• Informacje na temat:

  filipowicz

Artykuły na temat: filipowicz
 • Kraków: Zasadzono akację Wisławy Szymborskiej i buk Kornela Filipowicza

  Akacja Wisławy Szymborskiej i buk jej życiowego partnera Kornela Filipowicza zostały zasadzone w poniedziałek w ogrodzie Dworku Łowczego w Krakowie. Uroczystość zorganizowano, by uczcić 20. rocznicę uhonorowania Wisławy Szymborskiej literacką Nagrodą Nobla i trzecią rocznicę nadania Krakowowi tytułu Miasta Literatury UNESCO.

 • Filipowicz i Lewandowski w Galerii Browarna

  Fotografie autorstwa Franka Filipowicza i Roberta Lewandowskiego, dwóch utalentowanych łowickich artystów fotografów, będzie można zobaczyć od 9 maja w Galerii Browarna w Łowiczu. Autorem koncepcji i kuratorem wystawy jest Jacek Foks.

 • Jacek Filipowicz poinformował, że zrezygnował ze stanowiska szefa Centrum Informacyjnego Rządu. Jak wyjaśnił, powodem jego decyzji były względy osobiste.

 • Nie znoszę gier, aut i mody. Nie znoszę, więc dobrze o nich piszę

  ...1.      Zimny chów albo awangarda autonomizujących się algorytmów.  Przez ostatni rok Artur Filipowicz, informatyk z Princeton University, miał...

 • Wojewoda zgodził się na wmurowanie kamienia węgielnego pod pomnik L. Kaczyńskiego

  ...​Wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera zgodził się na umiejscowienie kamienia węgielnego pod budowę pomnika b. prezydenta Lecha Kaczyńskiego naprzeciwko placu Piłsudskiego - poinformowała w środę PAP rzeczniczka wojewody Ewa Filipowicz.

 • Mazowieckie: Rozpoczynają się jesienne szczepienia lisów

  W sobotę na Mazowszu rozpoczną się jesienne szczepienia lisów. Szczepionki będą zrzucane z samolotów na lasy, pola i łąki. Przynęty nie wolno dotykać - poinformowała w piątek rzeczniczka prasowa wojewody mazowieckiego Ewa Filipowicz.

 • Poznaj Butcher's Films

  Spotkanie oko w oko z członkami grupy Butcher's Films czyli Filipem Rudnickim, Arturem Michalikiem i Przemkiem Filipowiczem.

 • Wojewoda wstrzymał uchwałę o referendum w Warszawie

  ...o zarządzeniu referendum w stolicy. Decyzja o zgodności z prawem tej uchwały zapadnie do 9 marca - powiedziała z kolei rzecznik wojewody Ewa Filipowicz.

 • Powstanie szkoła rodzenia

  W Suwałkach powstanie szkoła rodzenia. W przyszłym roku z budżetu miasta zostanie na ten cel przekazana kwota około 42 tys. złotych. Placówka nie będzie podlegała ani Urzędowi Miasta, ani szpitalowi - mówi Jarosław Filipowicz.

 • Będą płatne parkingi w centrum miasta

  Władze miasta planują utworzenie płatnych stref parkowania w centrum Suwałk. Jarosław Filipowicz - rzecznik Ratusza tłumaczy, że ten projekt ma rozwiązać problem braku miejsc parkingowych przy ulicy Kościuszki oraz wokół Parku Konstytucji.

Wideo na temat: filipowicz
 • Jak wybrać czujnik czadu?

  Mimo że detektory tlenku węgla można dostać już za kilkadziesiąt złotych, wciąż niewiele osób z nich korzysta. A mogą one przecież uratować nasze życie.Na rynku jest coraz więcej detektorów tlenku węgla. Nie powinniśmy sugerować się ceną, bo działające urządzenie można kupić zarówno za kilkadziesiąt, jak i kilkaset złotych - mówi kpt. Sławomir Filipowicz z olsztyńskiej straży pożarnej.

Dyskusje na temat: filipowicz