• Informacje na temat:

  ford henry

Artykuły na temat: ford henry
 • Pożegnanie prezydenta Forda

  Z udziałem prezydenta George'a W. Busha i innych prominentnych osobistości politycznych, w Katedrze Narodowej w Waszyngtonie rozpoczęło się we wtorek rano (czasu amerykańskiego) nabożeństwo żałobne w intencji zmarłego 26 grudnia 38. prezydenta USA, Geralda Forda.

 • Były sekretarz stanu USA i laureat Pokojowej Nagrody Nobla Henry Kissinger poddał się we wtorek w Nowym Jorku operacji serca, która przebiegła pomyślnie i obecnie jego stan zdrowia jest dobry - poinformował rzecznik szpitala.

 • Henry Kissinger wyszedł ze szpitala w Seulu

  Były amerykański sekretarz stanu, 86-letni Henry Kissinger, wyszedł ze szpitala w Seulu, gdzie trafił z objawami grypy żołądkowej - poinformował rzecznik szpitala Han Jin-ho.

 • Wyćwiczony... łatwiej przetrwasz zawał

  Kardiolodzy z Johns Hopkins University i Henry Ford Health System piszą na stronie internetowej "Mayo Clinic Proceedings", że nawet jeśli już dojdzie do zawału serca, osoby w lepszej formie fizycznej mają znacznie większą szansę go przeżyć. "Wiemy, że osoby sprawniejsze fizycznie zwykle żyją dłużej, teraz po raz pierwszy mamy potwierdzenie, że ogólnie dobry stan wytrenowania organizmu, zwiększa...

 • Henry Kissinger opuścił szpital w Seulu

  Były amerykański sekretarz stanu, 86-letni Henry Kissinger, wyszedł ze szpitala w Seulu. Wczoraj trafił tam z objawami grypy żołądkowej - poinformował rzecznik szpitala Han Jin-ho.

 • Były amerykański sekretarz stanu, 86-letni Henry Kissinger, znalazł się w seulskim szpitalu z bólami żołądka. Rzecznik ambasady USA w Korei Południowej Aaron Tarver poinformował, że to grypa żołądkowa i że polityk już wraca do zdrowia.

 • Kierownictwo i założyciel koncernu Ford Motor wiedziało i przymykało oczy na zatrudnianie robotników przymusowych w filiach zakładów w nazistowskich Niemczech - twierdzi amerykański historyk Max Wallace w swej nowej książce.

 • A Ty w której ręce trzymasz telefon?

  To w której ręce trzymasz komórkę lub słuchawkę aparatu podczas rozmowy telefonicznej, zależy od tego, która półkula twojego mózgu dominuje i gdzie masz zlokalizowane centrum mowy - twierdzą naukowcy z Henry Ford Hospital w Detroit. Ich badania, których wyniki opisano w czasopiśmie JAMA "Otolaryngology-Head & Neck Surgery", mogą pomóc nam lepiej poznać pracę mózgu, mogą też wyjaśnić, czy...

 • Noblista przeszedł operację serca

  Były sekretarz stanu USA i laureat Pokojowej Nagrody Nobla Henry Kissinger przeszedł w Nowym Jorku operację serca. Jak poinformował rzecznik szpitala, zabieg wymiany zastawki aorty przebiegł pomyślnie. Stan zdrowia Kissingera jest dobry.

 • "Nie odrzucajmy oferty Putina w sprawie tarczy"

  Były sekretarz stanu Henry Kissinger wezwał rząd USA do rozważenia rosyjskiej propozycji włączenia radarów w Azerbejdżanie i Rosji do amerykańskiego systemu obrony antyrakietowej ("tarczy") w Europie.

Dyskusje na temat: ford henry