• Informacje na temat:

  gaj

Artykuły na temat: gaj
 • Policja odblokowała drogę krajową nr 92 Poznań-Świecko w miejscowości Gaj Wielki (woj. wielkopolskie), gdzie w czwartek rano samochód ciężarowy zderzył się z osobowym. Jedna osoba zginęła.

 • Gaj wiedziała z góry?

  Jeszcze przed zakończeniem postępowania koncesyjnego dotyczącego miejsc na MUX-1 prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Magdalena Gaj dokonała rezerwacji częstotliwości na rzecz spółek Eska TV, STAVKA, Lemon Records oraz ATM - donosi "Nasz Dziennik".

 • Park Przygody, zwany też "małpim gajem" powstanie na wrocławskiej Wyspie Opatowickiej na początku czerwcu tego roku. Na ponad 3,5 ha zadrzewionej powierzchni powstanie pierwszy w Polsce park czynnej rekreacji, gdzie będzie można się wspinać po drzewach, chodzić po linie oraz latać na lianach między drzewami. Koszt inwestycji to ok. 1,5 mln zł.

 • PiS pyta o koszty wyjazdów prezes UKE; Gaj odpiera zarzuty

  Poseł PiS Maciej Małecki poinformował w czwartek, że zwrócił się do premiera z interpelacją ws. kosztów wyjazdów zagranicznych prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej Magdaleny Gaj. Według PiS w 2013 r. spędziła ona 84 dni w zagranicznych delegacjach.

 • Kreta: Ogień zniszczył gaj palmowy przy plaży Preweli

  Gaj palmowy przy plaży Preweli - jedna z atrakcji turystycznych na południu Krety - został zniszczony w miniony weekend przez ogień - podała agencja AFP, powołując się na straż pożarną.

 • Ogień strawił gaj palmowy na Krecie

  Gaj palmowy przy plaży Preweli - jedna z atrakcji turystycznych na południu Krety - został zniszczony przez ogień - podała agencja AFP. Pożar wybuchł w weekend. Dziś strażacy dogaszali ogień.

 • Makabryczne odkrycie w wodach Warty: W aucie było ciało poszukiwanego mężczyzny?

  Makabryczne znalezisko w Warcie w okolicach wielkopolskiej miejscowości Gaj. Policjanci wyłowili tam z wody samochód, którego właścicielem był zaginiony i poszukiwany od tygodnia mężczyzna.

 • "Fakt": Minister wydała 200 tysięcy zł na egzotyczne podróże

  Najwyższa Izba Kontroli skrupulatnie skontrolowała wydatki na zagraniczne podróże Magdaleny Gaj – donosi „Fakt”.

 • USA: Obraz van Gogha wyhodowany na polu

  Amerykański artysta Stan Herd odtworzył na polu obraz "Gaj oliwny" Vincenta van Gogha. Dzieło o powierzchni ponad 5 tys. metrów kwadratowych powstało na farmie nieopodal lotniska w Minneapolis.

 • Wojsko szykuje nową koncepcję obrony terytorialnej

  Do kwietnia, a może wcześniej, powinna być gotowa koncepcja wojsk obrony terytorialnej. Będą one piątym rodzajem sił zbrojnych i równorzędnym partnerem dla armii zawodowej - zapowiada płk Krzysztof Gaj ze Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.

Zdjęcia na temat: gaj
Wideo na temat: gaj
 • Niezwykłe odtworzenie obrazu Van Gogha. Obraz ma… 5000 metrów.

  Amerykański artysta Stan Herd odtworzył na polu obraz „Gaj oliwny” Vincenta van Gogha. Dzieło ma ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych. Powstało blisko lotniska Minneapolis. To nie pierwszy tego typu obraz Stana Herda. Sposobem na stworzenie takich dzieł jest koszenie trawy na odpowiednim poziomie, sadząc przy tym różne rośliny i kwiaty oraz orząc glebę. Aby uzyskać ciemny kolor, zdarza mu się