na temat: farsa