• Informacje na temat:

  frankowski

Artykuły na temat: frankowski
 • Wybór Orła Wszech Czasów. "Franek, Franek łowca bramek", czyli Tomasz Frankowski

  Gdyby w Ekstraklasie istniało biuro patentowe, to jego firmowe zagranie otrzymałoby specjalny certyfikat. Przez blisko 50 lat żaden zawodnik w polskiej lidze nie zdobył więcej bramek, a jeszcze dłużej nikt nie robił tego z taką łatwością. Tomasz Frankowski to kolejny kandydat w plebiscycie eurosport.interia.pl i RMF FM na polskiego piłkarza wszech czasów.

 • ​Lewandowski jak Frankowski i Smolarek

  Szewczenko (Ukraina) i Ebbe Sand (Dania) - zdobyli po 9 goli. Cztery lata później biało-czerwonym bohaterami eliminacji zostali Tomasz Frankowski i Maciej Żurawski - obaj zgromadzili po 7 bramek...

 • Smuda rozmawiał z Frankowskim o współpracy

  Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Franciszek Smuda spotkał się w poniedziałek w siedzibie PZPN z Tomaszem Frankowskim. Napastnik Jagiellonii Białystok otrzymał propozycję pracy w kadrze narodowej w roli trenera napastników.

 • Szef łódzkich struktur Samoobrony Paweł Frankowski został oficjalnym kandydatem tej partii w wyborach na prezydenta Łodzi. O swojej decyzji poinformował w czwartek dziennikarzy.

 • Biskup pomocniczy diecezji sandomierskiej Edward Frankowski, b. kapelan "Solidarności", po ukończeniu 75. roku życia przechodzi na emeryturę. "Złożył rezygnację z pełnienia posługi na ręce Ojca Świętego. Została ona przyjęta" - poinformowała w sobotę PAP Nuncjatura Apostolska w Polsce.

 • ​Świąteczny remis w Gliwicach. Frankowski szlifuje bramkowy rekord

  Tomasz Frankowski strzelił 167. gola w swojej karierze w T-Mobile Ekstraklasie. Doświadczony napastnik Jagiellonii Białystok zapewnił swojej drużynie remis 1:1 w pierwszym z dzisiejszych spotkań. Zespół prowadzony przez Tomasza Hajtę zmierzył się w Gliwicach z Piastem.

 • Frankowski: Mamy piłkarzy, którzy nie boją się presji

  ..."Polski futbol wychował zawodników, na których 60 tysięcy widzów nie robi wrażenia" - .mówi przed inauguracyjnym meczem Euro 2012 z Grecją Tomasz Frankowski, członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski. "Mamy w kadrze piłkarzy, którzy umieją grać pod presją" - dodaje.

 • Piłkarze Nagoya Grampus po raz pierwszy w historii triumfowali w lidze japońskiej. W 1996 roku w tym zespole występował Tomasz Frankowski. Wówczas szkoleniowcem drużyny był znany Francuz Arsene Wenger.

 • 137. gol Frankowskiego w ekstraklasie

  Tomasz Frankowski systematycznie poprawia swój dorobek w "Klubie 100" - zrzeszającym 28 strzelców co najmniej stu bramek w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. W piątkowym meczu z Wisłą Kraków (2:1) napastnik Jagiellonii Białystok zdobył swojego 137. gola w ekstraklasie.

 • Tomasz Frankowski: Mam pomysł na pracę w kadrze

  Podczas rozpoczynającego się we wtorek w Turcji zgrupowania po raz pierwszy funkcję trenera napastników reprezentacji Polski będzie pełnił Tomasz Frankowski. 36-letni piłkarz przyznał, że ma swój pomysł na tę pracę.

Zdjęcia na temat: frankowski
Dyskusje na temat: frankowski