• Informacje na temat:

  firlej andrzej

Artykuły na temat: firlej andrzej
 • 100-lecie polskiej niepodległości. Cały kraj świętował

  Nad morzem, w górach, miastach i wsiach: jak Polska długa i szeroka świętowaliśmy w ten weekend 100. rocznicę odzyskania niepodległości! W całym kraju odbywały się parady, biegi, koncerty. Najwięcej uczestników - 250 tysięcy ludzi! - zgromadziły 11-listopadowe marsze w Warszawie: państwowy "Dla Ciebie Polsko" pod patronatem prezydenta Andrzeja Dudy i idący tuż za nim Marsz Niepodległości...

 • Krakowskie Przedmieście 27: Sprawa zarządu komisarycznego warszawskiej gminy Centrum

  Premier powołał w warszawskiej gminie Centrum zarząd komisaryczny z komisarzem Andrzejem Hermanem, na wniosek wojewody mazowieckiego Antoniego Pietkiewicza. Wojewoda twierdził, że rada, bojkotowana przez AWS, straciła możliwość skutecznego działania.

 • Hanna Lis nie może się dogadać z Urbańskim

  Hanna Lis może nie poprowadzić 7 kwietnia "Wiadomości" w TVP. Prezenterka od grudnia negocjuje warunki umowy i nadal nie doszła do porozumienia z prezesem telewizji Andrzejem Urbańskim - informuje "Rzeczpospolita".

 • Był komisarz - nie ma komisarza. Mecenas Andrzej Herman wraz ze swoimi współpracownikami wyniósł się już z Urzędu Gminy Warszawa Centrum.

 • ..., Patrycja Krzeszowska, Agnieszka Makówka-Saciuk, Andrzej Niemierowicz, Mirosław Niewiadomski, Rafał Songan i Ziemowit Wojtczak. Podczas koncertu wystąpią także m.in. pianiści: Justyna Galant-Wojciechowska, Dorota Łabecka, Aleksandra Nawe, Ewa Szpakowska, Anna Wesołowska-Firlej czy wiolonczelista Stanisław Firlej. Cykl koncertów "Muzyka na Politechnice" zostały zainaugurowane w 1992 roku z inicjatywy...

 • ...            Obrońcą oskarżonych był znany z występowania w procesach politycznych w okresie PRL mecenas Konrad Firlej.             - Każdy ma prawo publicznie głosić swoje poglądy, a śpiewanie hymnu jest normalnym elementem wieców patriotycznych - uznał sędzia Andrzej Kuźnar uzasadniając wyrok w sprawie manifestantów, którym policja zarzuciła zakłócenie porządku głośnym śpiewem pieśni...

 • Samoobrona zaostrzy formy protestu, jeśli sąd nie uchyli aresztu tymczasowego wobec lidera związku - Andrzeja Leppera.

 • Wkładka etyczna w legitymacji służbowej policjanta

  ...zwraca szczególną uwagę na sprawy związane z moralnością policjanta, z jego sposobem postępowania. Zwraca także uwagę, na postępowanie przełożonych wobec podwładnych. Jednak podinspektor dr Andrzej(...), Marcin Firlej:

 • ...ordynatorem szpitala w drodze konkursu. Jak twierdzi dyrektor placówki Andrzej Piotrowski nie było żadnych okoliczności, które upoważniałyby go do zwolnienia okulisty z zajmowanej funkcji: - Nie miałem podstaw. Podejrzany lekarz okradał i oszukiwał przez kilka miesięcy. Gdy sprawa się wydała, zachorował. Opinie biegłych sprawiły, że wymiar sprawiedliwości ma spętane ręce. Prokurator Robert Firlej...

 • ..., które poprzebierały się dziś w niesamowite stroje z książek o Harrym Potterze. Harry Potter zafascynował też dorosłych. Na zlocie pojawili się m.in. Jan Borysewicz, Małgorzata Potocka, Andrzej "Piasek" Piaseczny i Marek Kotański. Posłuchaj relacji ze zlotu reportera RMF FM Marcina Firleja:

Dyskusje na temat: firlej andrzej