• Informacje na temat:

  frank jakub

Artykuły na temat: frank jakub
 • Jakub Błaszczykowski wrócił na boisko. Grał przez 75 minut

  ...​Jakub Błaszczykowski rozegrał 75 minut w barwach VfL Wolfsburg w meczu z Hamburgerem SV (1:3) w 32. kolejce. Był to jego pierwszy występ w Bundeslidze od 5 listopada. Robert Lewandowski był rezerwowym Bayernu Monachium, który pokonał Eintracht Frankfurt 4:1.

 • Frank najtańszy od półtora roku, raty kredytów będą niższe

  Kurs franka szwajcarskiego spadł do poziomu ok. 3 złotych i 30 groszy. Tak mało za szwajcarską walutę nie płaciliśmy od połowy 2011 roku. To dobra wiadomość dla kredytobiorców spłacających kredyt we frankach - ich raty będą niższe.

 • "Być jak Frank Sinatra" w warszawskiej Rampie

  Prapremierę spektaklu muzycznego "Być jak Frank Sinatra" przygotowuje warszawski Teatr Rampa. Trzynaście piosenek artysty na potrzeby tego przedstawienia przetłumaczył Wojciech Młynarski.

 • Czym nam grozi drogi frank?

  Frank szwajcarski kosztuje już w granicach trzech złotych, czyli o złotówkę drożej niż w wakacje. To oznacza, że rata przeciętnego kredytu w tej walucie wzrosła od 250 do nawet 700 złotych. Spłata takich zobowiązań to poważny kłopot dla wielu rodzin. Ekonomiści uspokajają jednak, że wielkiego spustoszenia w systemie bankowym frank nie wyrządzi.

 • Szef niemieckiego MSZ zapowiada zwiększenie oferty nauki języka polskiego

  Szef MSZ Niemiec Frank-Walter Steinmeier zapowiedział w środę podczas polsko-niemieckiej konferencji partnerstw samorządowych w Berlinie znaczne zwiększenie oferty nauki języka polskiego w Niemczech, co jest od dawna postulatem Polonii i rządu polskiego.

 • Steinmeier zapowiada zwiększenie oferty nauki języka polskiego

  Szef MSZ Niemiec Frank-Walter Steinmeier zapowiedział w środę podczas polsko-niemieckiej konferencji partnerstw samorządowych w Berlinie znaczne zwiększenie oferty nauki języka polskiego w Niemczech, co jest od dawna postulatem Polonii i rządu polskiego.

 • Wizyta szefa niemieckiej dyplomacji w Warszawie przełożona

  Szef niemieckiej dyplomacji Sigmar Gabriel z powodu nieprzewidywalnych okoliczności zmuszony był przełożyć swoją niedzielną wizytę w Warszawie; wizyta odbędzie się w najbliższym możliwym terminie - poinformował szef biura rzecznika prasowego MSZ Jakub Wawrzyniak.

 • Szef niemieckiej dyplomacji przełożył wizytę w Warszawie. "Nieprzewidywalne okoliczności"

  Planowana na jutro wizyta szefa niemieckiej dyplomacji Sigmara Gabriela w Warszawie została przełożona "z powodu nieprzewidywalnych okoliczności". Jak poinformował szef biura rzecznika prasowego MSZ Jakub Wawrzyniak, o jej przełożenie poprosiła strona niemiecka. Wizyta odbędzie się w najbliższym możliwym terminie - dodał Wawrzyniak.

 • Błaszczykowski nominowany do nagrody dla najlepszego piłkarza Europy!

  Wielkie wyróżnienie dla Jakuba Błaszczykowskiego. Grający w Borussii Dortmund sportowiec znalazł się w gronie 32 nominowanych do nagrody dla najlepszego piłkarza Europy w sezonie 2011/12. Na liście jest także ośmiu Hiszpanów, którzy triumfowali w Euro 2012.

 • By ustabilizować kurs franka, potrzebna decyzja ws. Grecji

  Frank znów jest rekordowo drogi. Za szwajcarską walutę trzeba zapłacić 3,54 zł. Dopóki nie będzie zgody, jak ratować Grecję, na rynku walutowym czeka nas rollercoaster, a zadłużonych w walucie szybsze bicie serca. Przy tak napiętej sytuacji, każdy gest i każde słowo wywołuje ucieczkę inwestorów w bezpieczne inwestycje i bezpieczne waluty, a więc i we franka.

Dyskusje na temat: frank jakub