• Informacje na temat:

  gałecki

Artykuły na temat: gałecki
 • Policja szuka 15-latki z Woli Gałeckiej

  Policja poszukuje 15-letniej Moniki z Woli Gałeckiej w powiecie przysuskim (woj. mazowieckie). Dziewczyna wyszła w sobotę z domu i do tej pory nie wróciła. Po raz ostatni widziano ją w okolicy przystanku autobusowego w jej rodzinnej miejscowości - informuje radio RMF FM.

 • Mazowiecka policja szuka 15-latki z Woli Gałeckiej

  Policja poszukuje 15-letniej Moniki z Woli Gałeckiej w powiecie przysuskim. Dziewczynka wyszła w sobotę z domu i do tej pory nie wróciła. Po raz ostatni widziano ją w okolicy przystanku autobusowego w rodzinnej miejscowości. Informację o zaginięciu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

 • Śnieg spadł z lin mostu Siekierkowskiego, uszkodził cztery auta

  Spadające płaty śniegu uszkodziły cztery samochody na moście Siekierkowskim. ZDM ograniczył prędkość na przeprawie i wyłączył z ruchu prawy pas w kierunku Mokotowa - poinformowała rzeczniczka prasowa ZDM Karolina Gałecka.

 • Zabójstwo pacjenta w szpitalu. Konsultant krajowy ds. psychiatrii skontroluje placówkę

  Konsultant krajowy skontroluje Tworki. Jak dowiedział się nasz reporter, Grzegorz Kwolek, profesor Piotr Gałecki krajowy konsultant do spraw psychiatrii został poproszony o przeprowadzenie kontroli w szpitalu psychiatrycznym w Pruszkowie pod Warszawą, po tym jak jeden z pacjentów zamordował innego chorego.

 • ​Warszawa: Drogowcy usuwają hulajnogi ze stołecznych ulic

  W ostatnich dniach drogowcy usunęli ze stołecznych ulic ponad 85 hulajnóg należących do prywatnej firmy, która umożliwia wypożyczanie ich na minuty. Jak powiedziała PAP rzecznik ZDM Karolina Gałecka, problemy związane z hulajnogami przybierają na sile z miesiąca na miesiąc.

 • Papież przyjął rezygnację polskich biskupów

  Papież Benedykt XVI przyjął rezygnację dwóch polskich biskupów: biskupa pomocniczego archidiecezji szczecińsko- kamieńskiej Jana Gałeckiego i biskupa pomocniczego diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Tadeusza Werno, którzy przestają pełnić posługę biskupią w diecezjach.

 • Pięć tysięcy złotych nagrody wyznaczył komendant mazowiecki policji za przekazanie informacji, która przyczyni się do odnalezienia zaginionej 15-latki, mieszkanki Woli Gałeckiej koło Przysuchy (Mazowieckie). Dziewczynka jest poszukiwana od soboty.

 • Wrocław: 250-kilogramowy niewybuch na placu budowy

  Jak poinformował Przemysław Gałecki, dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego Wrocławia, teren, gdzie znaleziono niewybuch, został zabezpieczony przez policję . Na miejscu byli już saperzy, którzy stwierdzili, że nie ma zagrożenia dla mieszkańców okolicznych nieruchomości - przekazał Gałecki. Dodał, że 250-kilogramowa bomba z czasów II wojny światowej zostanie podjęta przez...

 • Wrocław: Na placu budowy znaleziono 250-kilogramowy niewybuch

  Jak poinformował w piątek wieczorem PAP Przemysław Gałecki, dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego Wrocławia, teren, gdzie znaleziono niewybuch, został zabezpieczony przez policję. "Na miejscu byli już saperzy, którzy stwierdzili, że nie ma zagrożenia dla mieszkańców okolicznych nieruchomości" - przekazał Gałecki. Dodał, że 250-kilogramowa bomba z czasów II wojny...

 • Paweł Gałecki wyjechał na tydzień z Warszawy, a gdy wrócił na posesji zastał ekipę, która właśnie kończyła rozbiórkę. Jego dom wyburzono bez żadnego ostrzeżenia. Sprawą pana Pawła ma się zająć prezydent stolicy.

Zdjęcia na temat: gałecki
Dyskusje na temat: gałecki