• Informacje na temat:

  gałecki

Artykuły na temat: gałecki
 • Policja szuka 15-latki z Woli Gałeckiej

  Policja poszukuje 15-letniej Moniki z Woli Gałeckiej w powiecie przysuskim (woj. mazowieckie). Dziewczyna wyszła w sobotę z domu i do tej pory nie wróciła. Po raz ostatni widziano ją w okolicy przystanku autobusowego w jej rodzinnej miejscowości - informuje radio RMF FM.

 • Mazowiecka policja szuka 15-latki z Woli Gałeckiej

  Policja poszukuje 15-letniej Moniki z Woli Gałeckiej w powiecie przysuskim. Dziewczynka wyszła w sobotę z domu i do tej pory nie wróciła. Po raz ostatni widziano ją w okolicy przystanku autobusowego w rodzinnej miejscowości. Informację o zaginięciu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • Zabójstwo pacjenta w szpitalu. Konsultant krajowy ds. psychiatrii skontroluje placówkę

  Konsultant krajowy skontroluje Tworki. Jak dowiedział się nasz reporter, Grzegorz Kwolek, profesor Piotr Gałecki krajowy konsultant do spraw psychiatrii został poproszony o przeprowadzenie kontroli w szpitalu psychiatrycznym w Pruszkowie pod Warszawą, po tym jak jeden z pacjentów zamordował innego chorego.

 • Papież przyjął rezygnację polskich biskupów

  Papież Benedykt XVI przyjął rezygnację dwóch polskich biskupów: biskupa pomocniczego archidiecezji szczecińsko- kamieńskiej Jana Gałeckiego i biskupa pomocniczego diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Tadeusza Werno, którzy przestają pełnić posługę biskupią w diecezjach.

 • Pięć tysięcy złotych nagrody wyznaczył komendant mazowiecki policji za przekazanie informacji, która przyczyni się do odnalezienia zaginionej 15-latki, mieszkanki Woli Gałeckiej koło Przysuchy (Mazowieckie). Dziewczynka jest poszukiwana od soboty.

 • Paweł Gałecki wyjechał na tydzień z Warszawy, a gdy wrócił na posesji zastał ekipę, która właśnie kończyła rozbiórkę. Jego dom wyburzono bez żadnego ostrzeżenia. Sprawą pana Pawła ma się zająć prezydent stolicy.

 • Polska w "depresyjnym dołku". Kupujemy coraz więcej antydepresantów

  ...wartość kupowanych antydepresantów. W 2015 r. wyniosła ponad 300 mln zł. Rok wcześniej kwota ta była o 22 mln zł niższa. "Rzeczpospolita" cytuje opinię prof. Piotra Gałeckiego, konsultanta krajowego(...) twardy dowód na to, że wzrasta liczba zaburzeń psychicznych. Odpowiadają za to czynniki środowiskowe: zmieniający się model rodziny i coraz większa dynamika życi a - dodaje prof. Gałecki w rozmowie...

 • "Rzeczpospolita": Polacy w depresyjnym dołku

  ...wartość kupowanych antydepresantów. W 2015 r. wyniosła ona 301,2 mln zł. Rok wcześniej ta kwota była o 22,1 mln zł niższa. "Rzeczpospolita" cytuje opinię prof. Piotra Gałeckiego, konsultanta krajowego(...). "Sięga się też po leki nasenne, sedatywne i uspokajające" - mówi Gałecki. "Rośnie świadomość społeczna depresji, a leki są też dostępniejsze cenowo" - zaznacza profesor. "Większa sprzedaż to...

 • Dzień Języka Ojczystego w Białej Podlaskiej

  Tego dnia w Sali ODK, przy ul. Zygmunta Augusta 6 wystąpi mgr Jan Gałecki, który powie na temat poprawności języka polskiego, a także filolog języka polskiego, reżyser teatru "Jesienny Liść". W programie też prezentacje laureatów konkursów recytatorskich i krasomówczych, w związku z tym ODK prosi o kontakt osoby, które mają takie osiągnięcia. Numer kontaktowy to 083 343 49 17, 342 49 16.

 • Paweł Gałecki chciał wykupić od miasta lokal, w którym mieszkał od urodzenia. Oczekiwał tylko decyzji sądu w tej sprawie. Wyjechał na tydzień. Gdy wrócił, nie wierzył własnym oczom - jego dom(...) się z tym stało, to powiedzieli, że nie ma żadnych rzeczy, bo żadnych rzeczy nie było - mówi RMF Paweł Gałecki.

Zdjęcia na temat: gałecki
Dyskusje na temat: gałecki