• Informacje na temat:

  gałecki

Artykuły na temat: gałecki
 • Policja szuka 15-latki z Woli Gałeckiej

  Policja poszukuje 15-letniej Moniki z Woli Gałeckiej w powiecie przysuskim (woj. mazowieckie). Dziewczyna wyszła w sobotę z domu i do tej pory nie wróciła. Po raz ostatni widziano ją w okolicy przystanku autobusowego w jej rodzinnej miejscowości - informuje radio RMF FM.

 • Mazowiecka policja szuka 15-latki z Woli Gałeckiej

  Policja poszukuje 15-letniej Moniki z Woli Gałeckiej w powiecie przysuskim. Dziewczynka wyszła w sobotę z domu i do tej pory nie wróciła. Po raz ostatni widziano ją w okolicy przystanku autobusowego w rodzinnej miejscowości. Informację o zaginięciu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • Zabójstwo pacjenta w szpitalu. Konsultant krajowy ds. psychiatrii skontroluje placówkę

  Konsultant krajowy skontroluje Tworki. Jak dowiedział się nasz reporter, Grzegorz Kwolek, profesor Piotr Gałecki krajowy konsultant do spraw psychiatrii został poproszony o przeprowadzenie kontroli w szpitalu psychiatrycznym w Pruszkowie pod Warszawą, po tym jak jeden z pacjentów zamordował innego chorego.

 • Papież przyjął rezygnację polskich biskupów

  Papież Benedykt XVI przyjął rezygnację dwóch polskich biskupów: biskupa pomocniczego archidiecezji szczecińsko- kamieńskiej Jana Gałeckiego i biskupa pomocniczego diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Tadeusza Werno, którzy przestają pełnić posługę biskupią w diecezjach.

 • Pięć tysięcy złotych nagrody wyznaczył komendant mazowiecki policji za przekazanie informacji, która przyczyni się do odnalezienia zaginionej 15-latki, mieszkanki Woli Gałeckiej koło Przysuchy (Mazowieckie). Dziewczynka jest poszukiwana od soboty.

 • Paweł Gałecki wyjechał na tydzień z Warszawy, a gdy wrócił na posesji zastał ekipę, która właśnie kończyła rozbiórkę. Jego dom wyburzono bez żadnego ostrzeżenia. Sprawą pana Pawła ma się zająć prezydent stolicy.

 • Polska w "depresyjnym dołku". Kupujemy coraz więcej antydepresantów

  ...wartość kupowanych antydepresantów. W 2015 r. wyniosła ponad 300 mln zł. Rok wcześniej kwota ta była o 22 mln zł niższa. "Rzeczpospolita" cytuje opinię prof. Piotra Gałeckiego, konsultanta krajowego(...) twardy dowód na to, że wzrasta liczba zaburzeń psychicznych. Odpowiadają za to czynniki środowiskowe: zmieniający się model rodziny i coraz większa dynamika życi a - dodaje prof. Gałecki w rozmowie...

 • "Rzeczpospolita": Polacy w depresyjnym dołku

  ...wartość kupowanych antydepresantów. W 2015 r. wyniosła ona 301,2 mln zł. Rok wcześniej ta kwota była o 22,1 mln zł niższa. "Rzeczpospolita" cytuje opinię prof. Piotra Gałeckiego, konsultanta krajowego(...). "Sięga się też po leki nasenne, sedatywne i uspokajające" - mówi Gałecki. "Rośnie świadomość społeczna depresji, a leki są też dostępniejsze cenowo" - zaznacza profesor. "Większa sprzedaż to...

 • Trasa Świętokrzyska zamieniła się w "basen". Znamy przyczyny porannych utrudnień

  To był trudny poranek dla warszawskich kierowców. Po nocnych opadach woda zalała nowy odcinek Trasy Świętokrzyskiej, na wysokości ulicy Zabranieckiej. Wszystko przez niedziałające przepompownie wody. Droga była zablokowana do godziny 15.

 • Dzień Języka Ojczystego w Białej Podlaskiej

  Tego dnia w Sali ODK, przy ul. Zygmunta Augusta 6 wystąpi mgr Jan Gałecki, który powie na temat poprawności języka polskiego, a także filolog języka polskiego, reżyser teatru "Jesienny Liść". W programie też prezentacje laureatów konkursów recytatorskich i krasomówczych, w związku z tym ODK prosi o kontakt osoby, które mają takie osiągnięcia. Numer kontaktowy to 083 343 49 17, 342 49 16.

Zdjęcia na temat: gałecki
Dyskusje na temat: gałecki