• Informacje na temat:

  filip i piękny

Artykuły na temat: filip i piękny
 • ​Filip Nivette: Na Rajdzie Rzeszowskim muszę umiejętnie kontrolować sytuację

  Już w czwartek początek Rajdu Rzeszowskiego. To w tym roku eliminacja rajdowych Mistrzostw Polski, ale i Mistrzostw Europy. Na liście startowej zatem mocna, międzynarodowa stawka, ale walka toczyć się będzie także o punkty do krajowej klasyfikacji. O Rajdzie Rzeszowskim Jan Kałucki rozmawiał z liderem Mistrzostw Polski Filipem Nivettem.

 • GKS Tychy mistrzem Polski. Filip Komorski: Gratulacje dla pokonanych i gratulacje dla nas!

  ..."To do tej pory moja najważniejsza bramka. Od dziecka marzy się, żeby strzelić decydującą bramkę w dogrywce finału mistrzostw Polski" - przyznał Filip Komorski po zdobyciu przez GKS Tychy mistrzowskiego tytułu. Tyszanie sięgnęli po złoto w piątym meczu finałowej serii, w którym pokonali TAURON KH GKS Katowice właśnie po dogrywce 2:1. Autor złotego gola mocno jednak podkreślał, że tytuł jest...

 • Niezwykłe spotkanie na planie "Miasta 44". "To piękny moment"

  Andrzej Wajda i Jan Komasa - twórcy reprezentujący dwa różne pokolenia filmowców, spotkali się w Konstancinie-Jeziornie na planie "Miasta 44". "To piękny moment" - powiedział wzruszony autor "Kanału".

 • Nivette: Propozycja nas zaskoczyła, ale pojedziemy w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski

  ..."Mieliśmy nie startować w Mistrzostwach Polski, ale dostaliśmy świetną propozycję od zespołu Stec Ralliart. Dostaliśmy samochód z obsługą i jesteśmy bardzo wdzięczni, że możemy wystartować - mówi w rozmowie z RMF FM rajdowy mistrz Polski 2017 Filip Nivette, który pojedzie na krajowych trasach Fordem Fiestą Proto.

 • ​Zaskakująca Panama. ŚDM okiem pielgrzyma z Polski

  Poniżej list Filipa Gruszeckiego licealisty z Krakowa, który wraz z grupą pielgrzymów z Polski uczestniczy w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie.

 • Koncert jazzowy w Studiu im. Lutosławskiego

  Koncert promocyjny płyty "Moments" Filipa Wojciechowskiego, która się spotkała z bardzo dobrym przyjęciem i krytyków muzycznych, i melomanów, odbędzie się w niedzielę 20 marca w Studiu Radiowym im. Witolda Lustosławskiego.

 • Młoda Polonia także zwycięska

  Młoda Polonia zwyciężyła w Gdyni miejscową Arkę ME 2:1 (1:1). Przedostatnie miejsce Arki ME w tabeli Młodej Ekstraklasy mogło wydawać się złudne, gdyż w pierwszej jedenastce gospodarzy zagrało dziś aż czterech zawodników z pierwszej drużyny - Filip Burkhardt, Wojciech Wilczyński, Michał Płotka i Joseph Mawaye.

 • Literacki Nobel dla Swietłany Aleksijewicz. "Reportaż mówi prawdę o rzeczywistości"

  Filipiak z Wydawnictwa Czarnego, które wydaje książki Aleksijewicz. Reportaże autorki od lat dostępne są w polskim przekładzie. Literacki Nobel dla Swietłany Aleksijewicz nie jest zaskoczeniem. Już w 2014(...) prestiżowe odznaczenie dla swojego przedstawiciela. Najbliżej zdobycia literackiego Nobla był Ryszard Kapuściński, który jednak nie zdążył odebrać nagrody przed śmiercią. - Reporter Filip Górewicz...

 • Twoje Miasto: Decydujcie, dokąd pojedziemy!

  ...mieszkańcy z całej Polski - pisze do nas nasz słuchacz. A może wolicie Opolszczyznę? Do wizyty w Głuchołazach zachęca pani Ewa. Zabytki, renesansowe i barokowe kamieniczki, piękny park zdrojowy(...) poznańskim. Położone około 12 km na południe od Poznania, otoczone obszarem Wielkopolskiego Parku Narodowego - tak Puszczykowo w Wielkopolsce opisuje nam pan Filip. Zaletą Ogrodzieńca w Śląskiem jest...

 • Kim byli templariusze?

  Jerozolimskiego w 1291 r. templariusze przenieśli się na Cypr. Zadłużony u templariuszy król Francji Filip IV Piękny, chcąc uwolnić się od długów, uwięził członków zakonu templariuszy w 1307 r. oskarżając ich...

Dyskusje na temat: filip i piękny