• Informacje na temat:

  frank jakub

Artykuły na temat: frank jakub
 • Jakub Błaszczykowski wrócił na boisko. Grał przez 75 minut

  ...​Jakub Błaszczykowski rozegrał 75 minut w barwach VfL Wolfsburg w meczu z Hamburgerem SV (1:3) w 32. kolejce. Był to jego pierwszy występ w Bundeslidze od 5 listopada. Robert Lewandowski był rezerwowym Bayernu Monachium, który pokonał Eintracht Frankfurt 4:1.

 • Frank najtańszy od półtora roku, raty kredytów będą niższe

  Kurs franka szwajcarskiego spadł do poziomu ok. 3 złotych i 30 groszy. Tak mało za szwajcarską walutę nie płaciliśmy od połowy 2011 roku. To dobra wiadomość dla kredytobiorców spłacających kredyt we frankach - ich raty będą niższe.

 • "Być jak Frank Sinatra" w warszawskiej Rampie

  Prapremierę spektaklu muzycznego "Być jak Frank Sinatra" przygotowuje warszawski Teatr Rampa. Trzynaście piosenek artysty na potrzeby tego przedstawienia przetłumaczył Wojciech Młynarski.

 • Czym nam grozi drogi frank?

  Frank szwajcarski kosztuje już w granicach trzech złotych, czyli o złotówkę drożej niż w wakacje. To oznacza, że rata przeciętnego kredytu w tej walucie wzrosła od 250 do nawet 700 złotych. Spłata takich zobowiązań to poważny kłopot dla wielu rodzin. Ekonomiści uspokajają jednak, że wielkiego spustoszenia w systemie bankowym frank nie wyrządzi.

 • Szef niemieckiego MSZ zapowiada zwiększenie oferty nauki języka polskiego

  Szef MSZ Niemiec Frank-Walter Steinmeier zapowiedział w środę podczas polsko-niemieckiej konferencji partnerstw samorządowych w Berlinie znaczne zwiększenie oferty nauki języka polskiego w Niemczech, co jest od dawna postulatem Polonii i rządu polskiego.

 • Steinmeier zapowiada zwiększenie oferty nauki języka polskiego

  Szef MSZ Niemiec Frank-Walter Steinmeier zapowiedział w środę podczas polsko-niemieckiej konferencji partnerstw samorządowych w Berlinie znaczne zwiększenie oferty nauki języka polskiego w Niemczech, co jest od dawna postulatem Polonii i rządu polskiego.

 • Wizyta szefa niemieckiej dyplomacji w Warszawie przełożona

  Szef niemieckiej dyplomacji Sigmar Gabriel z powodu nieprzewidywalnych okoliczności zmuszony był przełożyć swoją niedzielną wizytę w Warszawie; wizyta odbędzie się w najbliższym możliwym terminie - poinformował szef biura rzecznika prasowego MSZ Jakub Wawrzyniak.

 • Copernicus Festival: Nie ma poezji bez przypadku

  Czy poetą staje się przez przypadek? Jaką rolę w twórczości poetyckiej odgrywa zdawanie się na zbiegi okoliczności? Czy rywalem poezji na przypadki jest fotografia? - na te i na inne pytania starali się odpowiedzieć poeci, goście środowego pasma „Perceptio” odbywającego się w ramach Copernicus Festival: Małgorzata Lebda, Jakub Kornhauser i Jerzy Jarniewicz.

 • Szef niemieckiej dyplomacji przełożył wizytę w Warszawie. "Nieprzewidywalne okoliczności"

  Planowana na jutro wizyta szefa niemieckiej dyplomacji Sigmara Gabriela w Warszawie została przełożona "z powodu nieprzewidywalnych okoliczności". Jak poinformował szef biura rzecznika prasowego MSZ Jakub Wawrzyniak, o jej przełożenie poprosiła strona niemiecka. Wizyta odbędzie się w najbliższym możliwym terminie - dodał Wawrzyniak.

 • Po mistrzowskie tytuły do Mikołajek. Na liście 56 załóg!

  ERC Aleksiej Łukjaniuk i zajmujący pierwsze miejsce w punktacji RSMP Jakub Brzeziński.

Dyskusje na temat: frank jakub