• Informacje na temat:

  frasyniuk władysław

Artykuły na temat: frasyniuk władysław
 • Władysław Frasyniuk uniewinniony

  Sąd Okręgowy w Warszawie uniewinnił w czwartek Władysława Frasyniuka. ​Sąd apelacyjny utrzymał w mocy wcześniejszy wyrok sądu rejonowego.

 • Sąd uniewinnił Władysława Frasyniuka

  Były poseł i działacz opozycji w czasach PRL Władysław Frasyniuk został uniewinniony od zarzutu podania nieprawdziwych danych podczas legitymowania przez policję. Chodzi o wydarzenia z czerwca ubiegłego roku, gdy demonstrował w trakcie obchodów miesięcznicy smoleńskiej na Krakowskim Przedmieściu.

 • Władysław Frasyniuk: Polecą kamienie

  Zabicie demokracji w Polsce oznacza, że w dłuższej lub krótszej perspektywie polecą kamienie, tak jak to było w stanie wojennym - ocenił w niedzielę wieczorem opozycjonista w PRL Władysław Frasyniuk.

 • Manifestacja przed domem Władysława Frasyniuka

  Kilka osób protestowało w niedzielę przed domem Władysława Frasyniuka w podwrocławskim Ramiszowie. Zarzucali Frasyniukowi "zdradę i nawoływanie do wojny domowej". W obronie opozycjonisty z czasów PRL stanęli jego sąsiedzi.

 • Jest akt oskarżenia wobec Władysława Frasyniuka

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Władysławowi Frasyniukowi w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej dwóch umundurowanych policjantów na służbie - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik tej prokuratury prok. Łukasz Łapczyński.

 • Film z zatrzymania Władysława Frasyniuka

  Władysław Frasyniuk został zatrzymany przez policję w środę ok. 6:00 rano. Były opozycjonista usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej dwóch policjantów na służbie. W sieci pojawił się film z zatrzymania.

 • Władysław Frasyniuk zwolniony po przesłuchaniu

  Prokurator Prokuratury Okręgowej w Warszawie przedstawił w środę Władysławowi Frasyniukowi zarzut naruszenia nietykalności cielesnej dwóch policjantów na służbie i przesłuchał go w charakterze(...) opresyjnym, które niszczy każdego obywatela, stającego w obronie państwa prawa" – powiedział Frasyniuk, komentując swoje zatrzymanie przez policję.

 • Lech Wałęsa komentuje zatrzymanie Władysława Frasyniuka

  Władysław Frasyniuk został zatrzymany przez policję w środę ok. 6:00 rano. Były opozycjonista usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej dwóch policjantów na służbie. Do sprawy odniósł się w kilku wpisach na Twitterze Lech Wałęsa.

 • Władysław Frasyniuk: Nie będę kandydował w wyborach

  ..."Nie zamierzam wracać do polityki partyjnej, nie będę kandydował w wyborach, nie tworzę partii politycznej" - mówi poniedziałkowej "Rzeczpospolitej" Władysław Frasyniuk. Zapowiada też, że nie będzie się skarżył na niedawną procedurę zatrzymania go przez policję.

 • Władysław Frasyniuk odpowie za naruszenie nietykalności policjanta

  ...​Działacz opozycji PRL Władysław Frasyniuk odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta, a siedem innych osób za złośliwe przeszkadzanie w wykonywaniu aktu religijnego podczas miesięcznicy smoleńskiej - poinformowała w niedzielę PAP stołeczna policja.

Zdjęcia na temat: frasyniuk władysław
Wideo na temat: frasyniuk władysław
 • Frasyniuk: Demonstracja 13 grudnia to nadużywanie symboli

  Marsz PiS 13 grudnia? „Niech młodzi, pryszczaci, którzy wychodzą na ulicę, zapytają rodziców, kiedy obalono komunę. Niech wezmą się za edukację obywatelską” – mówi były opozycjonista Władysław Frasyniuk w Kontrwywiadzie RMF FM. „Demonstracja nie prowadzi do niczego. Wychodzimy na ulicę tylko i wyłącznie dla jarmarcznej zabawy” – ocenia i dodaje, że jego zdaniem „Jarosław Kaczyński nadużywa

 • Schetyna o podpisie płk. Mazguły pod apelem ws. 13 grudnia: To nieporozumienie

  „Nie wiedziałem, że podpis płk. Mazguły będzie w tym liście” – mówi o apelu o uczczeniu 13 grudnia Grzegorz Schetyna, gość Porannej rozmowy w RMF FM. „To nieporozumienie” – dodaje szef PO. Chodzi o kontrowersje związane z jednym z sygnatariuszy listu opozycji na obchody rocznicy stanu wojennego. Pod apelem podpisali się m.in. Lech Wałęsa, Władysław Frasyniuk, czy Mateusz Kijowski, a także płk

Dyskusje na temat: frasyniuk władysław