• Informacje na temat:

  ferguson

Artykuły na temat: ferguson
 • Alex Ferguson w szpitalu. Jego stan jest poważny

  Były trener piłkarzy Manchesteru United Szkot Alex Ferguson miał wylew krwi do mózgu i trafił do szpitala - poinformował klub. "Operacja przebiegła pomyślnie, ale wymagany będzie pobyt na oddziale intensywnej terapii" - dodano.

 • Alex Ferguson po miesiącu opuścił szpital. Porusza się o własnych siłach

  Brytyjski dziennik „The Sun” informuje o tym, że sir Alex Ferguson opuścił szpital w Salford. Legendarny menedżer trafił tam miesiąc temu po wylewie krwi do mózgu.

 • Alex Ferguson wybudził się ze śpiączki. Jest w stabilnym stanie

  Były trener piłkarzy Manchesteru United Alex Ferguson wybudził się ze śpiączki - informują brytyjskie media. Według informacji prasy 76-letni Szkot trzy dni po wylewie krwi do mózgu i operacji jest w stanie siedzieć oraz rozmawiać z rodziną.

 • Księżna kontra miliarder. Sarah Ferguson walczy o gigantyczne odszkodowanie

  Księżna Sarah Ferguson, była żona syna brytyjskiej królowej księcia Andrzeja, walczy z koncernem medialnym australijskiego miliardera Ruperta Murdocha o gigantyczne odszkodowanie. Jak donoszą brytyjskie media, księżna domaga się 45 milionów funtów.

 • Zamieszki w Ferguson: Postrzelono dwóch policjantów

  Dwóch policjantów zostało postrzelonych w trakcie zamieszek w miejscowości Ferguson na przedmieściach Saint Louis w amerykańskim stanie Missouri. Do zdarzenia doszło podczas manifestacji po dymisji szefa lokalnej policji. W Ferguson od dłuższego czasu dochodzi do gwałtownych protestów czarnoskórej ludności.

 • "Bez tych osób nie siedziałbym tu dziś". Alex Ferguson dziękuje za wyrazy wsparcia

  Były trener piłkarzy Manchesteru United Alex Ferguson w opublikowanym w czwartek wideo podziękował za opiekę medyczną, którą zapewniono mu po wylewie krwi do mózgu i operacji. To jego pierwsze publiczne wystąpienie od czasu, gdy na początku maja zasłabł we własnym domu.

 • Alex Ferguson postawił osiem tysięcy funtów na golfistę i... przegrał

  Były trener piłkarzy Manchesteru United sir Alex Ferguson przyznał, że przegrał osiem tysięcy funtów, bo postawił na niewłaściwego golfistę. Chodzi o zakończony w niedzielę turniej Masters. Zawody w mieście Augusta w USA wygrał Brytyjczyk Danny Willett.

 • Strzelanina w Ferguson: Ogłoszono stan wyjątkowy

  Stan wyjątkowy ogłosiły w poniedziałek lokalne władze w Ferguson, w Missouri. Poprzedniego dnia doszło tam do konfrontacji między policją a uczestnikami uroczystości w pierwszą rocznicę zastrzelenia Afroamerykanina Michaela Browna przez białego policjanta.

 • Strzelanina na ulicach Ferguson

  Dwaj policjanci zostali postrzeleni przed komendą policji w Ferguson w amerykańskim stanie Missouri podczas manifestacji po dymisji szefa policji w tym mieście, w którym przez dłuższy czas dochodziło(...) w Ferguson.

 • Burmistrz Ferguson, w stanie Missouri, został we wtorek odwołany przez Radę Miejską po opublikowaniu przez federalny resort sprawiedliwości raportu ostro krytykującego funkcjonowanie policji w tym mieście, które było widownią gwałtownych protestów czarnej ludności.

Zdjęcia na temat: ferguson
 • ferguson
 • ferguson
Wideo na temat: ferguson
 • Drugi dzień zamieszek w Ferguson

  Na ulicach Ferguson w stanie Missouri nadal niespokojnie. Demonstranci oburzeni faktem, że policjant, który we wrześniu zastrzelił czarnoskórego 18-latka, nie stanie przed sądem, podpalili m.in. samochód policyjny oraz obrzucili kamieniami budynek ratusza. By opanować protesty, do miasta wysłano żołnierzy Gwardii Narodowej. Policja użyła broni gładkolufowej oraz gazu łzawiącego. Po

 • Zamieszki w Ferguson. Podpalone budynki i samochody

  W Ferguson w amerykańskim stanie Missouri wybuchły zamieszki po decyzji ławy przysięgłych, która uznała, że nie ma podstaw, by oskarżyć policjanta o zabójstwo czarnoskórego nastolatka. Według ławy 28-letni funkcjonariusz Darren Wilson strzelając do 18-letniego Michaela Browna działał w samoobronie.

Dyskusje na temat: ferguson