• Informacje na temat:

  filip v

Artykuły na temat: filip v
 • Wpadka brytyjskiego dziennika. Uśmiercili księcia Filipa

  Brytyjski dziennik "Daily Telegraph" zaliczył kompromitującą wpadkę. Na swojej stronie opublikował materiał, w którym obwieszcza śmierć księcia Filipa, męża królowej Elżbiety.

 • Filip Nivette rajdowym mistrzem Polski 2017

  Filip Nivette wygrał Rajd Nadwiślański i na jedną rundę przed końcem sezonu zapewnił sobie tytuł mistrza Polski.

 • 96-letni książę Filip wyszedł ze szpitala

  Małżonek brytyjskiej królowej Elżbiety II, 96-letni książę Filip, wyszedł ze szpitala, do którego trafił dzień wcześniej w związku z infekcją wynikającą z przewlekłej choroby - poinformował Pałac Buckingham.

 • Filip VI wzywa parlament Katalonii do respektowania pluralizmu

  Król Hiszpanii Filip VI wezwał kataloński parlament do "respektowania pluralizmu regionu w imię dobra wszystkich" i ostrzegł, że ten etap w dziejach regionu nie może wieść do "konfrontacji i wyłączania", tylko do odzyskania stabilizacji i spokoju.

 • Filip Nivette liderem Rajdu Gdańsk Baltic Cup

  Filip Nivette prowadzi po trzech odcinkach specjalnych Rajdu Gdańsk Baltic Cup. Lider Mistrzostw Polski ma niespełna 7 sekund przewagi nad Litwinem Dominikiem Butvilasem i ponad 21 nad Francuzem Brianem Bouffierem.

 • Książę Filip wycofuje się z życia publicznego

  ...95-letni książę Edynburga Filip, mąż brytyjskiej królowej Elżbiety II, wycofa się jesienią z życia publicznego i reprezentowania rodziny królewskiej - poinformował w czwartek Pałac Buckingham, podkreślając, że decyzja ta ma pełne poparcie monarchini.

 • Król Hiszpanii Filip VI: Państwo musi zapewnić ład

  Król Hiszpanii Filip VI podkreślił we wtorek w telewizyjnym wystąpieniu do narodu, że państwo musi zapewnić ład konstytucyjny i rządy prawa w Katalonii. Zarzucił katalońskim przywódcom "nieodpowiedzialne zachowanie".

 • Wielka Brytania: Książę Filip trafił do szpitala

  Pałac Buckingham poinformował w środę, że mąż brytyjskiej królowej Elżbiety II, 96-letni książę Filip, został przyjęty w nocy z wtorku na środę do szpitala w Londynie w ramach "środków ostrożności" związanych z infekcją wynikającą z przewlekłej choroby.

 • ​Filip Nivette zwycięzcą 51. Rajdu Dolnośląskiego!

  Filip Nivette został najszybszym kierowcą 51. Rajdu Dolnośląskiego. To dla niego trzecie w sezonie zwycięstwo. Dzięki temu Nivette umocnił się na prowadzeniu w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i jest blisko zapewnienia sobie tytułu. Kolejne miejsca w rajdzie zajęli Tomasz Kasperczyk i Zbigniew Gabryś.

 • Filip Nivette zwycięzcą Rajdu Gdańsk Baltic Cup!

  Filip Nivette triumfuje w Rajdzie Gdańsk Baltic Cup! 35-latek, który był liderem już po pierwszym etapie drugiej rundy Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, wygrał wszystkie dzisiejsze odcinki specjalne i może fetować zwycięstwo. Drugie miejsce wywalczył Dominik Butvilas, a trzeci był Bryan Bouffier.

Zdjęcia na temat: filip v
 • Królowa Elżbieta II i książe Filip w czasie parady z okazji Diamentowego Jubileuszu
 • Królowa na pokładzie luksusowej barki wraz z księciem Filipem, następcą tronu księciem Walii Karolem i jego synami: księciem Williamem z żoną Catherine oraz księciem Harrym.
Wideo na temat: filip v
Dyskusje na temat: filip v