• Informacje na temat:

  fornal

Artykuły na temat: fornal
 • Legniczanin mistrzem Irlandii

  Marcin Fornal został mistrzem Irlandii w halowej piłce nożnej. Zanim wyjechał na Zieloną Wyspę strzegł bramki Capitolu z którym sięgnął po tytuł mistrza Legnickiej Ligi Halowej.

 • Nowe wzory recept i zasady refundacji leków

  Realizacja recept powinna odbywać się normalnie, ponieważ większość mazowieckich aptek zdążyła z wgraniem odpowiednich zmian do sytemu informatycznego - ocenia prezes Mazowieckiej Okręgowej Izby Aptekarskiej Alicja Fornal.

 • Bohaterski wyczyn dwóch mężczyzn

  Pierwszy zobaczył ją Tomasz Fornal. Wyglądała jak worek płynący z nurtem Wisłoka. Przyjrzał się uważnie i zobaczył, że "tobołek" się rusza. Zatelefonował na 112, zawołała Arka i pobiegli nad rzekę.

 • 14-letnia Marta zaginęła. Szuka jej policja

  Wyznaczono nagrodę za pomoc w odnalezieniu 14-letniej Marty Fornal z Kasinki Małej (woj. małopolskie). Nastolatka była widziana po raz ostatni w ubiegły piątek, gdy wyszła z domu do szkoły. Na lekcje jednak nie dotarła. Ślad po dziewczynie zaginął. Wciaż trwają jej poszukiwania.

 • Sawicki: Powtarzamy wniosek o odwołanie ministra rolnictwa

  ..."Gdyby Janowem zarządzali przez dwa miesiące fornale, to na pewno nie poczyniliby takich zniszczeń, jak osoby postawione przez ministra Jurgiela" - powiedział poseł PSL Marek Sawicki oskarżając rząd PiS o mniejsze niż ubiegłoroczne zyski z janowickiej aukcji koni. Odnosi się również do reakcji rządu po przejściu nawałnic nad Polską.

 • Ponad 400 osób straci pracę w hucie "Irena"

  Ruszyły zwolnienia w hucie "Irena" w Inowrocławiu. W piątek Sąd Rejonowy w Bydgoszczy ogłosił upadłość zakładu. Na komisarza huty wyznaczono Artura Fornala, syndykiem masy upadłościowej został Grzegorz Floryszak. Obaj deklarują wolę utrzymania huty i wznowienia produkcji.

 • Młodzi polscy siatkarze ze złotym medalem mistrzostw Europy!

  Kochanowski, Jakub Ziobrowski, Kamil Droszyński, Dawid Woch, Tomasz Fornal i Mateusz Masłowski (libero) oraz Łukasz Kozub. (mn)

 • Wielki sukces młodych siatkarzy: Polacy ze złotym medalem! Po raz pierwszy od 20 lat

  Fornal, Bartosz Kwolek, Sławomir Busch, Szymon Jakubiszak; libero: Mateusz Masłowski.  (mal)

 • Liga Narodów: Vital Heynen podał skład na turniej w USA

  Tomasz Fornal            - Cerrad Czarni Radom SA, przyjmujący 25 Norbert Huber           - Cerrad Czarni Radom SA, środkowy...

 • EuroVolley 2017: Znamy szeroki skład kadry!

  Szeroki skład reprezentacji Polski mężczyzn na EUROVOLLEY POLAND 2017: Mateusz Bieniek - środkowy Rafał Buszek - przyjmujący Fabian Drzyzga - rozgrywający Tomasz Fornal - przyjmujący Łukasz Kaczmarek - atakujący Michał Kędzierski - rozgrywający Karol Kłos - środkowy Jakub Kochanowski - środkowy Marcin Komenda - rozgrywający Dawid Konarski - atakujący Michał Kubiak - przyjmujący Bartosz Kurek...

Zdjęcia na temat: fornal