• Informacje na temat:

  fortuna

Artykuły na temat: fortuna
 • Norweska biegaczka zdyskwalifikowana za doping zarobiła fortunę

  ...pozytywnego wyniku badania antydopingowego, które miało miejsce miesiąc wcześniej. Konsumenci wręcz rzucili się na jej produkty" - zaznaczyła gazeta. Fortuna Johaug rośnie w oczach Biegaczka została...

 • ​Fortuna prezydenta Gdańska pod lupą

  Zarówno poniedziałkowy "Fakt", jak i tygodnik "W Sieci" zajmują się niejasnościami wokół majątku prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

 • Fortuna za obiad z Silvio Berlusconim

  70 tysięcy euro zaoferowała zachowująca anonimowość kobieta za obiad z byłym premierem Włoch Silvio Berlusconim. Spotkanie wylicytowała podczas aukcji dobroczynnej. Cała kwota zostanie przekazana ludności z terenów trzęsienia ziemi w środkowej części kraju.

 • Fortuna Trumpa stopniała. Spadł o 35 miejsc w rankingu "Forbesa"

  Fortuna miliardera kandydującego na prezydenta USA Donalda Trumpa zmniejszyła się w ciągu roku o 800 mln dolarów - podał amerykański magazyn "Forbes" w najnowszym rankingu najbogatszych Amerykanów. Majątek Trumpa został wyceniony na 3,7 mld USD. W związku z tym Trump spadł o 35 miejsc w rankingu - na 156. pozycję.

 • Fortuna Państwa Islamskiego. Skąd bierze pieniądze?

  Francuskie czasopismo ekonomiczne "Challenges" w ostatnim numerze, który ukazał się w sobotę, podnosi tę kwotę o 200 milionów dolarów. Fortuna Państwa Islamskiego (IS) wzrosła, według czasopisma, dzięki temu, że wzrosła zdolność do ściągania podatków na kontrolowanych przez nie terenach; w efekcie zwiększyły się one z 600 milionów od miliarda dolarów. "IS jest coraz skuteczniejsze...

 • Fortuna leży na drogach

  Miliardów złotych sięgają nieściągnięte opłaty za przejazdy drogami – dowiedziała się „Gazeta Wyborcza”. Pracowników Inspektoratu Transportu Drogowego jest zbyt mało, by ścigać nieuczciwych kierowców ciężarówek.

 • Fortuna za kapelusz cesarza Francuzów

  Kapelusz Napoleona sprzedany za prawie 2 miliony euro. Na aukcji pod Paryżem nakrycie głowy cesarza Francuzów kupił kolekcjoner z Korei Południowej.

 • Fortuna dla hakerów. Armia składa zamówienie

  Kanadyjska armia potraktowała poważnie dowody, że hakerzy są w stanie włamać się do komputerów pokładowych samochodów. Właśnie ogłosiła przetarg na kontrolne zhakowanie wojskowych samochodów. Zapłaci za tę usługę w sumie 800 tys. dolarów kanadyjskich.

 • Wojciech Fortuna o Kamilu Stochu: "Pora, by świat wreszcie zrozumiał: dominator jest jeden"

  Kamila Stocha stać na drugi triumf w Turnieju Czterech Skoczni - uważa mistrz olimpijski z Sapporo z 1972 roku Wojciech Fortuna. "Przemawiają za tym siła jego doświadczenia i fantastyczna (…) forma" - ocenił.

 • "Forbes": Fortuna Trumpa stopniała o 800 mln dol. w ciągu roku

  Fortuna miliardera kandydującego na prezydenta USA Donalda Trumpa zmniejszyła się w ciągu roku o 800 mln dolarów - podał we wtorek amerykański magazyn "Forbes" w najnowszym rankingu najbogatszych Amerykanów. Majątek Trumpa został wyceniony na 3,7 mld USD.

Zdjęcia na temat: fortuna
Wideo na temat: fortuna
 • „Pozostaje niedosyt”

  „Spodziewałem się, że Adam ogłosi zakończenie kariery w Planicy, na zakończenie Pucharu Świata. Rozumiem jego decyzję. Adam jest królem skoczni całego świata. Pozostaje jedynie niedosyt, bo odchodzi najlepszy skoczek” – powiedział Wojciech Fortuna. W 1972 roku zdobył on złoty medal w skokach narciarskich na IO w Sapporo.

 • Wojciech Fortuna: Nasi skoczkowie pięknie się uzupełniają

  Wojciech Fortuna: Nasi skoczkowie pięknie się uzupełniają

 • Ukradł fortunę z firmowego konta

  Mężczyzna , który był zatrudniony w jednej z krakowskich korporacji, wyłudził od swojego pracodawcy ponad 800 tysięcy złotych. 30-latek korzystając z firmowych kart bankowych kupował sobie luksusowe przedmioty.

Dyskusje na temat: fortuna