• Informacje na temat:

  frankowie

Artykuły na temat: frankowie
 • Państwo Franków

  "Czy państwo powinno pomóc frankowiczom?" - pytają rządzący politycy i telewizyjne autorytety. Łatwa do przewidzenia odpowiedź brzmi: "Nie!". Dlaczego podatnicy mieliby łożyć na grupę nierozważnych i przeważnie ponadprzeciętnie zarabiających ryzykantów? Sęk w tym, że pytanie jest źle postawione. Powinno brzmieć raczej: "Czy w większości zagraniczne banki powinny w Polsce zrezygnować z części zysków, aby ulżyć frankowiczom?"

 • Wybór Orła Wszech Czasów. "Franek, Franek łowca bramek", czyli Tomasz Frankowski

  Gdyby w Ekstraklasie istniało biuro patentowe, to jego firmowe zagranie otrzymałoby specjalny certyfikat. Przez blisko 50 lat żaden zawodnik w polskiej lidze nie zdobył więcej bramek, a jeszcze dłużej nikt nie robił tego z taką łatwością. Tomasz Frankowski to kolejny kandydat w plebiscycie eurosport.interia.pl i RMF FM na polskiego piłkarza wszech czasów.

 • Protest zadłużonych we frankach w Warszawie

  Dzisiaj w Warszawie będą protestowały osoby zadłużone we frankach szwajcarskich. Organizatorem demonstracji jest stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu.

 • Sąd unieważnił umowę na kredyt we frankach

  Ważny wyrok dla posiadających kredyty we frankach. Jak dowiedział się reporter RMF FM, Sąd Okręgowy w Katowicach właśnie unieważnił umowę na kredyt hipoteczny w banku ING o wartości 125 tysięcy złotych uznając, że bank jednostronnie decydował o wysokości raty.

 • Zmarła Nancy Sinatra. Pierwsza żona Franka Sinatry

  Nancy Sinatra Senior, pierwsza z czterech żon amerykańskiego legendarnego piosenkarza Franka Sinatry i matka jego trójki dzieci, zmarła w piątek po południu - poinformowała na Twitterze córka Sinatrów, Nancy Junior. Miała 101 lat.

 • Kredyty we frankach pod lupą ABW

  Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego sprawdza, dlaczego i na jakich warunkach banki udzielały kredytów we frankach szwajcarskich. Agenci zbierają w bankach wzory umów i dokumenty.

 • NBP jednak pomoże w przewalutowaniu franków?

  Narodowy Bank Polski może zostać poproszony o pomoc finansową, przy rozwiązywaniu problemu kredytów hipotecznych we franku szwajcarskim. Wbrew wtorkowym zapewnieniom prezydenckich ekspertów, kancelaria Andrzeja Dudy nadal rozważa zaangażowanie w cały proces NBP – ustalili dziennikarze RMF FM. Trzy dni temu słyszeliśmy zapewnienie, że udział Narodowego Banku Polskiego w całą operację nie jest brany pod uwagę.

 • Słowenia: Sąd unieważnił kredyt we frankach szwajcarskich. "To przełomowa decyzja"

  ​Sąd w Słowenii unieważnił kredyt hipoteczny zaciągnięty we frankach szwajcarskich, ponieważ kredytobiorca nie został poinformowany o wysokim ryzyku takiej umowy kredytowej. Poinformowali o tym w piątek prawnicy kredytobiorcy.

 • Porwali córkę konwojenta. Ojciec oddał bandytom 30 mln franków

  Francuscy i szwajcarscy policjanci poszukują gangsterów, którzy zrabowali około 30 milionów franków szwajcarskich porywając córkę pracownika firmy konwojenckiej. Po otrzymaniu pieniędzy sprawcy uwolnili młodą kobietę i uciekli.

 • Mówi o nim cały świat. Na co cierpi Franek Trzęsowski?

  O jego historii dowiedział się cały świat, kiedy Robert Lewandowski postanowił, że to 7-letni Franek Trzęsowski wyprowadzi go na mecz eliminacji mistrzostw świata z Czarnogórą. Na co cierpi chłopczyk?

Zdjęcia na temat: frankowie
Wideo na temat: frankowie
 • Co z tym frankiem?

  Rynek nieruchomości również padł ofiarą drogiego franka szwajcarskiego. Ceny mieszkań będą rosły - tak przynajmniej twierdzi część ekspertów. W poniedziałkowym cyklu Twoje Pieniądze sprawdzamy jak wysoki kurs szwajcarskiej waluty może odbić się na rynku sprzedaży i wynajmu nieruchomości.

 • "Franek wchodził do namiotu z napisem "autyzm" i pociągnęliśmy go za nogę"

  "Im dziecko jest wcześniej zdiagnozowane, im te wady i zaburzenia są wcześniej wykryte, tym łatwiej zacząć działać, zanim one się w pełni rozwiną" - mówi Joanna Piwowońska, mama 4-letniego Franka, u którego w wieku 16 miesięcy zdiagnozowano autyzm. "Ja to tak nazywam, że Franek wchodził do namiotu z napisem "autyzm" i pociągnęliśmy go za nogę, która jeszcze gdzieś tam została i dzięki tej wczesnej i bardzo intensywnej interwencji właściwie od początku jego życia bardzo dużo nam się udało już...

 • Co z tym frankiem? Krzysztof Berenda zaprasza na poniedziałkowy cykl Twoje Pieniądze

  Chcesz obniżyć ratę kredytu we frankach szwajcarskich? Jest to możliwe. W poniedziałek od rana w Faktach RMF FM zajmiemy się problemami osób spłacających kredyty hipoteczne w tej walucie. Sprawdzimy m.in. ile w kolejnych miesiącach będzie kosztował frank i czy grozi nam wyraźny wzrost rat.

Dyskusje na temat: frankowie