• Informacje na temat:

  forster

Artykuły na temat: forster
 • Mają nadzieję na znalezienie archiwum miejscowego gauleitera z czasów II wojny światowej, Alberta Forstera - człowieka odpowiedzialnego m.in. za powstanie obozu koncentracyjnego Stutthof - dlatego też rozpoczęli dziś na gdańskich Fortach stosowne prace.

 • ​Artur Boruc zmienił klub. Zagra na zapleczu Premier League

  Artur Boruc został wypożyczony z Southampton do występującego w Championship zespołu Bournemouth. Bramkarz reprezentacji Polski będzie występował w tym klubie do stycznia. Zdecydował się na transfer, bo stracił miejsce w podstawowym składzie "Świętych". Podstawowym golkiperem drużyny z St Mary's Stadium jest teraz Fraser Forster.

 • W komedii romantycznej Łukasza Karwowskiego "Mała Wielka Miłość" zagrali Agnieszka Grochowska, Anna Guzik oraz dwaj amerykańscy aktorzy - Robert Forster, nominowany do Oscara za rolę w "Jackie Brown" Quentina Tarantino i Joshua Leonard, znany z horroru "The Blair Witch Project"

 • Brytyjski kucharz Andrew Forster nie mógł cieszyć się produktami swej sztuki kulinarnej, bowiem cierpiąc przez 25 lat na lęk przed jedzeniem, żywił się jedynie herbatnikami, krakersami i innymi suchymi wypiekami - pisze w czwartek dziennik "Daily Mail".

 • Brytyjski kucharz Andrew Forster nie mógł cieszyć się produktami swej sztuki kulinarnej, bowiem cierpiąc przez 25 lat na lęk przed jedzeniem, żywił się jedynie herbatnikami, krakersami i innymi suchymi wypiekami - pisze w czwartek dziennik "Daily Mail".

 • Angielska federacja piłkarska ma 150 lat

  Jutro angielska federacja piłkarska (FA) będzie obchodzić 150. urodziny. W chwili powstania była pierwszą tego typu organizacją na świecie. 26 października 1863 roku Ebenezer Cobb Morley, Arthur Pember, Charles William Alcock, Francis Maule Campbell, John Forster Alcock, Herbert Thomas Steward, George Twizell Wawn i James Turner spotkali się we Freemasons Tavern, gdzie ustalili pierwszy...

 • Jan A.P. Kaczmarek o Oscarze dla "Idy": To przełamanie fatum

  ..."To dodaje nam odwagi; granica raz przekroczona będzie łatwiejsza do kolejnego przekraczania w przyszłości" - tak przyznaną za "Idę" Pawła Pawlikowskiego statuetkę w kategorii obraz nieanglojęzyczny skomentował kompozytor Jan A.P. Kaczmarek. Kompozytor jest laureatem przyznanego mu dziesięć lat temu Oscara za muzykę do "Marzyciela" w reż. Marca Forstera.

 • Mimo jadłowstrętu został kucharzem

  Brytyjczyk Andrew Forster przez 25 lat żywił się jedynie herbatnikami, krakersami i innymi suchymi wypiekami. A mimo to udało mu się spełnić marzenie i został… szefem kuchni we włoskiej restauracji w jednym z miast w hrabstwie Durham.

 • Kraków: Odnaleziono niezwykłe rękopisy

  Nieznaną relację z pobytu na Wyspie Wielkanocnej pióra Jana Forstera, który towarzyszył Jamesowi Cookowi w wyprawie dookoła świata, odkryli krakowscy naukowcy. Dzieło znajdowało się wśród rękopisów zgromadzonych w księgozbiorze dawnej Pruskiej Biblioteki Państwowej ("Berlinka"). To nie było jedyne interesujące odkrycie.

 • Opel nie pojedzie bez miliarda euro kredytu

  Opel, należący do zagrożonego bankructwem General Motors, może potrzebować ponad 1 mld euro kredytu, aby wybrnąć z kłopotów w czasie, gdy szuka nowego partnera. Szef GM w Europie Carl-Peter Forster powiedział, że Opel może potrzebować znaczącej linii kredytowej, jeśli miałby zostać tymczasowo objęty zarządem powierniczym - informuje "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

Zdjęcia na temat: forster
Wideo na temat: forster
Dyskusje na temat: forster