• Informacje na temat:

  filipinka

Artykuły na temat: filipinka
 • Zespół Filipinki obchodzi 50-lecie powstania. Jubileusz będzie obchodzony w środę, w rodzinnym mieście członkiń zespołu - Szczecinie, koncertem i premierą płyty z piosenkami Filipinek w nowej aranżacji - poinformował współorganizator imprezy Rafał Bajena.

 • Doniesienia do prokuratury przeciwko agencji pracy tymczasowej z Gorzowa Wielkopolskiego oraz pieczarkarni w Bedlnie Radzyńskim - to efekt kontroli Państwowej Inspekcji Pracy z Lublina i Zielonej Góry w sprawie grupy kobiet z Filipin.

 • "Dlaczego Bóg pozwala na prostytucję wśród dzieci?"

  ...12-letnia Filipinka ze łzami w oczach zapytała papieża Franciszka o los dzieci zmuszanych do prostytucji. "Dlaczego Bóg na to pozwala?" - mówiła płacząc. Papież osobiście pocieszył dziewczynkę.

 • PIP skontrolowała miejsce pracy Filipinek

  Doniesienia do prokuratury przeciwko agencji pracy tymczasowej z Gorzowa Wielkopolskiego oraz pieczarkarni w Bedlnie Radzyńskim - to efekt kontroli Państwowej Inspekcji Pracy z Lublina i Zielonej Góry w sprawie grupy kobiet z Filipin. Ponad miesiąc temu reporter RMF FM Krzysztof Kot opisał, w jakich skandalicznych warunkach pracowały Filipinki. Zamiast obiecanych 500 dolarów miesięcznie zarabiały najwyżej po kilkaset złotych.

 • Niedoszła Miss Universe przerywa milczenie po koszmarnej wpadce podczas konkursu

  Miss Kolumbii Ariadna Gutierrez Arevalo przerwała milczenie po przykrej wpadce podczas konkursu Miss Universe. Piękna 21-latka przez kilka minut cieszyła się tytułem Miss Universe, gdy usłyszała, że musi przekazać koronę Filipince Pii Wurtzbach. Wszystko przez pomyłkę prowadzącego konkurs Steve'a Harveya.

 • Pedofil wpadł w zasadzkę wirtualnej dziewczynki

  50-latek z woj. śląskiego odpowie przed sądem za składanie przez internet seksualnych propozycji 10-letniej Filipince. Nie zdawał sobie sprawy, że dziecko w rzeczywistości nie istnieje - był to awatar stworzony do demaskowania pedofilów.

 • Śląskie: Składał seksualne propozycje 10-latce

  50-letni mężczyzna odpowie przed sądem za składanie przez internet seksualnych propozycji 10-letniej Filipince. Nie zdawał sobie sprawy, że dziecko w rzeczywistości nie istnieje - był to awatar stworzony do demaskowania pedofilów.

 • Sposób na afery rządowe

  Brytyjski minister spraw zagranicznych David Blunkett powołał specjalną komisję, która zbada rzekome nadużycia popełnione przez... niego samego. Sprawa dotyczy przyznania wizy pewnej Filipince.

 • Miały zarabiać po 560 dolarów. Z 28 zostało tylko 9 – reszta uciekła z pracy. To realia, jakie grupę Filipinek spotkały w pieczarkarni pod Radzyniem Podlaskim. Miejscowemu księdzu z parafii na terenie, której mieszkały skarżyły się, że pracują po 12 godzin dziennie i są źle traktowane.

 • Brytyjski minister spraw zagranicznych David Blunkett powołał specjalną komisję, która zbada rzekome nadużycia popełnione przez... niego samego. Sprawa dotyczy przyznania wizy pewnej Filipince.

Zdjęcia na temat: filipinka