• Informacje na temat:

  francesco di giorgio

Artykuły na temat: francesco di giorgio
 • Włochy: Były prezydent Giorgio Napolitano przeszedł pilną operację serca

  Pomyślnie zakończyła się w nocy z wtorku na środę operacja serca 92-letniego byłego prezydenta Włoch Giorgio Napolitano - zapewnił personel szpitala w Rzymie. Kilkugodzinną operację przeprowadzono w trybie pilnym, gdy emerytowany szef państwa źle się poczuł.

 • Nitto Francesco Palma został nowym ministrem sprawiedliwości Włoch, a Anna Maria Bernini - ministrem do spraw europejskich. Nominacje otrzymali od prezydenta Giorgio Napolitano na wniosek premiera Silvio Berlusconiego.

 • Prezydent Włoch od niedzieli z wizytą w Polsce

  W niedzielę wizytę w RP rozpocznie prezydent Włoch Giorgio Napolitano. Najpierw odwiedzi Gdańsk, gdzie z prezydentem Bronisławem Komorowskim obejrzy mecz Hiszpania-Włochy. Poniedziałek i wtorek - oficjalną część wizyty - Napolitano wraz z żoną spędzi w Warszawie.

 • ​Bramkarz Liverpoolu Loris Karius dostał ofertę pracy... w trzecioligowym Rimini

  Szef klubu z Rimini Giorgio Grassi stwierdził, że chce sprawić prezent Kariusowi na 25. urodziny, które będzie obchodził 22 czerwca, i zaprosił go na kilka dni do Włoch. Roczna umowa z Rimini FC to(...) wspaniałym bramkarzem i kapitanem Francesco Scottim. Jestem pewien, że Loris znalazłby wielkie wsparcie ze strony całego miasta - zaznaczył Grassi. Zaraz po finale LM w Kijowie Karius przeprosił...

 • Włoski minister kultury Francesco Rutelli i władze Florencji udzieliły pozwolenia na badania we florenckim pałacu, w którym może znajdować się jedno z arcydzieł Leonarda da Vinci - "Bitwa pod Anghiari".

 • Liga Narodów: Polacy w kiepskim stylu przegrali z Włochami. Żegnały ich gwizdy

  ..., 17-Damian Kądzior, 19-Marcin Kamiński, 21-Rafał Kurzawa, 23-Krzysztof Piątek. Trener: Jerzy Brzęczek. Włochy: 22-Gianluigi Donnarumma; 16-Alessandro Florenzi, 19-Leonardo Bonucci, 3-Giorgio(...), 2-Cristiano Piccini, 4-Domenico Criscito, 5-Giacomo Bonaventura, 7-Lorenzo Pellegrini, 9-Kevin Lasagna, 11-Domenico Berardi, 13-Francesco Acerbi, 17-Ciro Immobile, 18-Roberto Gagliardini, 21-Sebastian Giovinco...

 • Para Polaków zaatakowana na plaży w Rimini. Kobieta wielokrotnie zgwałcona

  ​Horror na plaży we włoskim Rimini. Jak informują tamtejsze media, para turystów z Polski została napadnięta przez czterech napastników. Mężczyzna został pobity i okradziony, a kobieta wielokrotnie zgwałcona.

 • ...w resortach sprawiedliwości, transportu, edukacji. Był jednym z założycieli i liderów Chrześcijańskiej Demokracji. W 1987 roku ówczesny prezydent Francesco Cossiga powierzył mu misję utworzenia rządu, ale(...) prezydenta Włoch Giorgio Napolitano napisał, że Scalfaro był "wybitnym katolickim mężem stanu", który "działał na rzecz krzewienia dobra wspólnego oraz trwałych wartości etyczno-religijno...

 • Para Polaków zaatakowana na plaży. Kobieta wielokrotnie zgwałcona

  ​Horror na plaży we włoskim Rimini. Para turystów z Polski została napadnięta przez czterech napastników. Mężczyzna został pobity i okradziony, a kobieta wielokrotnie zgwałcona.

 • ...i tekstu Francesco Claudio Marai w siwej peruce. Parodiując szefa rządu śpiewa on między innymi: "Zostałem mianowany bez żadnych wyborów, to pewna praca w moim trochę niedomagającym kraju". Słowa są tak(...), gdy w maju skończy się kadencja obecnego szefa państwa Giorgio Napolitano.

Dyskusje na temat: francesco di giorgio